Náhrada mzdy nepravidelné směny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 20:04
Náhrada mzdy nepravidelné směny

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost? Nastoupila jsem do práce teď, zkrácený úvazek(25h/týden). Budu dělat nepravidelné směny, aby mi vyšlo těch 100-110h týdny, někdy 8h směny, někdy kratší, někdy 12h, někdy budu mít třeba týden volno, a vše napracuji za 3 rmtydny. Někdy na jaře pojedu se synem do lázní, asi na 6 týdnů. Mám za to, že budu mít po tu dobu neschopenku, jak je to ale s náhradou mzdy za těch prvních 14 dní? U náhrady při nemoci jsem slyšela, že se platí za dny, kdy byly fakticky naplánované směny, ale tady to budu vědět dopředu, takže si žádné směny plánovat nebudu, že. Jak se to v tomto případě platí? První 3 dny samozřejmě nic, a co pak, platí se za každý pracovní den 60 procent z toho výdělku za 5h(úvazek 25h týdne je 5h denně)? A když bychom měli nástup v půlce měsíce, a já měla nadělaných více/ méně hodin, než odpovídá té půlce měsíce? Jak se to pak řeší? Jsem z toho nějak zmatená. Předpokládám že po těch 14 dnech už to bude klasicky dle kalkulačky na internetu, ale těch prvních 14 dní vůbec nevím, dostanu vůbec něco? :? Prosím zachovat anonymitu

Reakce:
xjuklickova
Kelišová 5247 příspěvků 1 inzerát 01.02.19 20:12

Muj zamestnavatel plati tak, ze hodiny rozpocita na den, takze uvazek 53% jsou 4 hodiny denne. A podle toho plati dovolenou i nemocenskou

cecetka
Echt Kelišová 7864 příspěvků 01.02.19 20:16

U nas taky se u nepravidelne pracovni doby v dobe nepritomnosti prechazi na pevnou, tj. 8 hod. v pracovni dny. Pokud mas zkraceny uvazek, tak napr. 4 hod. denne PO-PA.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.19 20:31

Ok děkuju. Takže za těch 14 dní prvních dostanu 7 krát denní náhradu pocitanou z 5h,14 dni- 10 pracovních,z to­ho první 3 neplacené. A když už jste tady chytré,mohu se ještě zeptat,hypote­ticky,kdybych prvni týden nebo dva měla naplánováno méně směn,a více v druhých dvou týdnech(teď nemluvím když pojedeme do lázní,ale o běžným pracovním měsíci),a v půlce měsíce mě skolila třeba chřipka,nebyl by problém s tím,že bych nesplnila hodiny? Když se jakoby „přechází“ na pravidelné směny při neschopnosti? Že bych,dejme tomu,první dva týdny odpracovala 30h,a na druhé dva měla naplánovaných 70h,jenže jak by se přešlo na pravidelný,dělalo by mi to jen 50h. Což bych najednou neměla těch 100h měsíčně dle smlouvy. Nejde penize úplně, ale hlavně o to,jestli s tím není nejaky problém. Směny si víceméně mohu planovat,jak potřebuju.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 02.02.19 08:36

Nebylo by to lepší řešit se zaměstnavatelem? Tady se budeme jen domnívat. Jinak je-li v přidělování směn nějaký systém (např. dvoutýdenní ap.), tak se náhrada vypočte za směny, které by připadly na 4. - 14. den neschopnosti. Je-li přidělování směn úplně nahodilé, tak se vypočte průměr na kalendářní den a zaplatí se náhrada za 11 dní (ve vašem případu asi 39,3 hodin). Jsou- li směny nějak (bez systému) plánovány, tak dostanete náhradu za naplánované směny.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 02.02.19 09:16
@Anonymní píše:
Směny si víceméně mohu planovat,jak potřebuju.

Takže na 4. - 14. den neschopnosti si naplánujte co nejvíc, co nejdelších směn.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 22:34
@Luboš P píše:
Nebylo by to lepší řešit se zaměstnavatelem? Tady se budeme jen domnívat. Jinak je-li v přidělování směn nějaký systém (např. dvoutýdenní ap.), tak se náhrada vypočte za směny, které by připadly na 4. - 14. den neschopnosti. Je-li přidělování směn úplně nahodilé, tak se vypočte průměr na kalendářní den a zaplatí se náhrada za 11 dní (ve vašem případu asi 39,3 hodin). Jsou- li směny nějak (bez systému) plánovány, tak dostanete náhradu za naplánované směny.

Děkuji

@Luboš P píše:
Takže na 4. - 14. den neschopnosti si naplánujte co nejvíc, co nejdelších směn.

Asi jsem zapomněla napsat,že se pak po příjezdu chci do práce vrátit,ne být vyhozena :nevim: :nevim: chci např. pokud odjedeme v půlce měsíce,tu první půlku dělat běžné,aby mi to tak nějak vyšlo,ta těch 14 dní těch 50-55h,ale nevím,co bude,jak bude,že. Když budu předem vědět,že budu na nemocenské,tmtezko si na tu dobu mohu něco naplánovat ne? :nevim: mě jde jen o to,kdyby mě náhodou něco skolilo,když budu mít naplánováno zrovna hodně směn,něco,s čím bych fakt do práce nemohla..doufam,tě se to nestane.ale člověk nikdy neví ze.když už jsou tedy naplánované,tak je to tedy ok,nechybí jakoby hodiny?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >