Nahota. Stydím se před manželem

Anonymní
28.2.21 13:24

Nahota. Stydím se před manželem

Dobrý den všem.
Ráda bych se vám svěřila s mým problémem ohledně nahoty. Je mi 26 let, 5 let manžela a máme spolu jedno dítě.

Stydím se být nahá před svým manželem. Odjakživa je pro mě nahota tabu, mít jen spodní prádlo a i plavky mi dělají problém. Jsem žena krev a mliko. 4ky prsa, nikde mi nic nevysí, jen jsem zdravě měkká. Přijímám své tělo s láskou a jsem vděčná že jsem zdravá.
Ale když přijde na to, odhalit se před manželem, bojím se. Sex preferuji po tmě, prevlekam se zásadně otočena zády a ve sprše se zamykam. Asi se bojím, že uvidí něco co ještě neviděl, zhnusim se mu a opustí mě.
V dětství mě šikanovala vlastní matka za to, jak ve vývinu vypadám. Věcne mi nadávala do „tlustých prasat“, „becek“ a podobně. Strašila mě, že zůstanu navždy sama, protože mě nikdo nebude milovat když jsem oplacana.

Myslíte že se tohle chování v dětství na mě podepsalo? Jak s tím studem bojovat? Má to někdo podobně? Díky za reakce.

(anonym mi snad odpustite, je to pro mě dost intimní téma)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1005
28.2.21 13:29

A ty manželovi neduverujes natolik, aby ses mu svěřila? Co masturbace, taky fuj? Ženské tělo je úžasné, uvědom si, co dokáže za zázraky - chlapa přivede do ráje, odnosi porodí a živí dítě, je symbolem lásky, sexuality a mateřství už odedávna. Tak na své tělo buď hrdá, protože mas být nač hrdá!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5209
28.2.21 13:30

„Přijímám své tělo s láskou a jsem vděčná že jsem zdravá.“

Tak proč se za něj stydíš? Trochu si to odporuje ne? :nevim:

Kdyby ses mu nelíbila, není s tebou. Zbytečně to řešíš.

Ještě se zeptám, byl manžel u porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15137
28.2.21 13:31

Me v detstvi nikdo sebevedomi nesrazel, presto jsem taky hodne stydliva. Naha se neproduciruji ani pred manzelem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22578
28.2.21 13:37
@cecetka píše:
Me v detstvi nikdo sebevedomi nesrazel, presto jsem taky hodne stydliva. Naha se neproduciruji ani pred manzelem :mrgreen:

Mně taky ne, moje máma sice ráda chodí nahá, třeba po nudaplážích, říká, že nahota je přirozená věc, považuje se za naturistku, když jsme byli malí, tak nahá před námi chodila běžně, já nemám problém jít do sauny, ale před mužem být nahá mi taky nedělá vůbec dobře.
Před mámou jsem nikdy nahá nechodila, před tátou už vůbec ne, ale ten nechodil nahý nikdy ani před námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22578
28.2.21 13:38
@Anonymní píše:
Dobrý den všem.
Ráda bych se vám svěřila s mým problémem ohledně nahoty. Je mi 26 let, 5 let manžela a máme spolu jedno dítě.

Stydím se být nahá před svým manželem. Odjakživa je pro mě nahota tabu, mít jen spodní prádlo a i plavky mi dělají problém. Jsem žena krev a mliko. 4ky prsa, nikde mi nic nevysí, jen jsem zdravě měkká. Přijímám své tělo s láskou a jsem vděčná že jsem zdravá.
Ale když přijde na to, odhalit se před manželem, bojím se. Sex preferuji po tmě, prevlekam se zásadně otočena zády a ve sprše se zamykam. Asi se bojím, že uvidí něco co ještě neviděl, zhnusim se mu a opustí mě.
V dětství mě šikanovala vlastní matka za to, jak ve vývinu vypadám. Věcne mi nadávala do „tlustých prasat“, „becek“ a podobně. Strašila mě, že zůstanu navždy sama, protože mě nikdo nebude milovat když jsem oplacana.

Myslíte že se tohle chování v dětství na mě podepsalo? Jak s tím studem bojovat? Má to někdo podobně? Díky za reakce.

(anonym mi snad odpustite, je to pro mě dost intimní téma)

Co jsi to měla za příšernou matku? To je mi strašně líto, jsi s ní dnes v kontaktu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3371
28.2.21 14:03

Já teda tlustá nejsem, ale nahota mi taky dlouho nebyla příjemná. Zlomilo se to až před několika lety s tím pravým. U něj mi nevadí nic. Přitom je to krásný muž, takže důvod ke studu by tam objektivně byl a mnozí předchozí byli těžký průměr a tam jsem problém měla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
28.2.21 14:23
@Anonymní píše:
Dobrý den všem.

Moc to resis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3957
28.2.21 14:44

A před ním jsi nějaké partnery měla? Bylo to stejné? Návaznost na matku je vcelku jasná. Když ti řeknu, že on ví jak vypadáš a určitě se mu líbíš, tak ti to stejně nepomůže, protože v tý hlavě je to zafixovaný. Myslím, že takových žen je spousta. Jestli tě to hodně trápí, tak terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63435
28.2.21 14:55
@Ms.Ragdoll píše:
„Přijímám své tělo s láskou a jsem vděčná že jsem zdravá.“

Tak proč se za něj stydíš? Trochu si to odporuje ne? :nevim:

Kdyby ses mu nelíbila, není s tebou. Zbytečně to řešíš.

Ještě se zeptám, byl manžel u porodu?

to bych se divila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12721
28.2.21 15:05

@sahrazad1 masturbace s tím nesouvisí. To je o tom ponižování.
Taky se stydím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
28.2.21 19:25
@Anonymní píše:
Dobrý den všem.

Neblázni, to by s tebou přece nebyl. A pokud máš fakt špatný pocity, tak s tím zkus něco udělat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
28.2.21 19:48

Já to znám taky. V pubertě jsem nabrala, nebyla jsem sice tlustá jen se z mých hubených nohou staly nohy od klavíru a trochu břicho a to jsem si vyslýchala :roll: v 18 jsem už měla bez špeků, ale nohy nezhubly hlavně ty lýtka no.. teď jsem podle nich zase vyžle ale jsem spokojená a mám konečně hubené nožky, je pravda že to v člověku zůstane a já se moc kontroluju abych nebyla zase to prase. A nedokážu si vzít sukni ani kraťasy i když bych mohla. Prosím nechat anonym :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
28.2.21 19:49
@Hiavnaan píše:
Já to znám taky. V pubertě jsem nabrala, nebyla jsem sice tlustá jen se z mých hubených nohou staly nohy od klavíru a trochu břicho a to jsem si vyslýchala :roll: v 18 jsem už měla bez špeků, ale nohy nezhubly hlavně ty lýtka no.. teď jsem podle nich zase vyžle ale jsem spokojená a mám konečně hubené nožky, je pravda že to v člověku zůstane a já se moc kontroluju abych nebyla zase to prase. A nedokážu si vzít sukni ani kraťasy i když bych mohla.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
28.2.21 19:52

Tak já to chtěla dát anonymně a nepovedlo se :oops: co už :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu