Nahřívání zad v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elisaaa
Povídálka 41 příspěvků 03.03.18 13:24
Nahřívání zad v těhotenství

Dobry den maminky…rada bych Vas poprosila o Vase nazory, zkusenosti…mam z toho tezkou hlavu. Jsem v 10tt a v poslednich dnech jsem skoro cely den prosedela u topeni a nahrivala si zada. Az ted me napadlo, ze jsem nedavno cetla, ze by se nemely v tehotenstvi pouzivat zadne nahrivaci vlozky apod.,tak me napadlo, jestli to nemohlo miminku uskodit. Zpusobit to nejake vady, potrat, apod. Moc Vam dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.03.18 13:28

Už to nedělej a zeptej se lékaře, až půjdeš na prohlídku :nevim: Těžko říct, jaká dávka tepla vadí, ale byla jsem překvapená, jak moc nebezpečné to je. Vždy jsem na to byla upozorňována daleko víc, než na alkohol, cigarety, těžká břemena apod.
Teď s tím nic nenaděláš.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.03.18 13:30

@Elisaaa nešil.. bys nesměla dělat vůbec nic…

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.03.18 13:32
@martina.se píše:
@Elisaaa nešil.. bys nesměla dělat vůbec nic…

No, já jsem se nedávno setkala s lékařkou, která operuje vrozené vady a tohle uváděla jako jedno z těch opravdu největších rizik ;) to jako nechci nikoho děsit, mě to taky překvapilo.

zuzu224
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 03.03.18 13:32

@Elisaaa
Tady mas odpoved lekare a klid  ;)

http://www.porodnice.cz/…-tehotenstvi

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.03.18 13:47
@radkka píše:
No, já jsem se nedávno setkala s lékařkou, která operuje vrozené vady a tohle uváděla jako jedno z těch opravdu největších rizik ;) to jako nechci nikoho děsit, mě to taky překvapilo.

sim Tě.. to by fakt bylo postižený každý druhý.. jestli tohle vypustí z pusy dr, tak bych k ní opravdu už nikdy nešla..

Domu
Kecalka 153 příspěvků 03.03.18 13:57

Příště zkus něco jiného na ty záda, třeba plavání, nebo si trochu zacvič třeba těhotenská joga, nebo návštěva chiropraktika. Já hodně v těhu plavala a cvičila :)

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.03.18 14:32
@martina.se píše:
sim Tě.. to by fakt bylo postižený každý druhý.. jestli tohle vypustí z pusy dr, tak bych k ní opravdu už nikdy nešla..

Moje doktorka to není, její celoživotní náplní práce je operace takových dětí věřím, že o tom něco ví ;)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63278 příspěvků 3 inzeráty 03.03.18 14:39
@radkka píše:
Moje doktorka to není, její celoživotní náplní práce je operace takových dětí věřím, že o tom něco ví ;)

No, kdyby opravdu věděla, jak ta postižení vznikají, tak už má minimálně nobelovku a zabývá se odstraněním té příčiny vzniku a nebude běžnou lékařkou v české nemocnici.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.03.18 14:41
@radkka píše:
Moje doktorka to není, její celoživotní náplní práce je operace takových dětí věřím, že o tom něco ví ;)
:mrgreen: promiň, ale tohle je fakt víc než úsměvné..

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.03.18 14:43
@j.a.n.i1 píše:
No, kdyby opravdu věděla, jak ta postižení vznikají, tak už má minimálně nobelovku a zabývá se odstraněním té příčiny vzniku a nebude běžnou lékařkou v české nemocnici.

To ona sice není, ale jistě to ty víš lépe, než já :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.03.18 14:44
@martina.se píše: :mrgreen: promiň, ale tohle je fakt víc než úsměvné..

Mně se neomlouvej, já mám děti zdravé a otěhotnět se už nechystám, takže je mi to vcelku šumák :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 03.03.18 14:47
@radkka píše:
Mně se neomlouvej, já mám děti zdravé a otěhotnět se už nechystám, takže je mi to vcelku šumák :mrgreen:

mi náš genetik doporučil nahřívání zad - kvůli plotýnkám.. a věř, že naše dítko je postižené ze zcela jiného důvodu, než tohoto :lol:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 03.03.18 14:51
@martina.se píše:
mi náš genetik doporučil nahřívání zad - kvůli plotýnkám.. a věř, že naše dítko je postižené ze zcela jiného důvodu, než tohoto :lol:

Kde píšu, že jí to způsobí postižené dítě? Jen jsem upozornila, že je přehřívání nebezpečné :roll: půjdeš těhotná do sauny každý týden? Já ne. Zády k topení ale klidně sedět budu. Už chápeš rozdíl?

Elisaaa
Povídálka 41 příspěvků 03.03.18 15:09

Jestli tedy chapu dobre, vadi prehrati organismu zpusobene napr. saunovou nebo dlouhou horkou koupeli? Nahrivani zad u topeni nevadi? Ne ze bych v tom chtela pokracovat, jen mam hrozny strach, jestli tim, ze jsem u topeni do ted hodne sedela, jsem miminku neublizila :( vsude na internetu ctu, ze vysoka teplota zpusobuje VVV :,( co je tedy,,vysoka teplota,,?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >