Nahlížení do katastru nemovitostí od 1.6.2021

12.5.21 13:56

Nahlížení do katastru nemovitostí od 1.6.2021

Dobrý den, od 1.6.2021 prý bude nahlížení do on-line Katastru nemovitostí umožněno jen přihlášeným uživatelům. Víte někdo jak na to a už jste přihlášeni?
děkuji za reakce a hezký den, Jitka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4905
12.5.21 14:15

Jj, tady je to dobře vysvětlené
https://zpravy.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

Já mám dálový ofic. přístup v práci pro pracovní záležitosti, ale pro soukromé to zatím neřeším, uvidím, jak moc okleštěné základní náhledové info budou… zas tolikrát ty info čistě pro sebe nepotřebuji, abych řešila ID nebo OP s čipem… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 14:43

@Lucy75, ano - z výše jmenovaného odkazu tuto informaci mám. Já bych právě potřebovala mít z nejmenovaných důvodů přehled o vlastnících nebo řízeních a bez přihlášení se patrně k těmto údajům nedostanu, co myslíte? Zkoušela jsem i dnes volat na jejich pražskou infolinku, avšak hovor mi po vyzvánění vypadl. Zkusím i zítra..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4905
12.5.21 15:27

Jj, údaje o vlastnících zřejmě volně bez přihlášení dostupné nebudou..
ale přihlašovací údaje mají být BEZPLATNÉ, jim jde prostě jen o vstup přes registraci kvůli robotům.. je fakt, že systém jim často padá..
takže bych se nebála, že bude nutno platit, počkala bych na ten červen a pak provedla registraci, oni na tom teprve asi makají (a tipuju, že první dny to bude zasekané jako vždy vše :-), ale určo tak pak návody na registraci dají… ;) teď je stejně předčasné to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.21 09:51

@Lucy75 děkuji za názor. Udělala jsem si e-identitu a počkám do června. Nikde totiž na stránkách nemají ikonku k přihlášení - zřejmě až tedy v červnu.
děkuji, hezký den :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat