Nahý kluk na veřejnosti

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2512
20.9.21 13:47

Pomyslela bych si, že jsi nemocný. :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7687
20.9.21 13:51

Působíš strašně směšně. Pro většinu ženských určitě sexy nejsi, pokud děláš to, co děláš. Asi moc nevíš, jak ženský zaujmout. Tímhle fakt ne :mrgreen:

• Nahlásit
36850
20.9.21 13:51
@Anonymní píše:
Dobrý den,

mám takový problém. Jsem mladý muž a mám poměrně velký sklon k exhibionismu. Velmi rád se vystavuji v sauně, na nudapláži nebo vyhledávám podobné situace, kde by mě mohla vidět nějaká žena. Velmi mě to uklidňuje.
Zkrátka mám poměrně dost velkou výbavu a rád to dávám na obdiv. Taky mě vzrušuje, když ženy mohou vidět jak ho mám hodně chlupatého a mužného…Někdy v sauně nějakou oslovím a rád dělám jakoby nic, ale hodně se před ni producíruju…občas nosím i různé hračky, například nějaké gumové kroužky na kulky, aby byly pořádně vidět a tak…

Problém je, že mé přítelkyni se to samozřejmě nelíbí. Nevím, zda se toto dá nějak vyřešit. Máte s tím zkušnosti? A vadilo by to zdejším ženám, případně jak se stavíte pokud byste narazili na nahého kluka, který by se před Vámi vystavoval?

Příspěvek upraven 20.09.21 v 13:17

Jako tvá přítelkyně bych to řešila rozchodem, protože bych se za takového „muže“ styděla. Do sauny nechodím nikoho očumovat. Koupu se v plavkách, nijak mě neomezují, tudíž se na nudapláži nevyskytuju. Ale lidi tam nechodí běžně druhé očumovat, spíš to mají jako životní styl.

Takže kdyby takový bl. beček ke mě přišel, otočím se radši někam jinam.

• Nahlásit
23142
20.9.21 13:52
@modýlek píše:
problém je, že se holkám dost líbím, troufám si říct, že jsem velmi pohledný (holky mi to říkají pořád), takže se jim většinou líbím, ale toto je stejně spíše asi odrazuje

Ty jsi narcis. Asi potřebuješ obdiv i od mamin. Za ozdoby na koulích budeš za úchyla.

• Nahlásit
2512
20.9.21 13:52

Mně taky nepiš, já jsem na trošku jiné typy mužů, řekla bych.

• Nahlásit
23142
20.9.21 13:55
@Russet píše:
Jako tvá přítelkyně bych to řešila rozchodem, protože bych se za takového „muže“ styděla. Do sauny nechodím nikoho očumovat. Koupu se v plavkách, nijak mě neomezují, tudíž se na nudapláži nevyskytuju. Ale lidi tam nechodí běžně druhé očumovat, spíš to mají jako životní styl.Takže kdyby takový bl. beček ke mě přišel, otočím se radši někam jinam.

Máš pravdu, nudismus je životní styl. Lidé se tam neprohlížejí. A zakladatel je slídič a úchyl.

• Nahlásit
36850
20.9.21 13:56
@modýlek píše:
problém je, že se holkám dost líbím, troufám si říct, že jsem velmi pohledný (holky mi to říkají pořád), takže se jim většinou líbím, ale toto je stejně spíše asi odrazuje

Chtějí se tě zbavit, tak ti řeknou, že jsi krasavec, ty se nafoukneš jak holub, přestaneš se vystavovat a ony mají klid.

• Nahlásit
23142
20.9.21 13:57
@JanaDaR píše:
Mně taky nepiš, já jsem na trošku jiné typy mužů, řekla bych.
On ti píše? :mrgreen:
@JanaDaR píše:
Pomyslela bych si, že jsi nemocný. :nevim:

Však on je nemocný.

• Nahlásit
10139

@topazio Ježíš je to troll

• Nahlásit
9265

Ale píše, že je hodně chlupatej, tak třeba ty gumičky používá na culíčky, aby byly kulky vidět :think:

• Nahlásit
2512
20.9.21 13:59

@topazio jestli si chce i povídat? Bohové vědí.

• Nahlásit
23142
20.9.21 13:59
@Annabela11 píše:
@topazio Ježíš je to troll

Určitě je. Ale pár takových úchylů existuje. :mrgreen:

• Nahlásit
10139
20.9.21 14:00

@topazio Nebo je to naturista…psát tohle ženská na nějakém panském webů, tak je o ni zájem jako blázen…

• Nahlásit
21691
20.9.21 14:00
@Michelle_M píše:
Ale píše, že je hodně chlupatej, tak třeba ty gumičky používá na culíčky, aby byly kulky vidět :think:

Ježiš, teď jsem si prskla kafe do klávesnice :lol: :lol:

• Nahlásit
26195
20.9.21 14:02
@Annabela11 píše:
@topazio Nebo je to naturista…psát tohle ženská na nějakém panském webů, tak je o ni zájem jako blázen…

Jakoze mají na panském webu zájem o ženu s gumou na kulkách? :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat