Nájde sa tu nejaká kočka, čo má partnera moslima?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mikinka24
Povídálka 25 příspěvků 09.10.18 16:49
Nájde sa tu nejaká kočka, čo má partnera moslima?

Ahojte, žienky,
moje meno je Miška, mám 27 rokov, chcela by som sa skamarátiť a začať si písať s nejakou slečnou v podobnom veku, ktorá má partnera moslima, pretože by som si rada vymenila nejaké skúsenosti a rady. Ako to všetko zvládnuť k zdaru. Začala som si totiž vzťah s moslimom. Prosím o to, a by sa mi všetky kočky ozvali, čo práve v takomto vzťahu sú, prípadne už sú manželkami moslimov. Rada by som sa skamošila a nadviazala kontakty. Potrebujem sa s niekým o tom porozprávať, ale zatiaľ nemám vo svojom okolí nikoho takého. Prosím tie slečny, ktoré majú iní pripomienky nevzťahujúce sa k téme, aby si radšej ušetrili čas sem písať. :)
Teším sa na vaše odpovede ) Môžete pokojne aj poštu napísať. Ďakujem
 Miška.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:
truelly
Závislačka 2830 příspěvků 09.10.18 17:53

:,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( soumrak evropských hodnot, ženských práv atd. V přímém přenosu…vidím, že nedohlédneš dál než na špičku nosu. Je mi tě líto. Doufám, že se nedoziju doby, kdy ženy v Evropě ztratí vše, co si za staletí tvrdě vydobyly :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,(

mikinka24
Povídálka 25 příspěvků 09.10.18 18:20

@truelly dakujem za pobvzbudzujuce slova, kt. tak velmi chcem pocut na zac. vztahu

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 09.10.18 18:32

Já nemám, ale kamarádka měla, vzali se, a pak se 2 roky rozvadeli. Dělal ji ze života peklo, dělá i teď po rozvodu.
Jinak můj kamarád žil nějakou dobu (asi 15 let v Egyptě), a rika, že kdyby si jeho dcera měla vzít muslima, radši se zabije

truelly
Závislačka 2830 příspěvků 09.10.18 18:38
@mikinka24 píše:
@truelly dakujem za pobvzbudzujuce slova, kt. tak velmi chcem pocut na zac. vztahu

Tak proč si o nich nepřečteš? Proč se chceš dobrovolně vzdát svých práv, které v Evropě máš? Nepochopím. :zed:

blondbae
Stálice 61 příspěvků 09.10.18 18:45

Chces ztratit sva zenska prava? Kazdy muslim je tak nauceny a ma to ve vire.. Zensky pro ne znamenaji jen sex a potomci.. Tak to proste je, zensky jsou odpad. Za „znecisteni“ rodiny je treba ukamenuji za ziva a nic za to nemaji.. Proc taky, prece ta zenska zneuctila rodinu :roll: jsou jen bity, zahaleny sluzky co snad nemuzou koukat jinam nez na jejich chlapa. Holka ty mas fakt dost. :zed:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1914 příspěvků 09.10.18 19:00

@mikinka24 tak pokud pujdes ty za nim, tak je mi to fuk, kdyz se chceš dobrovolně stat hadrem na podlahu. Pokud si ho budes chtit dotahnout na Slovac, budiž, je to cizi zeme, i kdyz podle me takovehle kreatury nemaji v evrope co delat. Hlavne ho ale netahej sem k nam do CR !!!!!!!!!!!! Jeden takovej je mym sousedem, dotahla si ho sem jedna takova, jako jsi ty a od te doby se tady, ve svym byte, ve ktetem ziju uz pres 40 let a miluju to tady, necitim bezpecne. Je divnej, slizskej, divne smrdi, na balkone huli buhvico..... :( Potkat ho ve vytahu je moje nocni mura. Najdi si radeji nejakyho normalniho evropana a na tohodle zapomeň :?

Yasmina21
Kecalka 448 příspěvků 09.10.18 19:33

Tady je to zase přehlídka ,,chytráků" :palec: :potlesk: Já se Vám divím, že komentujete něco, o čem víte úplné … :kytka: Jste tak akorát k smíchu…

blondbae
Stálice 61 příspěvků 09.10.18 19:34
@srpen89 píše:
@mikinka24 tak pokud pujdes ty za nim, tak je mi to fuk, kdyz se chceš dobrovolně stat hadrem na podlahu. Pokud si ho budes chtit dotahnout na Slovac, budiž, je to cizi zeme, i kdyz podle me takovehle kreatury nemaji v evrope co delat. Hlavne ho ale netahej sem k nam do CR !!!!!!!!!!!! Jeden takovej je mym sousedem, dotahla si ho sem jedna takova, jako jsi ty a od te doby se tady, ve svym byte, ve ktetem ziju uz pres 40 let a miluju to tady, necitim bezpecne. Je divnej, slizskej, divne smrdi, na balkone huli buhvico..... :( Potkat ho ve vytahu je moje nocni mura. Najdi si radeji nejakyho normalniho evropana a na tohodle zapomeň :?

Trosku prehnany nazor ne? Neznate ho osobne ale je divnej, divne smrdi a huli buh vi co.. Kolik vam je? 60? Co myslite ze by vam v tom vytahu udelal.. znasilnil nebo snad zabil? Musim se smat.. Musi bejt divny se kazdy den bat ze potkate souseda ve vytahu, co takhle psycholog?
Divny rikat o Slovensku cizi zeme, kdyz jsme byly stejna zeme. I ted po tolika letech jsme stale spojeni.. :think:

freeport
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 09.10.18 19:37
@Yasmina21 píše:
Tady je to zase přehlídka ,,chytráků" :palec: :potlesk: Já se Vám divím, že komentujete něco, o čem víte úplné … :kytka: Jste tak akorát k smíchu…

K smichu je tady nekdo uplne jinej.

blondbae
Stálice 61 příspěvků 09.10.18 19:37
@Yasmina21 píše:

Tvoje profilovka mluvi za vse, vyznavacko :lol:

truelly
Závislačka 2830 příspěvků 09.10.18 19:39
@Yasmina21 píše:

Dodej tu svůj oblíbený příspěvek, jak se všichni lidi rodí jako původně muslimi… :mavam:

Yasmina21
Kecalka 448 příspěvků 09.10.18 19:40
@blondbae píše:
Tvoje profilovka mluvi za vse, vyznavacko :lol:

Rozhodně vím o Islámu více než ty :lol: :palec:. Už jsi četla dnešní zprávy? Ať se můžeš zase něco přiučit a máš o čem psát :lol:

Yasmina21
Kecalka 448 příspěvků 09.10.18 19:42
@truelly píše:
Dodej tu svůj oblíbený příspěvek, jak se všichni lidi rodí jako původně muslimi… :mavam:

Pravda… A tobě doporučuji pročíst pravidla českého pravopisu nebo navštívit základní školu. :palec:

blondbae
Stálice 61 příspěvků 09.10.18 20:03
@Yasmina21 píše:
Rozhodně vím o Islámu více než ty :lol: :palec:. Už jsi četla dnešní zprávy? Ať se můžeš zase něco přiučit a máš o čem psát :lol:

Muzes toho vedet kolik chces, ja to k zivotu fakt nepotrebuju a ani nechci. Zpravy nectu neni mi 40 :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >