Náhoda nebo osud, příběhy

Anonymní
23.7.20 02:37

Náhoda nebo osud, příběhy

Ahoj holky zrovna jsem někde četla před par dny, ze nějaká slečna potkala starší pani a ta ji říká ať si dává bacha, ze je nemocná. Ona to nebrala vůbec vážně, ale později zjistila, ze opravdu je… je to jen příklad, stalo se vám někdy něco podobného kdy vás někdo před něčím varoval a pak se to fakt stalo? Moc mě Galové příběhy zajímají

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4476
23.7.20 06:40

Nesmysly. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26220
23.7.20 07:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky zrovna jsem někde četla před par dny, ze nějaká slečna potkala starší pani a ta ji říká ať si dává bacha, ze je nemocná. Ona to nebrala vůbec vážně, ale později zjistila, ze opravdu je… je to jen příklad, stalo se vám někdy něco podobného kdy vás někdo před něčím varoval a pak se to fakt stalo? Moc mě Galové příběhy zajímají

Tak to by mohly zrušit plošné testování, bábu postavit na náměstí a ona by to vyvěštila bez nutnosti strkat lidem tyčku až do krku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21925
23.7.20 07:30

Jsou zensky, co poznaji na holce, ze je tehotna :P myslim tim na uplnem zacatku, ne s bubnem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
23.7.20 07:39
@PaníKadrnožková píše:
Jsou zensky, co poznaji na holce, ze je tehotna :P myslim tim na uplnem zacatku, ne s bubnem :lol:

To se stalo mně. Potkala jsem po dlouhé době na jedné akci kamaráda ( někdy letos v prosinci), který tam měl přítelkyni. Tu jsem předtím viděla tak jednou dvakrát. Ještě neměla břicho, ale nijak to ani nerozhlašovali. A já pořád jsem si říkala, že na té slečně je něco jinak…ne účes, ne oblečení a prostě mi tak nějak přišlo, že je asi těhotná. Samozřejmě, že jsem se jí na to neptala. Po pár měsících kamarád hlásí, že holčička se narodí v červenci. Zvláštní, že já jsem ještě těhotná nebyla, tak nechápu, kde se ten pocit ve mně vzal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
23.7.20 08:38

Já to s tím těhotenstvím taky měla. Jednou k nám měla přijet návštěva, vždycky jezdí jednou ročně ve stejnou dobu. Ještě než přijeli, říkám mamce, hele, není ona těhotná?. A když dorazili, tak hned oznamovali novinku, že jich bude o jednoho víc. :nevim: :lol:

A to se mi pak stalo ještě několikrát. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1891
23.7.20 08:51

Taky jsem to mela s tim tehotenstvim. Pracuji v dome s pec. sluzbou a uplne na zacatku, kdy to v praci kolegyne jeste nevedely, to na mne jedna pani poznala.

Ale takovym tem poulicnim vykladackam osudu se vyhybam obloukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
23.7.20 08:52

Mně se jednou stalo něco podobného.
Když synům bylo asi 7a 3 roky, tak jsme chtěli koupit palandu. Měli jsme ji už zaplacenou, odpoledne jsme ji měli vyzvednout. Dopoledne jsme šla s klukama po ulici a zastavila mě nějaká starší paní. A ač se nikdy s nikým cizím nebavím, nemám ráda takovéto „obtěžování“, tak jsem nějak nemohla paní říct, at mě nechá být.
A ona spustila - jé, paní, vy máte krásné děti, ty jsou tak krásný, bla, bla, bla …Také jsem měla takové v podobném věku, koupili jsme jim palandu, mladší chtěl spát nahoře, tak tam spal. Ráno když jsem přišla k nim do pokoje, tak mladší byl na zemi a nedýchal, takhle jsem ho držela bezvládného v náruči (ukázala rukama jak), byl mrtvý …
Mně se udělalo tak špatně, že jsem okamžitě odešla. I když si manžel myslel, že jsem blázen, v krámě se na mě taky tak dívali, tak jsme tu palandu zrušily a vzali normální postele.
Nevím, co to bylo, jestli náhoda, nebo anděl strážný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13040
23.7.20 09:01

S nemocemi znám, i s těhotenstvím. A co se týče nemocí, tak mi i doktorka potvrdila, že některé poznat jdou.
A třeba já to na dětech taky poznám, že jsou nemocné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.20 09:11

Me se stalo, ze kdyz jsem byla na zacatku tehotenstvi. Nikdo o tom nevedel.Jeli jsme to povedet budouci babibcce a dedovi, kdyz jsme vesli k nim do baraku, tak me mamimka meho pritele objala a rekla, ze vonim jak mimimko :D

• Nahlásit
  • Citovat
6406
23.7.20 09:11

Já třeba přesně poznám těhotenství. Ne jen u kamarádů, ale i cizích lidi. Řeknu ti přesný čas aniž bych se podívala na hodinky, řeknu ti čas v kolik nám přijede návštěva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 09:34

Poznám na fotce, že dotyčný už zemřel. Opravdu, nekecám.
Prosím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
235
27.7.20 10:58

..

Takové věci se dějí. Každý člověk má dejme tomu, že se jim může říkat, strážné anděly. A pokud se vám má něco stát, tak se vás snaží varovat. Většinou ve snu, nebo dostanete nějaké znamení. A často vám úplně náhodou někdo něco řekne. Není to samozřejmě náhoda.
Je na každém, jak si to vyloží. Může se tomu vysmát.. proč ne.
Zkušenosti mám, ale nejsou tak zajímavé. Jako třeba případ, který popisoval policista.. někde na netu to je. Psal o zajímavých příbězích, které vyšetřoval. Jeden z nich byla vražda mladé paní, maminky. Zajímavé na tom bylo to, že den před vraždou.. paní v domě, kde bydlela.. potkala na schodech cestou na půdu nějakou starou ženu. Byl to menší dům, všichni se znali.. tuto ženu tam nikdy neviděla. A ta jí řekla ať nechodí zítra na třídní sraz. Mluvila pak o tom s manželem, proto to policista věděl. Paní se ze srazu už nevrátila.. byla zavražděna jedním svým spolužákem, jak se pak zjistilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
31.7.20 23:55

Ono tezko odhadnout co je varovani a co ne. My jsme meli jet k mori a den pred odjezdem mi jedna pani vypravi, jak byla u more a posledni den co tam byli se na plazi utopila rodina. Pak jsem zjistila, ze ta pani je pekna mrcha :cert: Ne vsechny stare pani jsou strazni andele :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama