Náhradní potah jané slalom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karla007
Nováček 3 příspěvky 12.02.09 23:38
Náhradní potah jané slalom

Dobrý den, nevíte prosím, kde se dá obstarat nový potah na jané slalom? díky

Reakce:
VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.09 07:17

Ahoj
Nevím sice jaký máš přesně na mysli potah na Jané Slalom, ale zkus se zeptat v HANDY Praha - tam se provádějí všechny reklamace a je to výhradní dovozce Jané :wink: :wink: :wink:
 http://www.handypraha.cz/

karla007
Nováček 3 příspěvky 13.02.09 10:54

díky moc, zkusím se tam poptat.
bylo by super, kdyby někdo ty potahy přešíval…abych nemusela jezdit s tím vyšisovaným :-) o nikom takovém ovšem nevím.

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 13.02.09 11:00

Ahoj, já jsem chtěla na Nomáda jen ten návlek na opěrku nohou a bylo mi řečeno, že pouze celý potah a ten stojí asi 3-5tis :roll: . Tak jsem to nechala, ale objednat jde. A jen boudu ti neprodají, nebo alespoň mě to tvrdili :? .
Ale zkus se zeptat, třeba v Handy budou ochotnější :wink:
tady je odkaz na paní, co je šije http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

Příspěvek upraven 24.08.11 v 15:40

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 13.02.09 11:19
ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 13.02.09 11:27
karla007
Nováček 3 příspěvky 13.02.09 19:50

Díky moc za rady, zkusím to.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.09 16:58
Náhradní potah na Slalom

Ahoj, tak já jsem to zrovna zkoušela zjistit. V roce 2008 normálně prodávali sedák (cca 3 500 Kč) i boudičku (cca 1500Kč) ale již je to vyprodané a nebyli mi v Handy schopni říci, zda nová kolekce bude takto samostatně k dispozici :twisted:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.09 19:23
...

DOBREJ PRODÁVÁM POTAH NA JANE SLALOM POKUD MÁTE ZÁJEM KONTAKTUJTE MĚ NA CHRIS.DI@SEZNAM.CZ

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.09 04:29
Potah

Podařilo se Vám ho sehnat? My používáme kočárek od ledna a je ošklivě vybledlý, jako po x tém dítěti :oops: Reklamovala jsem ho, ale ze Španělska mi přišla odpověď, že je to běžné opotřebení, přitom jsem velice opatrná a z modrého mám téměř bílou :cry: Dík za odpověď. :D

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 19.11.09 12:15

To, ze sisovani se nevztahuje na reklamaci je obecne zname a vetsina vyrobcu si to uz dava i navodu. Ja jsem videla ve Spanelsku jezdit hodne Jane kocarku, ale vetsina bez boudy, jen se slunecnikem, tam se to da vzhledem k pocasi chapat..Jak je hezky, taky sundavam boudu a lidi na mne koukaji jak kdybych dite otuzovala. :roll:

irca.s
Kecalka 449 příspěvků 23.07.13 12:01

Holky scháním kompletní potah na jané slalom pro…vím ze na mimibazaru jsou paní co šijou, ale to pro men za hodne penez…nevíte kde bych sehnala, nebo tady nekdo prodáváte? nemusí být nový…díky..

P3
Nováček 2 příspěvky 08.10.15 20:46

Dobrý den, potřebuji poradit. Mám KOČÁREK JANÉ SLALOM PRO FORMULA STRATA 2013 LIMITED R16 BOHEME a vytratila jsem kryt, který je součásti hluboké korby. Obrátila jsem se na Handy Praha a bez úspěchu. Nejsou schopni mi potřebný díl sehnat. Nemá někdo na prodej nebo dalo by se to ušít? Děkuji za jakoukoliv radu nebo pomoc… :(

stefanni
Nováček 2 příspěvky 22.10.15 19:46
odkaz

[Dobry den-, mam zkusenost s posivanim Janecek s Lucii Korinkovou z čelakovic. Vyborna a precizni a kvalitni prace. kouknete na www.nadine.cz
Mam od ni presite Janécko a opravdu nadmiru spokojenost. Lenka

citace] @P3 píše:
Dobrý den, potřebuji poradit. Mám KOČÁREK JANÉ SLALOM PRO FORMULA STRATA 2013 LIMITED R16 BOHEME a vytratila jsem kryt, který je součásti hluboké korby. Obrátila jsem se na Handy Praha a bez úspěchu. Nejsou schopni mi potřebný díl sehnat. Nemá někdo na prodej nebo dalo by se to ušít? Děkuji za jakoukoliv radu nebo pomoc… :(
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >