Náhradní Vánoční kolotoč a náhradní ježíškové 2016

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11145 příspěvků 10.01.17 11:43
Náhradní Vánoční kolotoč a náhradní ježíškové 2016

Dobrý den,

velmi si vážíme vás, které jste své dárky včas a s péčí odeslaly, ale žádný dárek nedostaly. Proto zakládáme tuto diskusi pro ty, kterým dárek z Vánočního kolotoče 2016 nedorazil.

Než se do diskuse přihlásíte, ověřte si, zda váš dárek nezůstal na poště.

Tato diskuze vám pomůže sehnat náhradního Ježíška. Do tohoto příspěvku budeme psát všechny uživatele, kteří nedostali dárek (tučně černě). Kdo zde svého Ježíška najde, bude označen tučně modře. Náhradní ježíškování je tedy zcela na vaší domluvě, prostor je zde v diskuzi nebo pak přes SZ.

Těmto uživatelům dárek nedorazil:

@michee
@Krista0671
@Dallea
@Blanka89
@Marsi
@stáťáva
@Sion
@pajisek90
@LindaPraha

Náhradní Ježíškové jsou vítáni! Pokud někomu chcete udělat náhradního Ježíška – vyberte si ho ze seznamu nicků a kontaktujte ho přes SZ. Nezapomeňte nám dát včas vědět, s kým jste se domluvili. Postupně doplníme k nickům poznámku, že jsou již zabrané.

Nejste v seznamu, přestože jste dárek nedostali? Nebo se v něm naopak najdete a dárek Vám přitom dorazil? Napište do diskusního vlákna, nebo soukromou zprávu na nick @admin.

Kolotoč letos udělal radost mnoha uživatelkám, neradi bychom ovšem přehlíželi zklamání maminek, kterým z nějakého důvodu dárek nepřišel.

Děkujeme všem náhradním ježíškům a všem účastnicím Vánočního kolotoče 2016, které zaslaly dárek včas! :kytka:

Tým eMimino.cz

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pajisek90
Závislačka 2524 příspěvků 10.01.17 11:54

Děkuji za nominaci ;-)
Dárek mi maminka slíbila odeslat, ale stále mi nic nepřišlo.
Byl to můj první kolotoč a na další se určitě zase přihlásim.

Příspěvek upraven 10.01.17 v 12:39

xjuklickova
Kelišová 5119 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 12:29

Děkuji za nominaci, nechci, aby to bylo nevděčné, jen k vysvětlení, celého kolotoče se účasním pro to překvapení pod stromkem, což se letos nekonalo, příští rok do toho rizika půjdu znovu, ale o náhradního ježíška nestojím. Moc děkuji třeba i jen za pochopení, Ivet

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 12:42

A není to už zbytečné? tak buď se dělá kolotoč kvůli duchu Vánoc a nebo jen pro dárky, jestli jen pro dárky tak to takové kolotoče můžou být celoročně… je super nápad o náhradním Ježíškovi ale kdyby to bylo tak od Mikuláše aby se to stihlo do Vánoc… s tím že původní dárky by musely být do Mikuláše doma… ne jak ty, které poslaly tak, že to sotva došlo do Vánoc :zed:

michee
Závislačka 3586 příspěvků 2 inzeráty 10.01.17 15:08
@xjuklickova píše:
Děkuji za nominaci, nechci, aby to bylo nevděčné, jen k vysvětlení, celého kolotoče se účasním pro to překvapení pod stromkem, což se letos nekonalo, příští rok do toho rizika půjdu znovu, ale o náhradního ježíška nestojím. Moc děkuji třeba i jen za pochopení, Ivet

Taky to tak vidím. Ono by mě to už asi ani nepotěšilo, bylo to o čekání na překvapení, teď už je leden a Ježíšek je pasé. Byl to můj třetí kolotoč a ráda se letos zase zúčastním. Kdyby se můj ježíšek alespoň ozval, že měl ty a ty problémy, ale když se neozývá, tak těžko říct, co se vlastně stalo :nevim:

Sion
Závislačka 4332 příspěvků 10.01.17 21:43

Mně už náhradní ježíšek napsal :dance:, jsem mile překvapená. Je hezké, že se někdo takový najde.
Z jedný strany mám radost a obdivuji svého noveho ježíška, ale z druhé strany si říkám, jestli už to není zbytečné :oops:

Jen doufám, že se v příštím kolotoči zpřísní pravidla a taky se mi líbí návrh @Doe_Jane :palec:

mmuerka
Závislačka 4506 příspěvků 10.01.17 22:06

@admin a @Daniela_PB dáreček nakonec dostala? Chtěla jsem jí dělat náhradního Ježucha, tak abych věděla :think: :kytka:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11145 příspěvků 11.01.17 10:08

@mmuerka

Dobrý den,

jsme rádi, že máte zájem dělat náhradního ježíška. Zda dáreček dané uživatelce dorazil, zjišťujeme a dáme vědět. Zkuste se nám prosím ještě připomenout v soukromé zprávě.

Děkuji :kytka:
adminka Eliška

mmuerka
Závislačka 4506 příspěvků 11.01.17 18:58

@admin děkuji! Napíšu :mavam:

LindaPraha
Extra třída :D 13520 příspěvků 12.01.17 13:34

No sice se mi nelibi, ze nejsem nominovana, ackoliv jsem balicek neobdrzela, ale holt muj jezisek rekl, ze to poslal a hotovo? Takze pristi rok staci neposlat darek a pak adminum tvrdit, ze jsem balicek poslala a maminka si jej nevyzvedla. A jsem v cajku? Jezisek ma jiste podaci listek, cislo baliku, cokoliv. Tak at mi ho tedy posle, muzeme se snazit dohledat. Nebo se mi nenominaci snazi @admin rict, ze snad balicek mam? Proc se muj jezisek neozval do diskuze? Nebo adminum, ze balicek leZi na poste?

horakyne
Extra třída :D 14010 příspěvků 13.01.17 20:03

@admin mě taky dárek nedorazil :nevim: nechci náhradní jen mě zajímá skutečný důvod proč jsem dárek nedostala děkuji :kytka:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11145 příspěvků 13.01.17 23:04

@horakyne Dobrý den,

moc nás celá situace mrzí. Kontaktujete Vašeho Ježíška, na důvod se přeptáme a budeme Vás informovat.

Přeji příjemný víkend, :kytka:
adminka Gábina

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11145 příspěvků 14.01.17 09:36

@xjuklickova Dobrý den, na Vaši žádost jsem Vás tedy z nominací odstranila
@LindaPraha Děkujeme za napsání, přidala jsem Vás k nominacím

Přeji pěkný víkend, všem,

Josefina

Krista0671
Závislačka 4065 příspěvků 16.01.17 14:54

Dnes mi přišla tato nádhera od náhradního ježíška. Opravdu existují lidé se srdcem na pravém místě, když dokáží potěšit člověka, kterého vlastně vůbec neznají. Opravdu mě to úplně dojalo. Ještě jednou ti z celého srdce děkuji, jsi úžasná :hug: @Eliza2

Eliza2
Echt Kelišová 8309 příspěvků 16.01.17 19:51

@Krista0671 Jsem moc ráda že jsem mohla někoho potěšit i když až po vánocích.
Moc děkuji že jsi se ozvala, že vše došlo v pořádku :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >