Nahradni matka/surogatni matka

8.10.21 10:02

Nahradni matka/surogatni matka

Dobry den,
shanime touto cestu nahradni maminku. Vajicka mame od darkyne, sperma partnerovo. Ja bohuzel diky myomu a vysokym hladinam NK bunek nejsem schopna miminko odnosit.
Pokusu bylo nekolik, nikdy nam to nevyslo, zkousime 12let a bohuzel cas leti…je nam 45l, tzn. moje vajicka uz nebyla v poslednich letech ani vhodna.
Jsme zoufali, uz nevime jak dal. Miminko by melo skvele rodice, bydlime kousek za Prahou ve vlastnim domku se zahradou, mame 3 kocicky, fajn kamarady, praci, ale ten prcek nam tu proste chybi…Jakmile by se tu objevil, oba odchazime z prace a 100% se venujeme prckovi:-) Pomuze nam nekdo, prosim? Kazda rada, tip, vitame:-) dekujeme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.10.21 10:51

@Ruzicka1976 Pokud máš dostatek finančních prostředků, můžeš to zkusit v zahraničí. V některých zemích jsou na tohle dokonce agentury (myslím třeba na Ukrajině nebo v Indii). Ale cena se pohybuje asi od 30 tisíc euro výš. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
1035
8.10.21 10:55

Proč nezkusíte adopci? Proč oba odejdete z práce, když budete mít dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20804
8.10.21 10:56
@Kaktusanda píše:
Proč nezkusíte adopci? Proč oba odejdete z práce, když budete mít dítě?

To byly přesně mé první myšlenky. Proč už dávno nemají adoptované děťátko, když jde „jen“ o tu partnerovu spermijku a z jakého důvodu by měli oba odcházet z práce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
8.10.21 11:00

@unuděná třeba se dočkáme odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.21 13:58

@Kaktusanda Shanime nekoho, kdo nam odnosi nase dite. Na adopci se ceka 3-5 let a asi zrejme nemate poneti, co to vse v nasem state obnasi…
Prosim, zalozila jsem vlakno na tema NAHRADNI MATKA, ne na tema ADOPCE
A proc odejdeme z prace? Protoze pracujeme bez prestani od 18ti a chceme si nase vytouzene dite uzit, ne ho odkladat prarodicum, do jesli ev. nejake chuve.
Podivejte se kolem sebe jaka je dnesni doba a pokud jste podobneho veku jako ja, vzpomente si na sve detstvi…ja si ho uzila bez mobilu, tabletu, socialnich siti, virtualni reality atd, Mela jsem kamarady, s nima blbla venku po skole, a s rodici travila vikendy a volny cas po vyletech, coz dnesni deti pomalu ani neznaji. Hlavne, ze maji wifi, mobil, playstation atd a jsou „stastni“. A jejich rodice taky, ze vlastne od nich maji pokoj. Nechci tady s nikym diskutovat, prit se, hadat se, pozadala jsem o radu, nic vic, tak to prosim respektujte. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16846
8.10.21 14:04
@Ruzicka1976 píše:
Dobry den,
shanime touto cestu nahradni maminku. Vajicka mame od darkyne, sperma partnerovo. Ja bohuzel diky myomu a vysokym hladinam NK bunek nejsem schopna miminko odnosit.
Pokusu bylo nekolik, nikdy nam to nevyslo, zkousime 12let a bohuzel cas leti…je nam 45l, tzn. moje vajicka uz nebyla v poslednich letech ani vhodna.
Jsme zoufali, uz nevime jak dal. Miminko by melo skvele rodice, bydlime kousek za Prahou ve vlastnim domku se zahradou, mame 3 kocicky, fajn kamarady, praci, ale ten prcek nam tu proste chybi…Jakmile by se tu objevil, oba odchazime z prace a 100% se venujeme prckovi:-) Pomuze nam nekdo, prosim? Kazda rada, tip, vitame:-) dekujeme

Jestli máte dost peněz, tak si najděte agenturu co vám to zařídí. Ale v Čechách to není legální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
8.10.21 14:38
@Ruzicka1976 píše:
@Kaktusanda Shanime nekoho, kdo nam odnosi nase dite. Na adopci se ceka 3-5 let a asi zrejme nemate poneti, co to vse v nasem state obnasi…
A proc odejdeme z prace? Protoze pracujeme bez prestani od 18ti a chceme si nase vytouzene dite uzit, ne ho odkladat prarodicum, do jesli ev. nejake chuve.
Podivejte se kolem sebe jaka je dnesni doba a pokud jste podobneho veku jako ja, vzpomente si na sve detstvi…ja si ho uzila bez mobilu, tabletu, socialnich siti, virtualni reality atd, Mela jsem kamarady, s nima blbla venku po skole, a s rodici travila vikendy a volny cas po vyletech, coz dnesni deti pomalu ani neznaji. Hlavne, ze maji wifi, mobil, playstation atd a jsou „stastni“. A jejich rodice taky, ze vlastne od nich maji pokoj. Nechci tady s nikym diskutovat, prit se, hadat se, pozadala jsem o radu, nic vic, tak to prosim respektujte. Dekuji

Já se ale jen zeptala, nehádám se. To dítě přece musí někdo živit ne, jak to budete dělat bez práce?
Nejsem v podobném věku, je mi 25, mám 2 děti a přítel chodí normálně do práce, s dětma trávím většinu času venku. 2 měsíční si v klidu spí v kočárku a mám čas se věnovat 3 leté.
Není to o tom, že když člověk chodí do práce, tak posadí děti k mobilu, televizi či playstationu. Přece by si byla s tím miminkem doma ty.
Promiň za upřímnost ale teoreticky to bude jenom manželovo dítě, co se týče genetického materiálu.
Psala si že se snažíte 12 let, adopce trvá 3-5 let, tak už jste přece to dítě mít mohli. A byli by jste šťastní.

Toť jenom abych osvětlila důvod mých otázek, na které stačilo normálně odpovědět. Ta teorie o tom že všechny rodiče hodněj dětem tablet aby měli klid je scestná, stýkáme se s lidma co mají děti a nikdo z nás nic takového nedělá. Kromě toho že dcera ráno hodinku po probouzení a hodinku než jde spát kouká na pohádky ale nevidím na tom nic špatného.

Hádat se rozhodně nechci jen mi to přišlo logické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.21 14:40

@Netopirek ja bych ji prave strasne rada nasla, ale nevim kde, proto toto vlakno. Poradite mi, prosim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.21 14:42

@Kaktusanda Vis, ja tady nechci diskutovat, psat si, na to nemam cas, chut a ani energii, potrebuji radu, nic vic, potazmo pokud by nekdo tady o teto roli uvazoval, tak aby mi napsal. Bud rada, ze mas sve 2 deti, moc ti to preji:-) Hodne stesti a zdravi a radosti:-) Hezky den a vikend

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
8.10.21 14:48
@Ruzicka1976 píše:
@Kaktusanda Vis, ja tady nechci diskutovat, psat si, na to nemam cas, chut a ani energii, potrebuji radu, nic vic, potazmo pokud by nekdo tady o teto roli uvazoval, tak aby mi napsal. Bud rada, ze mas sve 2 deti, moc ti to preji:-) Hodne stesti a zdravi a radosti:-) Hezky den a vikend

Děkuju, i já ti přeju hezký den i víkend ale už ti tady psali že v Česku to není legální. Tady ti to nikdo neudělá, ikdyby se nějaká náhradní matka našla, tak žádný český doktor do toho nepůjde. Zkuste ty agentury jak tu někdo navrhoval, jestli nevidíš jinou možnost.

A za děti jsem opravdu ráda, to mi nemusíš říkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.21 14:52

@Kaktusanda ono neni legalni ale ani nelegalni. Musi to schvalit eticka komise, a pak do toho CARy jdou…jim je jedno, do koho to vlozi, hlavne kdyz dostanou sve penize:-)
A to uz vsechno mame za sebou…ted uz jen nekoho najit…proto jsem si tohle vlakno zalozila, treba nekdo vi co a jak, nebo tu najdu nekoho, kdo treba pomuze za financni odmenu…
Pozdravuj deticky a vyrazte nekam na vylet, je krasne a ma byt nadherny vikend:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
8.10.21 16:27
@Ruzicka1976 píše:
Podivejte se kolem sebe jaka je dnesni doba a pokud jste podobneho veku jako ja, vzpomente si na sve detstvi…ja si ho uzila bez mobilu, tabletu, socialnich siti, virtualni reality atd, Mela jsem kamarady, s nima blbla venku po skole, a s rodici travila vikendy a volny cas po vyletech, coz dnesni deti pomalu ani neznaji. Hlavne, ze maji wifi, mobil, playstation atd a jsou „stastni“. A jejich rodice taky, ze vlastne od nich maji pokoj. Nechci tady s nikym diskutovat, prit se, hadat se, pozadala jsem o radu, nic vic, tak to prosim respektujte. Dekuji

Zvažte to, nejednou se stalo, že si dítě ta náhradní matka nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 16:31

Xxx

Příspěvek upraven 09.10.21 v 08:01

• Citovat
  • Nahlásit
16846
8.10.21 22:45
@Ruzicka1976 píše:
@Netopirek ja bych ji prave strasne rada nasla, ale nevim kde, proto toto vlakno. Poradite mi, prosim?

To musíš hledat na stránkách dané země jak tu někdo psal Indie, USA… Na českých servech to zřejmě moc nenajdeš.
Nebo se zkus zeptat Dvou tátů, ty mají děti z USA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat