Náhrada mzdy ve výplatní pásce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzik94
Povídálka 50 příspěvků 13.03.18 09:48
Nahrada mzdy ve výplatní pásce

Ahoj. :mavam: mam takovou otázku spíše pro nějakou mzdovou účetní, nebo někoho kdo to zná. V únoru a části března jsem byla na nemocenské (nepřesáhlo to 14 dní, takže spíš na neschopence). Včera jsem dostala výplatní pásku za únor a nemám to tam nikde napsané, jako náhradu mzdy, ani v části pásky, kde jsou složky mzdy :think:. nutno podotknout že mam fixní mzdu, která se mi liší co měsíc v závislosti na počtu odpracovanych hodin. Je možne, že je to nějak započítáno do te fixní mzdy? Jako nemyslím, že mi to nezaplatili, protože peníze mi pasují, mam tolik kolik jsem spočítala, jen to tam nemám nikde napsáno :think: samozřejmě se zeptám naší paní účetní, jen mam teď zrovna týden volno (dělám 3 týdny od pondělí do soboty a potom mam týden volno), tak se mi tam teď kvůli tomu jezdit nechce, protože mam práci celkem daleko a číslo ani mail na účetní nemám :( ale nejdříve me napadlo se zeptat tady, ať nevypadá před účetní jak úplný pakoň :nevim:
Předem děkuji za odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 13.03.18 09:52

Pokud jsi byla nemocná na přelomu měsíce, dávala jsi do práce lístek na peníze, že ti nemocenská pokračuje i dál? Pokud ne, tak ti účetní nemohla neschopenku zaplatit a budeš ji mít zaplacenou celou až v další výplatě po dodání ukončení neschopnosti. Jinak nevím, jak kde, ale já mám tu neschopnost na výplatnici vždy samostatně. Ale to bude dotaz spíš na vaši účetní.

Zuzik94
Povídálka 50 příspěvků 13.03.18 09:56
@nozu píše:
Pokud jsi byla nemocná na přelomu měsíce, dávala jsi do práce lístek na peníze, že ti nemocenská pokračuje i dál? Pokud ne, tak ti účetní nemohla neschopenku zaplatit a budeš ji mít zaplacenou celou až v další výplatě po dodání ukončení neschopnosti. Jinak nevím, jak kde, ale já mám tu neschopnost na výplatnici vždy samostatně. Ale to bude dotaz spíš na vaši účetní.

Taky Jsem nad tim přemýšlela že to bude asi tím, že Jsem ji ten lístek, že mi nemocenská pokračuje dál, dala až po ukončení nemocenské, tedy minulé pondělí. Doktorka mi to dala jak jsem tam byla ukončit nemocenskou.. No uvidím zeptám se. Každopádně děkuji za odpověď.

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 13.03.18 10:07

@Zuzik94 no tím je to jasné. Ve výplatě za únor to mít nemůžeš. Budeš mít celou nemocenskou až ve výplatě za březen.

Zuzik94
Povídálka 50 příspěvků 13.03.18 10:15
@nozu píše:
@Zuzik94 no tím je to jasné. Ve výplatě za únor to mít nemůžeš. Budeš mít celou nemocenskou až ve výplatě za březen.

Jo, já se v tom vůbec nevyznám, jsem mamlas :zed: v tom případě mi přišlo tolik peněz kolik jsem si počítala i s nemocenskou, takže to je dobrá zpráva :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11323 příspěvků 13.03.18 10:18

A nebo je možmé, že ti to účetní započítala, i když ten lístek na peníze neměla. Těžko říct. tohle bude vědět jen ona. a příště lístek na peníze hned ke konci měsíce dodat do práce ;-)

Zuzik94
Povídálka 50 příspěvků 13.03.18 10:24
@nozu píše:
A nebo je možmé, že ti to účetní započítala, i když ten lístek na peníze neměla. Těžko říct. tohle bude vědět jen ona. a příště lístek na peníze hned ke konci měsíce dodat do práce ;-)

Já měla nemocenskou poprvé v životě, a to co mi Doktorka dala že mam dat do práce Jsem tam dala. Ten konkrétní lístek mi dala až jak jsem tam byla naposledy, tedy 3.března. Kdybych věděla co to je zač, tak s tím hned jedu do práce, ale já neměla ani tucha, pořádně jsem si to prohlédla až doma no ona mi k tomu nic neřekla a já krava jsem byla šťastná že mužů do práce že jsem to posbírala a jela jsem domů ???? a dala jsem ji to v pondělí v práci :nevim: nevadí :-) chybama se člověk uči.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama