Náhlý úbytek váhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 09:32
Náhlý úbytek váhy

Zdravím :mavam: trápí me náhlý úbytek váhy. Krevní rozbor na interně v pořádku, krevní rozbor na štítnou žlázu taky. Čím by to mohlo byt? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Ou
Kelišová 6922 příspěvků 27.02.19 09:35

něco je v nepořádku. Z internetu tě nikdo nediagnostikuje. Potřebuje především gastro-entero vyšetření a vyloučit případné další závažnější problémy. Je mi líto, ale nemůžeš se ptát internetu, musíš se ptát doktorů. Pořád dokolečka, dokud se na to nepřijde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 09:39

@Ou
Chodim tam každou chvíli, doktor už si o me mysli, ze jsem blázen s hypochondr. :( proto se ptam ještě touhle cestou, popřípadě abych věděla jaké vyšetření si vyžádat.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5880 příspěvků 3 inzeráty 27.02.19 09:58

mojí matce se to před pár lety stalo - poslali ji na rentgen srdce a plic, kolonoskopii a štítnou žlázu

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 34307 příspěvků 1 inzerát 27.02.19 09:59

Náhlý velký úbytek váhy je vždycky znakem toho, že něco není v pořádku. Pokud jsi tedy razantně nezměnila stravovací návyky. Určitě bych zašla na gastro a nechala se vyšetřit i na potravinovou intoleranci. Blázen určitě nebudeš, ovšem může to souviset i s nějakými psychickými problémy. Nemáš deprese? Neděje se něco špatného ve vztahu, v práci apod. ? Dbáš na sebe? Jíš v klidu? Dopřeješ si příjemnou pohybovou aktivitu?

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 27.02.19 10:02

Cukrovku (resp. cukr v krvi) kontrolovali určitě v rámci té kontroly na interně, viď?

Showme_a
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 27.02.19 10:09
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam: trápí me náhlý úbytek váhy. Krevní rozbor na interně v pořádku, krevní rozbor na štítnou žlázu taky. Čím by to mohlo byt? :think:

Co celiakie?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 10:11

@Tiger-lily
Dostala jsem AD na panickou poruchu a úzkosti

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 10:12

@TRG
Cukr jsem pri posledním rozboru 100% v pořádku neměla, ale podle dr této bylo tim, ze jsem byla po večeři a nebyla na lačno :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 10:13

@Showme_a
To je vo? Na to snad žádný rozbor nemám :think:

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 34307 příspěvků 1 inzerát 27.02.19 10:18
@Anonymní píše:
@Tiger-lily
Dostala jsem AD na panickou poruchu a úzkosti

Takže ten úbytek evidentně není náhlý a bezdůvodný. Řeš s psychiatrem a možná raději navštiv i psychologa. V mnoha případech není potřeba AD brát a vyřeší to dobrá terapie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 10:19

@Tiger-lily
Takze myslis, ze to může mít spojitost i s tím a můžu byt v klidu? Mám obavu jestli v sobe nemám nějakou „potvoru“ :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 10:21

@stinga
Rentgen plic mám v pořádku, na interně mi dělali pouze EKG a to je taky v pohodě..

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 27.02.19 10:22

Hmm… U nás v rodině se takhle projevila cukrovka - úbytkem váhy. Ale „ne úplně v pořádku“ to sice nevylučuje, že se něco neděje, ale asi to ani nebude event. zas takové, aby to mohlo mít vlic na váhu. Mimochodem, kolik byl ten úbytek, víš? Nebo sis jen všimla a běžně se nevážíš?

Ou
Kelišová 6922 příspěvků 27.02.19 10:25

no jestli jsi úzkostná a kvůli tomu pořádně nejíš - jaký máš kaloricný příjem denně, tak pochopitelně budeš hubnout.

Zkus si tak týyden počítat kolik toho doopravdy sníš. Pokud to bude pod 1800 kcal, tak asi bude vážně na místě přiznat si, že na místě je postavit se svým strachům v psychoterapii.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama