Náhradní zadní kola Britax b-dual

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 8 inzerátů 02.02.18 00:26
Náhradní zadní kola britax b-dual

Ahoj, omlouvám se, možná jsem někde přehlédla. Diskuze o tomto kočárku tu je, ale upřímně to těžko stíhám číst… nevím si rady a tak zkusím štěstí tady. Třeba bude někdo vědět. Mám chvíli britax b-dual a potřebovala bych nová zadní kola… :( nikde nemůžu sehnat a jaká neoriginální už vůbec nevím. Neřešil někdo něco podobného? Prosím poraďte, pošlete typy. Předem díky N :kytka:

Reklama

Reakce:

Terry.11
Nováček 1 příspěvek 17.02.18 16:53

Také mě to zajímá. Prý k tomu sedí kola z Affinity. Ještě váhám s koupí. https://www.detskydum.cz/…a-affinity-2#…
co myslíte o nich?

reekea
Nováček 1 příspěvek 18.05.18 17:16

Dobrý den, můžu se zeptat, zda jste nějak vyřešily ty náhradní kola? Díky, Hanka

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 8 inzerátů 12.06.18 02:27

Ahoj holky, nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem koupila nové pěny na zadní kola. Tím jsem vyřešila ty šílené jízdní vlastnosti a teď mám klid.. Jde to i vyřešit že se sundá plášť, vynda pěna pod ním a dá se duše a udělají se nafukovací kola, já je ale za boha nechtěla…otvory na ventilek tam ale je. Po philovi už jsem neměla nervy na toto.
Z affinity by šly si myslím určitě, ale potvrzené to nemám. Zas to byla celkem investice, pač mám kočár skoro za tu cenu a kupovat nová kola…za celkem pálku. Nechtělo se mi. Kočár jsem měla z druhý ruky a na chvilku, koupila jsem v zimě a teď Koukám už spíš po stupatku k mono…pokud by byl zájem o pěny
 http://www.servis-kocarku.cz/…cka,217.html

xpedocz
Nováček 1 příspěvek 27.07.18 16:49

Dobry den, nevzpomenete si prosim jake peny presne jste koupila? Eshop zmenil stranky a peny uz nejde vubec v nabidce najit. Diky moc

nihasa
Kecalka 151 příspěvků 8 inzerátů včera v 16:11

@xpedocz https://www.servis-kocarku.cz/…eed-8-..html

Sneslo by to i menší, musíte pohledat…já to lehce vypodlozila a dobry, mám tyto z odkazu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama