Nahřívání zad v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elisaaa
Stálice 60 příspěvků 03.03.18 13:24
Nahřívání zad v těhotenství

Dobry den maminky…rada bych Vas poprosila o Vase nazory, zkusenosti…mam z toho tezkou hlavu. Jsem v 10tt a v poslednich dnech jsem skoro cely den prosedela u topeni a nahrivala si zada. Az ted me napadlo, ze jsem nedavno cetla, ze by se nemely v tehotenstvi pouzivat zadne nahrivaci vlozky apod.,tak me napadlo, jestli to nemohlo miminku uskodit. Zpusobit to nejake vady, potrat, apod. Moc Vam dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.03.18 13:28

Už to nedělej a zeptej se lékaře, až půjdeš na prohlídku :nevim: Těžko říct, jaká dávka tepla vadí, ale byla jsem překvapená, jak moc nebezpečné to je. Vždy jsem na to byla upozorňována daleko víc, než na alkohol, cigarety, těžká břemena apod.
Teď s tím nic nenaděláš.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.03.18 13:30

@Elisaaa nešil.. bys nesměla dělat vůbec nic…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.03.18 13:32
@martina.se píše:
@Elisaaa nešil.. bys nesměla dělat vůbec nic…

No, já jsem se nedávno setkala s lékařkou, která operuje vrozené vady a tohle uváděla jako jedno z těch opravdu největších rizik ;) to jako nechci nikoho děsit, mě to taky překvapilo.

zuzu224
Neúnavná pisatelka 17863 příspěvků 03.03.18 13:32

@Elisaaa
Tady mas odpoved lekare a klid  ;)

http://www.porodnice.cz/…-tehotenstvi

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.03.18 13:47
@radkka píše:
No, já jsem se nedávno setkala s lékařkou, která operuje vrozené vady a tohle uváděla jako jedno z těch opravdu největších rizik ;) to jako nechci nikoho děsit, mě to taky překvapilo.

sim Tě.. to by fakt bylo postižený každý druhý.. jestli tohle vypustí z pusy dr, tak bych k ní opravdu už nikdy nešla..

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 13:57

Příště zkus něco jiného na ty záda, třeba plavání, nebo si trochu zacvič třeba těhotenská joga, nebo návštěva chiropraktika. Já hodně v těhu plavala a cvičila :)

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.03.18 14:32
@martina.se píše:
sim Tě.. to by fakt bylo postižený každý druhý.. jestli tohle vypustí z pusy dr, tak bych k ní opravdu už nikdy nešla..

Moje doktorka to není, její celoživotní náplní práce je operace takových dětí věřím, že o tom něco ví ;)

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64625 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 14:39
@radkka píše:
Moje doktorka to není, její celoživotní náplní práce je operace takových dětí věřím, že o tom něco ví ;)

No, kdyby opravdu věděla, jak ta postižení vznikají, tak už má minimálně nobelovku a zabývá se odstraněním té příčiny vzniku a nebude běžnou lékařkou v české nemocnici.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.03.18 14:41
@radkka píše:
Moje doktorka to není, její celoživotní náplní práce je operace takových dětí věřím, že o tom něco ví ;)
:mrgreen: promiň, ale tohle je fakt víc než úsměvné..
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.03.18 14:43
@j.a.n.i1 píše:
No, kdyby opravdu věděla, jak ta postižení vznikají, tak už má minimálně nobelovku a zabývá se odstraněním té příčiny vzniku a nebude běžnou lékařkou v české nemocnici.

To ona sice není, ale jistě to ty víš lépe, než já :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.03.18 14:44
@martina.se píše: :mrgreen: promiň, ale tohle je fakt víc než úsměvné..

Mně se neomlouvej, já mám děti zdravé a otěhotnět se už nechystám, takže je mi to vcelku šumák :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.03.18 14:47
@radkka píše:
Mně se neomlouvej, já mám děti zdravé a otěhotnět se už nechystám, takže je mi to vcelku šumák :mrgreen:

mi náš genetik doporučil nahřívání zad - kvůli plotýnkám.. a věř, že naše dítko je postižené ze zcela jiného důvodu, než tohoto :lol:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 03.03.18 14:51
@martina.se píše:
mi náš genetik doporučil nahřívání zad - kvůli plotýnkám.. a věř, že naše dítko je postižené ze zcela jiného důvodu, než tohoto :lol:

Kde píšu, že jí to způsobí postižené dítě? Jen jsem upozornila, že je přehřívání nebezpečné :roll: půjdeš těhotná do sauny každý týden? Já ne. Zády k topení ale klidně sedět budu. Už chápeš rozdíl?

Elisaaa
Stálice 60 příspěvků 03.03.18 15:09

Jestli tedy chapu dobre, vadi prehrati organismu zpusobene napr. saunovou nebo dlouhou horkou koupeli? Nahrivani zad u topeni nevadi? Ne ze bych v tom chtela pokracovat, jen mam hrozny strach, jestli tim, ze jsem u topeni do ted hodne sedela, jsem miminku neublizila :( vsude na internetu ctu, ze vysoka teplota zpusobuje VVV :,( co je tedy,,vysoka teplota,,?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >