Nahradí zub korunka?

29.11.18 14:45

Nahradí zub korunka

Holky chci se zeptat
Mám 1,2 zub udelany.
1 cka teda jen půlka zubů se nějak dodělála ale 2 zub je myslím fasetovana nebo jak :D
Z jedné strany bílá druhá myslím kov nebo co to je.
No ale uz to mam cca 7 let 1 cka je v pohodě.
Ale 2 se. Mi zda ze se nějak sesunula nebo nevím. U dásně vidím mensi mezeru tmavší miniaturní
Dvojka byla úplné spilovana a na to nasazené toto.
Chci se zeptat kdybych zadala o vyměnu proplaci něco pojišťovna?
Chtela bych nějak po novém roce na jaro vyměnit :/
Ale ne nic drahého stačí co jsem měla.
To kdyz sundá budu zase chodit bez zubů jen s tou opilovanou spickou??

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

8514
29.11.18 15:41

@sukynecka01 Pojištovna ti proplatí pryskyřicovou, nebo jaká to je, keramickou atd ne. Na tu pryskyřicovou máš nárok tuším jednou za pět let, nejsem si ale jistá. Hodně zubařů ale ty pryskyřcové už dělat nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.18 20:40

@sukynecka01 Ano budete asi tyden,nez pro vas korunku zhotovy chodit pouze s tim pahylkem. A na otazku jestli pojistovna korunky proplaci,tak NE ani jednu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6479
2.12.18 17:43

Ahoj, pojišťovny proplácejí pouze pryskyřice korunky,ty nestojí za nic,nedrží to,láme se to,nedoporucuji. Teď mám keramické korunky vzadu vyztužené kovem.vypadají hezky,ale je to zkrátka náhradní zub,stejně si nedovolim zakousnou se třeba do jablka.navíc teď jsem řešila problém kdy mi po dvou letech vypadly,naštěstí o víkendu a nebyla jsem v práci. Jinak bych tam byla s těmi pahýly zubů,což by byla tragédie protože mám korunky na zubech
2112 nahoře. Tak jsem zjišťovala jestli existuje nějaká první pomoc na doma pro případ že se stane tahle nepříjemnost a zubař není k dispozici. Nikdo mi nedokáže odpovědět. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama