Reklama

Náhradní zadní kola Britax b-dual

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 02.02.18 00:26
Náhradní zadní kola britax b-dual

Ahoj, omlouvám se, možná jsem někde přehlédla. Diskuze o tomto kočárku tu je, ale upřímně to těžko stíhám číst… nevím si rady a tak zkusím štěstí tady. Třeba bude někdo vědět. Mám chvíli britax b-dual a potřebovala bych nová zadní kola… :( nikde nemůžu sehnat a jaká neoriginální už vůbec nevím. Neřešil někdo něco podobného? Prosím poraďte, pošlete typy. Předem díky N :kytka:

Reklama

Reakce:

Terry.11
Nováček 1 příspěvek 17.02.18 16:53

Také mě to zajímá. Prý k tomu sedí kola z Affinity. Ještě váhám s koupí. https://www.detskydum.cz/…a-affinity-2#…
co myslíte o nich?

reekea
Nováček 1 příspěvek 18.05.18 17:16

Dobrý den, můžu se zeptat, zda jste nějak vyřešily ty náhradní kola? Díky, Hanka

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 12.06.18 02:27

Ahoj holky, nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem koupila nové pěny na zadní kola. Tím jsem vyřešila ty šílené jízdní vlastnosti a teď mám klid.. Jde to i vyřešit že se sundá plášť, vynda pěna pod ním a dá se duše a udělají se nafukovací kola, já je ale za boha nechtěla…otvory na ventilek tam ale je. Po philovi už jsem neměla nervy na toto.
Z affinity by šly si myslím určitě, ale potvrzené to nemám. Zas to byla celkem investice, pač mám kočár skoro za tu cenu a kupovat nová kola…za celkem pálku. Nechtělo se mi. Kočár jsem měla z druhý ruky a na chvilku, koupila jsem v zimě a teď Koukám už spíš po stupatku k mono…pokud by byl zájem o pěny
 http://www.servis-kocarku.cz/…cka,217.html

xpedocz
Nováček 1 příspěvek 27.07.18 16:49

Dobry den, nevzpomenete si prosim jake peny presne jste koupila? Eshop zmenil stranky a peny uz nejde vubec v nabidce najit. Diky moc

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 15.08.18 16:11

@xpedocz https://www.servis-kocarku.cz/…eed-8-..html

Sneslo by to i menší, musíte pohledat…já to lehce vypodlozila a dobry, mám tyto z odkazu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >