Nahnutý prst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Problémový člověk
Nováček 3 příspěvky 29.08.18 22:50
Nahnutý prst

Zdravím. :) Nějak před třemi měsíci jsem v tělocviku chytla nějak špatně míč a narazila jsem si prst. U doktorky jsem nebyla protože jsem myslela že se to zahojí samo. Špičku prstu mám ohlou do teď, ale s prstem hýbat můžu. Co mám dělat? :nevim:

Reakce:

LennyL1
Kecalka 398 příspěvků 30.08.18 05:02

Myslím, že máš přetrhlou šlachu, přesně tohle se stalo příteli, a sranda byla, že když šel na kontrolu po 8mi týdnech, co to měl v dlaze, tak ten doktor měl to stejný, taky blbě chytl balon. Nevím, jestli jsi to teda nepodcenila a půjde s tím něco ještě dělat. Okamžitě k doktorovi.

pannda
Kelišová 6584 příspěvků 35 inzerátů 30.08.18 08:05

Nic, přetrhla se ti šlacha a operace už nepomůže. Mamka má tak dva prsty už

mroe
Extra třída :D 14468 příspěvků 30.08.18 08:28

Ted uz nic, poneses si nasledky svého rozhodnuti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >