Naivka, rozchod a co dál

Anonymní
3.9.20 20:57

Naivka, rozchod a co dál

Ahoj,
během posledních dvou měsíců zakládám snad už 6 diskuzi. Nejvíc mi pomohlo se tady vypsat, rady neočekávám.. neni co víc radit hlavně. Takže ve zkratce. Rozešli jsme se s přítelem po 3 letech kvůli blbosti, všude si mě zablokoval, rozchod nevyříkaný, nepsali jsme si nic. Po 5ti týdnech od rozchodu jsme se kontaktovali (chtěla jsem nechat zrušit tarif, který mi stejně zrušil už dřív bez toho, aniž by mi cokoliv řekl).. začal mi psát. Ještě ten den jsem ho viděla s holkou, s kterou momentálně spí. Hned mi volal, chtěl vysvětlovat. Na jednu stranu byl hnusnej, že to mezi námi vyprchalo, na druhou stranu říkal hezký věci a jak mu chybim. V tu chvíli se mi strašně ulevilo. Sama nevím proč. Celou dobu od rozchodu jsem byla jako na trní, abych ho nikde nepotkala, aby neměl jinou, protože ho stále miluju.. (když jsem je spolu viděla, tak jsem to samozřejmě obrečela) ale bylo to už dobrý. Pak asi týden mě uháněl, že se chce vidět.. minulý týden jsem to neustála a souhlasila se schůzkou. Půlku našeho setkání mi probrečel, jak je mu smutno a že co řekl, tak byly jenom kraviny. Litoval všeho, co udělal za poslední dva měsíce. Chtěl si taky ověřit, jestli bych ho vzala zpět (já pořád až moc klidná).. ještě si stěžoval, že jsem očividně s rozchodem smířená, že jsem úplně v klidu. Povídal mi o té nové, že spolu jen spí a že to udělal hlavně proto, že si myslel, že já už někoho mám… což mě dost naštvalo, protože vždy, když jsme byli na sebe naštvaný, tak měl panickou hrůzu, že mám někoho jiného a ve finále to udělal on sám. Chtěl mě objímat, dal mi pusu a dárek. Druhý den se za mnou stavil v práci.. a pořád mi psal hezké věci. (Já pořád v klidu).
Ale zhruba od tohoto pondělí je jak vyměněný. Ignoruje mě, nepíše hezké věci.. a že prý se snaží mi nepsat, protože mu přijde, že mě otravuje (přitom jsme si vzájemně řekli, že se milujeme.. ikdyž on brečel, já byla v klidu). Taky jsem si všimla, že když už se mi ozve, tak jen pouze tehdy, když je v práci. Od úterý má volno a je to teda sakra ignor. Přitom on je tip, který se nechce nudit a pořád něco dělá. Takže teď už nejsem naivní a je mi jasné, že je s tou novou. Ale pak nechápu, proč se se mnou chtěl tak moc vidět a proč říkal to co říkal, když se teď chová úplně naopak. Co se tak náhle stalo. Že by další lež? Zřejmě ano. A ikdyž jsem byla já ta klidná, tak se poslední 2 dny cítím stejně špatně jako první dny rozchodu. Úplně mě to rozložilo. Je mi smutno, pobrečela jsem si.. byla jsem husa naivní, která čekala, že se bude snažit po našem setkání. Ale on si z toho vzal jen to nejhorší, něco si domyslel a ignoruje mě. Napsala jsem mu před hodinou a ani si zprávu nezobrazil. Má ně na háku. Zjistila jsem, že ho vlastně po společných 3 letech vůbec neznám a je mi z toho úplně ouzko. Opravdu jsem doufala, že bychom spolu ještě byli. Ale takhle? Nejspíš chce, abych i já ukázala zájem. Ale aby ze mě neměl akorár srandu. Nevím co dělat. Jsem smutná. A čeká mě nejspíš několik dalších měsíců než mě to přebolí.. ale myslet na něj budu pořád. Jsem taky hodně sobecká. Vadí mi dost, že on je šťastný, šel “dál”.. hned má nějakou na sex, je šťastný a já ne. Přitom bych taky chtěla. Pořád něco dělám, poznala jsem nové lidi, mám další práci a nové koníčky a přesto na něj myslím každičký den :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
154
3.9.20 21:13

Víš co si myslím? Že se zachoval jak zmetek, jeho ego nesneslo vědomí, že ten rozchod a novou ženskou dáváš v klidu a v pohodě a znejistěl a musel si dokázat, že na tebe ještě má. Je to ubohy, být tebou tak pokračuju v tom, co děláš. Bav se, užívej nové přátele a věř, že s časem to přeboli. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
3.9.20 21:17

Jste oba nevyzrálé osobnosti a měli byste být nějaký čas úplně sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11520
3.9.20 21:25

Přesně tak - ego, to je jediný duvod, proč se tě znovu snažil získat, aby si ověřil, že by jsi si pořád dala říct…kašli na něj, nereaguj, nepiš…snaž se zabavit a časem přijde určitě lepší :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4765
3.9.20 21:35

To je trapak, si chtěl dokázat jak tě ještě dostane zpátky. Smůla že se z něj už nepose.es..jen tak dál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5255
3.9.20 21:54

Držím palce ať to dal ustojis. Sama asi víš, že to nemá smysl a jen by ste se trápili a stejně časem rozesli. Já tu chybu udělala, vzala jsem ho zpet a byly to úplně zbytečne ztracený 2 roky. Celou dobu to tahl i s tou se kterou předtím údajně jen spal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.20 22:22

@JancaS84
Ahoj a děkuji. Toho bych se přesně taky bála. Nemohla bych mu dál věřit. Jak dlouho ti trvalo, než ses s vaším “finálním” rozchodem vyrovnala?
Já se na jednu stranu cítím strašně trapně, jako puberťačka. Ale opravdu jsem ho milovala a ty city jsou stále čerstvé.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.9.20 22:26

Děkuji všem za reakce. Ano je to zmetek. Během vztahu se ke mně takhle nikdy nezachoval.. alespoň se vybarvil a já vím, že mezi námi neni žádná budoucnost. Ještě mě to bude dlouho bolet.. konkrétněji.. před dvěma hodinama jsem mu něco napsala :zed: ale on je s ní a ani si to nezobrazil. Je to taky záhul pro sebevědomí. Cítim se méněcenná. Jeho nová je bohužel hezčí než já :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
202
4.9.20 07:23

Jak už tu bylo napsané, on si pouze chtěl dokázat, že máš ještě zájem a že kdyby chtěl, tak se má kam vrátit. Ber to tak, že ti tímhle svým chováním jednoznačně ukázal, že s tebou prostě dál být nechce a je jedno proč. Prostě nechce. Smiř se s tím, nečekej na něj, začni se uzdravovat z rozchodu. Naštvi se na něj za to, jak moc je bezcitnej sobec, pomůže ti to v první fázi. Opravdu se nekontaktujte. Ano, o nějaký čas sis prodloužila tu porozchodovou fázi, ale horší by bylo, kdyby ses v tom furt plácala a čekala, že se vrátí. Nevrátí se. Tyhle věci jsou strašně jednoduchý, i když to lidi vidět nechtějí - kdyby chtěl, je s tebou. Nemá smysl vymýšlet story ve stylu, že on by strašně s tebou chtěl být, miluje tě, ale…dosaď si libovolně jakoukoliv výmluvu. Taky jsem si nedávno prošla podobným rozchodem…můžu potvrdit, že za pár měsíců budeš dál, silnější, sice na něj bude myslet, vzpomeneš si, ale nebude tě to už bolet, bude to jen otravné a i to časem zmizí (doufám teda :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.9.20 08:16

Jako chlap si myslím, že to bylo jinak… Bylo to tak, že s tou jeho to začalo skřípat (třeba jí něčím naštval), nebo ona mu třeba něco neznačila, neodepisovala, byla odtažitá a on dostal strach, že nakonec nebude mít ani Tebe ani jí. Tak začal,,hákovat” aby aspoň o Tebe nepřišel. Jenže s ní se to zase mohlo zlepšit, zase to bylo na dobrý cestě, tak už na Tebe kašle. Ale né uplně (úmyslně nenapíše už mi nepiš nemám zájem), protože si je nejistej, jak to dopadne s ní. Takže si Tě bude zprávama,,udržovat” ale jen občasnejma, aby si úplně nezavřel dveře. A mám pro Tebe další blbou zprávu. Píšeš, že jste se rozešli kvůli blbosti? To vypadá na to, že už jí měl a jen čekal na záminku rozchodu. To je klasická taktika slabochů, co to ženě neumějí říct na plnou hubu. Pak se s ní rozjedou kvůli miniaturní zámince - třeba tys zas nenařídila budík a já zaspal, na všechno kašleš - mega hádka - a pak řekne, že už ho to nebaví a pálí za jinou s větším klidem.
Promiň, že píšu takhle hnusný věci bez emocí, ale lepší než aby sis dělala planý naděje. Hlavně se k němu NIKDY nevracej. Najde se lepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3757
4.9.20 08:36
@Anonymní píše:
Ahoj,
během posledních dvou měsíců zakládám snad už 6 diskuzi. Nejvíc mi pomohlo se tady vypsat, rady neočekávám.. neni co víc radit hlavně. Takže ve zkratce. Rozešli jsme se s přítelem po 3 letech kvůli blbosti, všude si mě zablokoval, rozchod nevyříkaný, nepsali jsme si nic. Po 5ti týdnech od rozchodu jsme se kontaktovali (chtěla jsem nechat zrušit tarif, který mi stejně zrušil už dřív bez toho, aniž by mi cokoliv řekl).. začal mi psát. Ještě ten den jsem ho viděla s holkou, s kterou momentálně spí. Hned mi volal, chtěl vysvětlovat. Na jednu stranu byl hnusnej, že to mezi námi vyprchalo, na druhou stranu říkal hezký věci a jak mu chybim. V tu chvíli se mi strašně ulevilo. Sama nevím proč. Celou dobu od rozchodu jsem byla jako na trní, abych ho nikde nepotkala, aby neměl jinou, protože ho stále miluju.. (když jsem je spolu viděla, tak jsem to samozřejmě obrečela) ale bylo to už dobrý. Pak asi týden mě uháněl, že se chce vidět.. minulý týden jsem to neustála a souhlasila se schůzkou. Půlku našeho setkání mi probrečel, jak je mu smutno a že co řekl, tak byly jenom kraviny. Litoval všeho, co udělal za poslední dva měsíce. Chtěl si taky ověřit, jestli bych ho vzala zpět (já pořád až moc klidná).. ještě si stěžoval, že jsem očividně s rozchodem smířená, že jsem úplně v klidu. Povídal mi o té nové, že spolu jen spí a že to udělal hlavně proto, že si myslel, že já už někoho mám… což mě dost naštvalo, protože vždy, když jsme byli na sebe naštvaný, tak měl panickou hrůzu, že mám někoho jiného a ve finále to udělal on sám. Chtěl mě objímat, dal mi pusu a dárek. Druhý den se za mnou stavil v práci.. a pořád mi psal hezké věci. (Já pořád v klidu).
Ale zhruba od tohoto pondělí je jak vyměněný. Ignoruje mě, nepíše hezké věci.. a že prý se snaží mi nepsat, protože mu přijde, že mě otravuje (přitom jsme si vzájemně řekli, že se milujeme.. ikdyž on brečel, já byla v klidu). Taky jsem si všimla, že když už se mi ozve, tak jen pouze tehdy, když je v práci. Od úterý má volno a je to teda sakra ignor. Přitom on je tip, který se nechce nudit a pořád něco dělá. Takže teď už nejsem naivní a je mi jasné, že je s tou novou. Ale pak nechápu, proč se se mnou chtěl tak moc vidět a proč říkal to co říkal, když se teď chová úplně naopak. Co se tak náhle stalo. Že by další lež? Zřejmě ano. A ikdyž jsem byla já ta klidná, tak se poslední 2 dny cítím stejně špatně jako první dny rozchodu. Úplně mě to rozložilo. Je mi smutno, pobrečela jsem si.. byla jsem husa naivní, která čekala, že se bude snažit po našem setkání. Ale on si z toho vzal jen to nejhorší, něco si domyslel a ignoruje mě. Napsala jsem mu před hodinou a ani si zprávu nezobrazil. Má ně na háku. Zjistila jsem, že ho vlastně po společných 3 letech vůbec neznám a je mi z toho úplně ouzko. Opravdu jsem doufala, že bychom spolu ještě byli. Ale takhle? Nejspíš chce, abych i já ukázala zájem. Ale aby ze mě neměl akorár srandu. Nevím co dělat. Jsem smutná. A čeká mě nejspíš několik dalších měsíců než mě to přebolí.. ale myslet na něj budu pořád. Jsem taky hodně sobecká. Vadí mi dost, že on je šťastný, šel “dál”.. hned má nějakou na sex, je šťastný a já ne. Přitom bych taky chtěla. Pořád něco dělám, poznala jsem nové lidi, mám další práci a nové koníčky a přesto na něj myslím každičký den :(

Manipulativní zmetek, jeho ego neesneslo, že jsi ok bez něho, tak tě kapku chtěl rozhodit a vesele si užívá s jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 08:53

@dalmatine
Tak naštěstí tady si vždy dosazuju pravdu. “Chce se mnou být, milujeme mě, ale je to debil” 🙈 je to jednoduchý, já vím. Jen jsem prostě ta, která do toho očividně dávala víc. A jsem na ty okecávačky.. naivka, co tomu věří. @JohnDoe1
Tak s tímhle souhlasím, už si to myslím taky. Taková perlička. Já na tu holku žárlila už během vztahu, jelikož se mi chodila vysmívat do práce.. opravdu vysmívat jako nějaká malá holka (pracuji v obchodě a schválně se svojí kamarádkou chodila k mojí kase, koukali se na mě, šeptali si do ucha a pak zase na mě = velký smích) a ta blbost, kvůli které byl rozchod. Nechtěla jsem s nim jít na večeři. Takže to krásně sedí, co jsi napsal a děkuji za to. Při našem setkání mi to sám řekl, že hledal důvody pro rozchod.. to tak bylo vždy, ne jednou.. ale to v tom jiná nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 08:55

@lilith1 Máš pravdu. A je mi z toho hodně ouzko :( včera jsem mu psala někdy v 17h.. napsal až v půl 3 dnes ráno.. kdy si to i zobrazil. Do té doby nedostupný. Vím co dělá, nesnáším ho. Ale stejně mi chybí a myslim na něj. Přijdu si jak typická blbka. Vždycky si klepu na čelo, proč jsou ženský v nefunkčnim vztahu, proč jsou s tyranama a vlastně bych se zachovala skoro stejně.

• Citovat
  • Nahlásit
15
4.9.20 09:16
@Anonymní píše:
@dalmatine
Tak naštěstí tady si vždy dosazuju pravdu. “Chce se mnou být, milujeme mě, ale je to debil” 🙈 je to jednoduchý, já vím. Jen jsem prostě ta, která do toho očividně dávala víc. A jsem na ty okecávačky.. naivka, co tomu věří. @JohnDoe1
Tak s tímhle souhlasím, už si to myslím taky. Taková perlička. Já na tu holku žárlila už během vztahu, jelikož se mi chodila vysmívat do práce.. opravdu vysmívat jako nějaká malá holka (pracuji v obchodě a schválně se svojí kamarádkou chodila k mojí kase, koukali se na mě, šeptali si do ucha a pak zase na mě = velký smích) a ta blbost, kvůli které byl rozchod. Nechtěla jsem s nim jít na večeři. Takže to krásně sedí, co jsi napsal a děkuji za to. Při našem setkání mi to sám řekl, že hledal důvody pro rozchod.. to tak bylo vždy, ne jednou.. ale to v tom jiná nebyla.

Kašli na něj. Vím, že je to těžký, ale prostě všechno vymaž. A proč děláš na kase? Nepíšeš jedinou hrubku, stylistika taky dobrý, tak není Tě tam škoda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 09:30

@JohnDoe1 Já jsem v tomhle strašnej sadomasochista. Dnes má odpolední. Vím, že bude mít čas odepsat. A mám chuť se ho zeptat, co ta změna. Že během týdne obrátil. Já mám ráda, když se všechno vyjasní/vyřeší.. abych si dál nemusela domýšlet. Teď bych potřebovala virtuální facku.
Jinak já mám dohromady čtyři práce a chybí mi ještě rok vysoký. A v našem obchodě je to tedy samej vzdělanej člověk.. PhD, Ing.. jsou tam hlavně kvůli penězům.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama