Nahnědlý výtok muže to být uhnízdění?

Anonymní
29.8.21 17:00

Nahnědlý výtok muže to být uhnízdění?

Ahoj, když jsem měla ovu měli jsme s přítelem nechráněný sex, od té doby mám bolest břicha a prsou jak při MS, včera jsem začala mít takový nahnědlý výtok(úplně malinko) ale MS mám dostat až za týden, mohlo by jít o uhnízdění?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
29.8.21 17:43

Je to možné :nevim: po vynechání testuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.8.21 11:55

Hnědý výtok

Zdravím holky :potlesk:
Již jsem psala v jiné diskusi a odpovědi se mi moc nedostalo. :( Zkusím to tady.
Poslední cca dva měsíce mám bílý nebo čirý výtok vždy po skončení MS. Nepálí mě nic, nebolí a ani výtok nezapáchá. :roll: V polovině cyklu se mi stalo, že po sexu se objevil hnědý výtok a malé cucky krve jako při MS. :nevim: Tak nevím, co si o tom myslet. Cyklus mám většinou 35 dní a výš. Včera se na kalhotkách objevilo hnědé špinění, které hned zmizelo, tak jsem si myslela, že přichází MS a dnes opět zase nic. Čisto. Předevčírem jsme měli sex, tak nevím, zda-li to bylo po sexu to špinění… :zed: Na gynekologické prohlídce jsme byla cca před měsícem, kdy všechno bylo OK. I výsledky z cytologie :roll: Nevíte, o co by se mohlo jednat? Je fakt, že jsem za poslední 3 měsíce měla stresové období a dost jsem nabrala na váze. HA neužívám. Miminko bychom si moc přáli, ale zatím se nedaří :think: Asi proto, že mám problémy s pánevním dnem. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat