Nahnědlý hlen ve stolici kojence

Anonymní
15.6.21 14:55

Nahnědlý hlen ve stolici kojence

Zdravím, čtyři měsíce plně kojím. Již skoro druhý měsíc se našemu chlapeckovi objevuje nahnedly hlen ve stolici, jinak normální konzistence, bez krve. Zkoušela jsem na tři týdny vysadit mléčné. Nic. Akorát jsem málem přišla o mléko, protože jsem byla věčně hladová. Zařadila jsme si tedy zpět zakysané výrobky. Žádné přehánění. Změna se žádná nekoná Aji k horšímu, ani k lepšímu. Syn se mi zdá být veselý, sem tam plactivy. Tak nějak normálně. A začali jsme před měsícem užívat probiomaxíka. Trápí mě to, ale nevím co s tím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9864
15.6.21 15:36

A co na to rika doktorka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 16:32

@JancaS84 pokud je prý stolice normální s příměsí trochu hlenu, tak to nevadí. Jenže všude čtu, že je to problém. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
21.6.21 07:00

Taky se mi u malé (3m) parkrat objevil, když jsem začala dávat probiotika, pak to zmizelo a zatím je klid. Dávám ji bioGaiu a občas espumisanove kapky.
Pokud by se vam to zhoršilo, nebo nemizelo řešila bych s pediatrem.
Ještě taky třeba pozor na piti většího množství černého čaje a slazenych vod či limonád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
21.6.21 10:43

@Veronny1982 Díky za odpověď. Piji pouze vodu, kohoutovku. Máme to převážně každý den. Možná ob den. Používáme sem tam probiomaxíka. Tak snad to nebude nic extra vážného. Espumizan nám nedělal bohužel dobře. Mám zkusit biogaiu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.21 12:46

@Drndadvě asi bych ty probiotika neměnila pokud malému vyhovují. Mě z ostatních dvou co jsme zkusili zvracela, tak jsme skončili u bioGai a neblinka i koliky jsou pryč, jen je dost drahá lahvicka 600-, máme jí tak na 3 neděle. Hnědý hlen se jí objevil ze začátku asi třikrát. Ještě mě napadlo, jak si děti cpou všechno možné do pusy, jestli to nemůže být z toho, když to máte takhle dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
21.6.21 14:53

@Veronny1982 Já nevím. Uvidíme. Pořád doufám, že se to s příkrmy za pár týdnů zlepší. Napadlo mě také to, že má neustále ručičky v puse, že by to z něčeho mohlo být, ale absolutně nevím z čeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat