Najde se maminka ze Strakonic 40+ s batoletem?

1235
4.4.17 13:00

Najde se maminka ze Strakonic 40+ s batoletem?

Hledám spřízněnou duši, kamarádku (prozatím na psaní treba přes whatsapp), která je ze Strakonic a má batole.

Mně je 42, dve děti mám už téměř dospělé a k tomu benjamínka, chlapečka 10 měsíců starého. Bohužel se zatím nerad vozí v kočárku i v autě, a tak delší procházky nepřipadají v úvahu. Nemám ráda „srazy“ velkého počtu lidí (mateřské centrum, Skokánek, Medvídek atd…), dala bych později spíš přednost výpravám za dobrodružstvím ve dvou + děti.

Při mateřské podnikám, ale když mám čas, ráda si něco pěkného přečtu, hrabu se v hlíně na zahrádce, pěstuju citrusy a jiné tropické rostliny, vařím a peču s láskou, ne s odporem :-D, chodím plavat a taky mám ráda psy (doma máme 3). Chybí mi prostě „kámoška“, se kterou lze probrat každodenní běh života. Ne, že bych žádné kamarádky neměla, ale tím, že mám teď mimino, jsem jaksi v jiné krabičce, než jsem byla ;-)

Pokud se zde taková maminka najde, nechť neváhá mi napsat do zpráv. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

134
4.5.17 10:41

Ahoj, reaguji na Tvůj příspěvek. Mně tedy není 40+, ale jen 38:-))ale za to mám 1,5 roku starého kluka a to teprve prvního. Takže jsem také v jiné škatulce, jak jsi psala:-)) A to ve škatulce, kterou snad ani nejde pojmenovat:-)) Teď bydlíme ve Strakonicích u přítele, ale nepocházím odtud, ale chodila jsem sem na střední. Bohužel kamarádky ze střední mají děti přinejmenším na základce, takže jiné starosti a žádný čas. Také jsem hledala nějaké diskuze nebo srazy - bohužel všude hledají mladé maminy cca 25 let:-)Asi my starší máme předpotopní názory:-)) Chodíme s klukem na procházky, občas na hřišti nějaké stejně staré dítě potkáme, ale nedomluvíme se, že bychom se potkali příště. Kluk má teď období vzdoru, takže když se mu něco nelíbí, tak se válí po zemi na břiše. Taťka s námi na procházky nechodí. Taky se těším až bude hezky a zkusíme už někam vyjet třeba vláčkem a tak.
Tak Ti přeji abys nějakou mamču našla až budete moct vyrážet na procházky.
Milena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
28.8.18 12:08

@Elephantka Ahoj, já 38, dcera 6, plánujeme druhé. Nechceš se seznámit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
28.8.18 15:35

@MilčaO Ahoj, nechceš se seznámit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
30.8.18 14:22

@Kacera Ahoj, já 39 let, kluk skoro 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
30.8.18 15:17

MilcaO

Ahoj, ráda se seznámím…????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
1.9.18 16:27

@Kacera Ahoj, můžeme. Já jsem ze Strakonic. V pondělí povedu kluka poprvé do školky, tak jsem z toho docela hotová. Padne to na mě a určitě pak budu bulet - no musím se udržet, aby mě tam takhle neviděl. Je na mě dost závislý, tak loučení bude pro nás oba těžké. A co ty? Holčička bude ještě ve školce nebo už jdete do první?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.9.18 09:39

Ahoj, tak jak jste zvládli první den ve školce? Moje malá jde ještě do školky, dala jsem ji odklad kvůli stěhování. Kde bydlíte, že by jsme se mohli někdy potkat? My na Míru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
4.9.18 18:52

Ahoj, my ráno dobré, po obědě uplakaný a k tomu dneska 2× počuraný. Doma už mi z toho ani nechce odpoledne spát. My bydlíme blízko Hvězdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.9.18 19:02

Tak to nic moc, když je pocurany. Asi stres. Nejsi na Messengeru, že by jsme si mohli psát? .Budu ráda. Zatím pa

Příspěvek upraven 16.10.18 v 15:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
4.9.18 20:19

bohužel nejsem na messengeru :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.9.18 20:34

Aha, můžu Ti poslat telefonní číslo a Ty mě svoje, že by jsme si zavolali?

Příspěvek upraven 16.10.18 v 15:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
11.9.18 22:28

Ahojky,
já teď vůbec nestíhám,jak u nás neslavně začala školka. Co si takhle psát? Já když totiž vezmu telefon do ruky, tak mi ho malý vždy bere a nemám z toho nic. Školka u nás stále stejné. Ráno ho tam už nosím, plače, že nechce do školky, učitelka si ho ode mě musí vzít. Pak je po obědě vždy uplakaný a začne plakat i pak.Včera to zkoušel táta, ráno s ním šel, tedy jel na odrážedle, myslel si, že jede na procházku, ale realita byla jiná. Dneska si táta myslel, že to bude v pohodě, jenže už s ním vůbec nechtěl. Táta ho chtěl nést za krkem, to taky neprošlo, tak jsem se musela vypravit já a celou cestu do školky ho nesu. No ještě, že jdeme jen kousek, přes město bych to nedala. To zas bude zítra ráno. Dneska jsem komplet převlékla postel, protože se mi do ní počural - spíme totiž spolu, a dneska to udělal při odpoledním spánku znovu - naštěstí jen prostěradlo, včera trefil i polštáře a peřiny. A to jsem prosím po 14 dnech začala prát, protože jsme měli rozbitou pračku. Tak aby toho nebylo málo. Ale zase mám vše vyžehlené, když se nepralo:-))) Musela jsem odvézt pár věcí malého i k našim a tam vyprat, protože za týden ve školce toho měl jako za 3 týdny. A co u Vás? Vy už jste mazáci, tak školka určitě v pohodě - chodíte do školky, co je přímo na Míru? A ty chodíš do práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
12.9.18 11:52

Ahoj, to máte teda těžké. Naše malá naštěstí se školkou od začátku v pohodě. Myslela jsem, jestli se někdy nechceš potkat. Hledala jsem starší maminu, jako jsem já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
14.9.18 09:33

JJ, potkat ano :D Tady v okolí jsou taky samé mladé maminy a ještě mě přijdou všechny jako modelky. A to já nejsem :think: Starší (no stejně o pět let mladší než jsem já) jsem našla až náhodou cca před půl rokem - spíš oslovila ona mě na pískovišti. Máme skoro stejně staré kluky. Ale se začátkem školy a školky to jde teď trošku do útlumu. Než se srovnáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama