Náhlý výtok v 31+6 tt

148
21.11.15 19:42

Náhlý výtok v 31+6 tt

Holky prosim Vás jsem 31+6 tt a dneska jsem měla kratičkou pichlavou bolest v břiše, řekla jsem si, že mě malá asi silně kopla, pak jsme jeli na nákup a já ucítila, že mám na kalhotkách, respektive na slipovce mokro, běžela jsem se kouknout na záchod a byl na slipovce silný hustší takový nažloutlý výtok, ale bylo ho dost, je to normální? :think: Bolesti již žádné nemám. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1166
21.11.15 19:48

Řekla bych, že ti odešla zátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
21.11.15 19:48

Mozna hlenova zatka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
21.11.15 19:49

A to znamená co? Že se blíží porod? 8o Bolesti nemám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
21.11.15 19:51

No určitě bych si někam zašla aspoň pro kontrolu. Nemusí to nic být a nebo taky může. Já měla něco podobného a bohužel jsem to neřešila protože to nebylo každý den a syn se narodil ve 27tt. Tím samozřejmě nechci strašit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2776
21.11.15 20:06

@Džajna Buď v klidu. Výtok různého typu(né krvavý, né svědivý) je ke konci těhu úplně normální. Porodní cesty se prostě chystají. Ovlivnit to může i nachlazení, rýma, dokonce i strava.
Pokud pohyby cítíš, bolesti nemáš, tak buď v klidu.
Někdo tady psal, že by to mohla být hlenová zátka. To by také mohlo být, ale nemusí to nutně znamenat porod. Může odejít i několik týdnů před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11152
21.11.15 20:29

@Džajna já bych tedy ze své zkušenosti nepodcenovala ani odchod zatky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2776
21.11.15 21:54

Podle toho, jak výtok zakladatelka popisovala to spíš na hlenovou zátky nevypadá. Když odešla mě, tak to výtok teda nepřipomínalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
22.11.15 13:09
@markyska82 píše:
@Džajna Buď v klidu. Výtok různého typu(né krvavý, né svědivý) je ke konci těhu úplně normální. Porodní cesty se prostě chystají. Ovlivnit to může i nachlazení, rýma, dokonce i strava.
Pokud pohyby cítíš, bolesti nemáš, tak buď v klidu.

Někdo tady psal, že by to mohla být hlenová zátka. To by také mohlo být, ale nemusí to nutně znamenat porod. Může odejít i několik týdnů před porodem.

tak to si nemyslím. Jak jsem psala výše, měla jsem výtok který nesvědil ani nebyl s příměsí krve, pohyby jsem normálně cítila a nic mě nebolelo a i přesto se syn narodil 3m dříve protože výtok byl příznakem infekce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2776
22.11.15 19:32

@kacenka841 Ten výtok si ale měla si nějakou dobu ne, když šlo o infekci? Zakladatelka o něm psala ten den, co se jí objevil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
09Veronika09
5.4.19 16:58

je to úplně normální, při prvním těhotenství jsem měla výtok poslední dva měsíce

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama