Náhradní šrouby na dětské kolo

16.4.21 20:45

náhradní šrouby na dětské kolo

Zdravím, mám takový problém, ztratila jsem šroubky na namontování přídavných koleček na dětske kolo, v Obi mi řekli, že nic takového ani podobného nemají, potřebovala bych vědět, jak se přesně jmenují nebo kde je koupit?:) děkuji všem za rady:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31772
16.4.21 20:55
@Nikushexxl píše:
Zdravím, mám takový problém, ztratila jsem šroubky na namontování přídavných koleček na dětske kolo, v Obi mi řekli, že nic takového ani podobného nemají, potřebovala bych vědět, jak se přesně jmenují nebo kde je koupit?:) děkuji všem za rady:)

Já mám pocit, že se povolil šroub na zadním kole a šouply se tam, že žádné extra šroubky na to nebyly, ale dělal to přítel… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 21:24

@free333 díky, ale i podle obrazku na strankach tam bohuzel jsou, jen je vubec nemuzu najit doma, asi jsem je vyhodila :D
https://www.decathlon.cz/…8378533.html?… ,na třetím obrázku jsou vidět, akorát prostě nevím jak je pojmenovat a třeba objednat z netu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31772
16.4.21 21:39
@Nikushexxl píše:
@free333 díky, ale i podle obrazku na strankach tam bohuzel jsou, jen je vubec nemuzu najit doma, asi jsem je vyhodila :D
https://www.decathlon.cz/…8378533.html?… ,na třetím obrázku jsou vidět, akorát prostě nevím jak je pojmenovat a třeba objednat z netu :)

Máte to jiné, než to bylo u našeho kola…

Já bych se zeptala u nás v jednom servisu kol, kde mají snad všechno anebo napsat výrobci?
Přeji, at to dobře dopadne… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.21 22:19
@free333 píše:
Máte to jiné, než to bylo u našeho kola…Já bych se zeptala u nás v jednom servisu kol, kde mají snad všechno anebo napsat výrobci?
Přeji, at to dobře dopadne… :kytka:

to mě vůbec nenapdlo, zkusím, děkuji moc, krásný večer ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8004
17.4.21 06:01

@Nikushexxl dyt Decathlon mívá v prodejnách i servis, tak se zeptejte přímo tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat