Naivní​ představy z dětství

2610
15.3.17 10:58

Naivní​ představy z dětství

Je tu nějak mrtvo, takže zakládám diskuzi a ptám se.

Co jste si jako děti mysleli že je, přitom teď už víte, že to byla fakt kravina?

Nevím, kolik mi bylo, ale myslela jsem si, že když se mi zamotá hlava tak je to tím, že se Země rychleji otočila :lol: :mrgreen: A když jsem coby menstruační začátečník měla krámy jednou za uherák a spala v posteli u bratrance, který nebyl doma a pak to dlouho nedostala, tak že můžu bejt v tom, protože má střeba ustříknuto na posteli a mně se to ‚tam‘ mohlo nějak dostat… :oops: :zed: Budiž mi omluvou že v mých 11 letech jsme místo Facebooku a emimina lítali po venku a tak ty znalosti prostě chyběly :jazyk:

Co by naivního máte ve svých vzpomínkách?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18781
15.3.17 11:00

Dlouho jsem si myslela, že se děti rodí z pračky :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 11:02

No tak co si pamatuju, když jsem byla fakt malá, tak jsem věřila tomu, že když sním pecku z melounu, tak mi z ní v břiše meloun vyroste :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
15.3.17 11:03
@Luisiana píše:
Dlouho jsem si myslela, že se děti rodí z pračky :mrgreen: :mrgreen:

Cože?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ty jo, jenom se snažím si představit jak by to mohlo fungovat :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1515
15.3.17 11:04

@Lucinka1986 já taky a proto do teď žádná zrníčka nejím. Ani z hrozna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
15.3.17 11:05
@Lucinka1986 píše:
No tak co si pamatuju, když jsem byla fakt malá, tak jsem věřila tomu, že když sním pecku z melounu, tak mi z ní v břiše meloun vyroste :lol:

Jo, já to tak mela u špendlíků, strašila mě s tím babička, protože měla strach, že mi to rozřeže střeva nebo co :roll: :lol:

A ještě jsem si vzpomněla že mi mamka zakazovala po parcích a polívkách pít, že by mi bylo blbě, to mám zafixovaný trochu doteď. Ale to není z mojí hlavy :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 11:08

No já v 11ti letech přišla na to že když se holkám „neco“ strčí do pipiny, tak pak už nejsou poctive. Tak jsem si tam strčila kousek brcka od piticka a šla říct mamce že už nejsem panna :oops: :) Mamku nejdřív málem chytnul infarkt a potom co se dozvěděla jak to bylo, tak jsem dostala vyhubovano že do pipiny se tohle nestrka a poučila mne jak to doopravdy je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
15.3.17 11:08

Já si v dětství myslela, že všichni dospělí jsou rozumní a chytří :lol:
Jinak jsem si třeba myslela, že přídavky na dítě znamenají, že jsou to nějaké peníze na to, když si dítě v jídelně přidá jídlo, tak že se to platí z toho, tak jsem i mámě říkala, že si přidávat nebudu, aby to nemusela řešit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
15.3.17 11:10
@Terezameggi píše:
No já v 11ti letech přišla na to že když se holkám „neco“ strčí do pipiny, tak pak už nejsou poctive. Tak jsem si tam strčila kousek brcka od piticka a šla říct mamce že už nejsem panna :oops: :) Mamku nejdřív málem chytnul infarkt a potom co se dozvěděla jak to bylo, tak jsem dostala vyhubovano že do pipiny se tohle nestrka a poučila mne jak to doopravdy je :)

Ty vogo, to.mi říct moje dítě v 11 letech tak mě asi štrejchne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 11:12

Jo a ještě jsem si myslela že až vyrostu a budu dospělá, tak bude svět vypadat úplně jinak, protože to bude za spoustu let a všechno se změní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
15.3.17 11:12

Já jsem dlouho bála, že když sním špičku od banánu, tak se mi v břiše vylíhne tarantule. Říkala to babička :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 11:14
@Nowuka2 píše:
Ty vogo, to.mi říct moje dítě v 11 letech tak mě asi štrejchne :lol:

No :oops: :lol: Nevim co mne to napadlo, ale pamatuji si že jsem si připadala hrozně důležitá že už nejsem děcko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
15.3.17 11:15

Že mi škvor vleze do ucha. Někde se mu prý i ouchar říká… Brr! Já teda nevím, jestli se toho náhodou nebojim ještě i dneska… :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 11:16

Ze letadlo letí, protože ho nadnasi kachny. Zespodu jako :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2610
15.3.17 11:17
@zoy píše:
Já jsem dlouho bála, že když sním špičku od banánu, tak se mi v břiše vylíhne tarantule. Říkala to babička :mrgreen:

Joo, mně babi říkala že ty špičky jsou napuštěný jedem hadů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama