Najde se kamarádka v Hradci nad Moravicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monali
Kecalka 361 příspěvků 07.04.10 10:28
Najde se kamarádka v Hradci nad Moravicí

Ahoj maminky z Hradce. Najde se tady nějaká kamarádka na pokec a procházky s kočárkama? Je mi 26 let, mám ročního prcka Matěje. S přítelem jsme se přistěhovali do Hradce a nějak se mi nedaří seznámit..Mám hodně kamarádek ale v okolních vesnicích a ty za mnou moc často nejezdí. Hodilo by se mít kamarádku tady. Tak jestli máte někdo zájem pište, budu moc ráda. Jsem věčně doma sama, přítel je od rána do večera v práci a s prdolou se pokecat moc nedá:-) No a prcek by taky uvítal kamaráda nebo kamarádku, děti má moc rád:-)

Reakce:
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 07.04.10 11:19

Monali tak takhle to řešit mě nenapadlo… sice tu bydlím celý život, ale exmanžel mě odboural od přátel, pak jsem pracovala sama a do práce, domů učit spát… čili nebylo kdy hledat.
Jsem z Opavy. Myslím,ž e to není až tak daleko, aby se nedalo sem tam sejít… vlakem to je chvilka, pokud není auto…
Akorát s tím kamarádem */ kamarádkou pro malého to je trochu horší..... Kity má 12 a Kačka 2 měsíce :nevim:

Monali
Kecalka 361 příspěvků 07.04.10 14:17

Ahojky, dik ze ses ozvala, tos mela asi zajimavé manželství, když tě ex odřízl od přátel. Můžem se někdy sejít v opě..Nechceš třeba chodit cvičit?Chci jezdit do opy rano na cviceni s hlidanim deti…

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 07.04.10 19:53

Určitě bych i ráda…

no po Hradci nebo Jakubčovicích běhá exmanželův levoboček… a po Opavě ještě jeden… pěkněj vejlupek.

S hlídáním dětí? I takhle maličkých jako je Kačka?? Co to stojí??

renáta fischerová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.10 21:04

ahoj tak jestli se můžu přidat do debaty tak hlídání je od jednoho roku bohužel a stojí to 15,– na hoďku. cvičení se super a děti se postarají super tety. chodím tak už rok a je to dobré. renča

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 07.04.10 22:14
renáta fischerová píše:
ahoj tak jestli se můžu přidat do debaty tak hlídání je od jednoho roku bohužel a stojí to 15,– na hoďku. cvičení se super a děti se postarají super tety. chodím tak už rok a je to dobré. renča

NO, myslela jsme si, že hlídání takového mrňouska nepůjde… ale to neznamená, že se nemůžeme po cvičení sejít…

Monali
Kecalka 361 příspěvků 08.04.10 14:40

ahoj renčo, jak to na té Zumbě probíhá???Chodí tam hodně lidí???

Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 08.04.10 14:46

na zumbě je lidí moc, je to novinka tak to lidi láká, ale je to super, člověk si odpočne. chce to zkusit a uvidíš. je fakt že začátky jsou sranda ale jde to

Monali
Kecalka 361 příspěvků 12.04.10 12:57

Jsem zvědavá kdy se na tu Zumbu dostanu.Malý ted dostal kašel, asi jak se střídá to pitomé počasí:-( Škoda, že se tu nenašel nikdo z Hradce…

Diggy
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 05.05.10 10:54

ahoj tak jak to s tebou vypadá už jsi se dostala na zumbu? máme ještě bodystyling ve čtvrtek je to posilování celého těla a je to taky s hlídáním. mrkni na stránky http://www.sportperfekt.cz/index.php?…. pa renča

Monali
Kecalka 361 příspěvků 10.05.10 12:34

ahojky,na zumbu jsem se nedostala,zjistila jsem, ze je nejaké cvičení tady na Hradci, tak začnu chodit sem. Bodystyling znám, když jsem ještě bydlela v opavě tak jsem na to chodila, i na kickboxaerobik..Je to super.Některé prvky z bodystylingu ted cvičím doma.

Lila Ganobjaková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.10 13:18
dáreček z kolotoče

Dobrý den Reni, chtěla bych vám touto cestou mooooc poděkovat za vánoční dáreček. Udělala jste mi opravdu velikou radost, to jsem ani nečekala. Už se těším až po novém roce začnu zase chodit na zumbu, pěkně to tam s novýma potítkama rozjedu. Koukala jsem v diskuzi že taky chodíte :-D Nějak jsem nevěděla jak vás mám vyhledat, abych vám mohla poděkovat, tak jsem vás hledala podle jména a narazila jsem na tuhle debatku. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji vám i vaší rodině krásný zbytek roku starého a do toho Nového jen to nejlepší, ale hlavně pevné zdravíčko. Mějte se krásně, posílám pozdravy, Lila :-) :huban:

Lila Ganobjaková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.10 13:20

Aha to jsem jen odpověděla do diskuze, tak musím pátrat dál :-D tak snad vás najdu :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >