Najde se maminka v Českém Brodě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mondul
Povídálka 27 příspěvků 18.01.18 16:19
Najde se maminka v Českém Brodě?

Čerstvě jsme se přistěhovali do Českého Brodu, bohužel tu nikoho neznáme. Já jsem na MD a malému bude rok, chybí nám někdo s kým by se dalo jít s kočárkem, na kafčo apod. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

elisinecka
Povídálka 11 příspěvků 29.01.18 13:51

Ahoj,

taky nejsme místní, před cca 2 roky jsme se přistěhovali z Phy. Nebydlíme tedy přímo v Českým brodě, ale cca 6 km od něj…ale autem nebo vlakem je to cobydup ;)
Co třeba někdy kafčo v Madoně nebo prochajda? :)

mondul
Povídálka 27 příspěvků 29.01.18 14:51

Ahoj, jsem moc ráda za odpověď :D Jsem také z Prahy původně. Tady jsme od léta a opravdu si tu pořád připadám jako cizinec. Mohu se optat jak starou máš ratolest? Určitě budu moc ráda za prochajdu nebo kafčo. Jinak mohu klidně na hřiště kamkoliv…autem 6km není nic. Mohu se optat jak jsi zvládla přestěhování ty? Já jsem totálně bezradná. Chtěla jsem s malým chodit na cvíčo, ale tady nic není až od dvou let Sokol. Tak jsme zkusili Úvaly, cvičení docela fajn, ale chtěla jsem na plavčo, ale asi až na jaře…no tak válčím sama a utíkám do Prahy. :lol:

elisinecka
Povídálka 11 příspěvků 30.01.18 08:22

Ahoj, tomu docela rozumím, my jsme zvedli kotvy přímo z centra Prahy a rovnou na vesnici :-D :-D Všechno má svoje, ale je fakt, že možnosti jsou tady vcelku omezené…ať už se to týká aktivit nebo doktorů atd… Zas nám to kompenzuje čistý vzduch a takový větší klid a pohoda a procházky v lese :-D Ovšem do Prahy občas taky ráda uteču, abych si zase vážila té pohody tady :-D
Omlouvám se, zapomněla jsem Ti předtím napsat to zásadní…máme holčičku 3,5 let a za cca měsíc se nám narodí chlapeček. Co se domluvit přes SZ? Můj email je: bhellen@gmail.com

Markeeeeet
Povídálka 18 příspěvků 05.08.18 21:41

Ahoj holky, nehodila by se vam jeste jedna mamina s pulrocni holcickou z Brodu na pokec a vyjizdky?

elisinecka
Povídálka 11 příspěvků 06.08.18 05:53

Ahojky, ja myslim, ze urcite :-) muzeme se domluvit vsichni treba na spolecny srazik.
Mondul: co na to rikas? :)
Markeeet: bydlis primo v Brode?

H.

Markeeeeet
Povídálka 18 příspěvků 06.08.18 08:48

Jj, primo v Brode a rada se pridam kdykoliv :)

mondul
Povídálka 27 příspěvků 06.08.18 09:17

také :D

elisinecka
Povídálka 11 příspěvků 06.08.18 12:30

Skvely :-)

v tomhle pocasi to na hriste moc nevidim, to je spis tak na prochajdu do lesa :-D A nebo se ted placame na zahrade.

Pro Markeeet: bydlim v Poricanech, to je 6 km od Brodu.

Tak co, holky, mate nejaky navrh nebo pockame, az odezni ty tropy? :-)))

H.

Markeeeeet
Povídálka 18 příspěvků 06.08.18 16:21

To je fakt, ty vedra jsou brutus. Jezdime ven jen dopo a nebo vecer. To je opravdu bud na to kaficko u madony nebo az to odezni. Poricany znam, jezdime tam za kamarady :)

mondul
Povídálka 27 příspěvků 06.08.18 20:48

Máte pravdu, vedra jsou teď na prochajdu nepříjemná, i kdzž včera v podvečer jsme malého vytáhli na hřiště vedle náměstí. Jsou tam dvě nové atrakce, tak ho to tam docela bavilo. A jak se máte Elisinečko, nestíhám ti vůbec napsat…manžel teď má dovču podnikáme výlety po okolí k vodě. Jinam se fakt nedá…bazén na zahradě už starší nudí :zed: Ale je pravda, že ségra v Praze je na tom s malou ještě hůř. Co Leonek? Jak roste? Těšíme se na Vás. :D

Markeeeeet
Povídálka 18 příspěvků 06.08.18 22:51

Jj, my tam chodime taky - dopo i v podvecer. Ale jen kolem s kocarkem. Je to asi jedno ze dvou mist, kam se da v tomhle jit.

elisinecka
Povídálka 11 příspěvků 07.08.18 10:38

Jasan, nechame to teda v klidu, az nebudou takova vedra na padnuti :-ddd

Jinak to hriste kousek od namesti asi znam…myslite v tom parku. Byli jsme tam asi 2 mesice zpatky, tak to bude asi neco noveho tam ted :-D

Markeet: jeee vida, tak tuhle vesnici taky znas..v jake casti mate kamarady? :-) je to velka zmena oproti Praze, tak aspon to detske hriste tady je dobry :-D Mas pulrocni holcicku? To mame podobne…malemu je akorat 5 mesicu.

Mondul: to mi povidej s tim psanim…parada, ze ma manzel dovcu a nekam takhle vyrazite, aspon zase zmena, vid? :-) To mi povis, kde jste byli, at mame taky inspiraci :-) Manzel bude mit doufam snad pristi tyden konecne taky dovcu.

Jinak s Leonkem to je ted fakt „sranda“…v noci jsme kazdou chvilicku vzhuru…mele se neskutecne…nevim, jestli je to tim, ale minuly tyden jsem mu uz nasla prvni zoubek! Ale tohle uz trva docela dlouho, tak to bude zase nejake obdobi :-D Jinak malej uz vazi lehce pres 8 kg :-D

Byla jsem s detma na Sumave, paradni pro malou…hodne si tam vyhrala. Ovsem krapet ocistec…vse s malym tam bylo jaksi jinak. Jinak tam bylo krasne :-)

Markeeeeet
Povídálka 18 příspěvků 07.08.18 17:38

Noooo, budou prcci tak stejne. Male bude 6 mesicu 13.8. Zavadim vam vase cestovani… mala vydrzi v aute sotva na Cernak a i to byva zazrak… mame tam od zari plavco, tak jsem zvedava a tesim se, ze budeme mit novy program. Znami bydli kousek od nadrazi. Pak uz tam znam jen Sokolovnu ale hriste bohuzel ne.

Poříčanka
Povídálka 26 příspěvků 07.08.18 18:29

Ahojky. Ja jsem take z Porican. Mam cerstve dvouletého chlapecka. A ted cekame druheho potomka. Kamarádů neni nikdy dost takze se klidne radi přidáme jestli je jeste misto????. Do Brodu jezdime docela casto.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama