Nahnutý prst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Problémový člověk
Nováček 3 příspěvky 29.08.18 22:50
Nahnutý prst

Zdravím. :) Nějak před třemi měsíci jsem v tělocviku chytla nějak špatně míč a narazila jsem si prst. U doktorky jsem nebyla protože jsem myslela že se to zahojí samo. Špičku prstu mám ohlou do teď, ale s prstem hýbat můžu. Co mám dělat? :nevim:

Reakce:
LennyL1
Kecalka 447 příspěvků 30.08.18 05:02

Myslím, že máš přetrhlou šlachu, přesně tohle se stalo příteli, a sranda byla, že když šel na kontrolu po 8mi týdnech, co to měl v dlaze, tak ten doktor měl to stejný, taky blbě chytl balon. Nevím, jestli jsi to teda nepodcenila a půjde s tím něco ještě dělat. Okamžitě k doktorovi.

pannda
Kelišová 6713 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 08:05

Nic, přetrhla se ti šlacha a operace už nepomůže. Mamka má tak dva prsty už

mroe
Extra třída :D 14838 příspěvků 30.08.18 08:28

Ted uz nic, poneses si nasledky svého rozhodnuti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >