Náhradní mateřství, hledám náhradní matku

96
31.7.20 10:18

Náhradní mateřství, hledám náhradní matku

Zdravím, mám diagnostikovanou infertilitu neboli schopnost donosit dítě, mám za sebou 7 neúspěšných těhotenství. Hledáme náhradní matku která by byla ochotna donosit nám dítě. Embrya zamražené máme v IVF clinic olomouc. Najde se tu nějaká hodná duše, která by nám chtěla pomoci? Už jsme bezmocní :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
8.11.20 20:15

Hledáme náhradní maminku

Dobrý den, jsme manželský pár a touto cestou hledáme NM. Vše máme připravené na klinice v Praze. Prosím ozvěte se. S pozdravem JB

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
23.11.20 23:22

Hledám náhradní maminku

Dobrý den, hledáme náhradní maminku která by nám odnosila naše miminko. Z důvodu nemoci nemohu miminko odnosit sama. Prosím napište podud se někdo najde a bude nám chtít pomoci. D. M
Emil :hauptvogelova. mila@seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
28.12.20 15:53

@ivf1002… Nevím jak to napsat nikdy sem to nezažila ale klidně bych rada někomu odnosila miminko, sem sama maminka dítěte mám 4,5 letou dcerku a vše proběhlo v pořádku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 20:05

Hľadáme náhradnú maminku

Dobrý deň,
sme manželský pár zo Slovenska a chceli by sme touto cestou nájsť náhradnú maminu ktorá by nám pomohla stát sa rodicmi vzhľadom na to ze mam zdravotné problémy a tehotenstvo u mňa nie je možné. S pozdravom..Kontakt:nahradnematerstvo22@gmail.com

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat