Reklama

Najde se nějaká maminka na procházky....Bohunice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana Spackova
Nováček 3 příspěvky 29.12.16 16:54
Najde se nějaká maminka na procházky....Bohunice

Ahojky najde se tu nějaká maminka na procházky a pokec, Bohunice a okolí. Máme 15ti měsíční holčičku a nikoho tu neznáme.

Reklama

Reakce:

Herminator
Stálice 59 příspěvků 29.12.16 17:08

Ahoj, jsme z Bystrce a to není až tak z ruky :) přes kopec
je nám teda min 9 měsíců a jeden ještě v brisku, ale moc rádi by jsme zašli s někým jiným nez se psem na procházku :)

Jana Spackova
Nováček 3 příspěvky 29.12.16 17:46

Ahoj no já zas tak Brno neznám, teda vlastně vůbec… A jak se jmenujes? A co čekáte..chlapečka nebo holčičku?

Herminator
Stálice 59 příspěvků 29.12.16 17:51

Jsem Tereza. máme to od sebe cca pár zastávek :) bydlím kousíček od zoo, přehrady a s ohradou s divokými prasata a drzimy kolouchy :)
i u vás v Bohunicích by jsme něco našli.

Co čekáme ještě nevíme :D nechce se ukázat. já doufám v chlapečka teda a manžel v holčičku.

Jana Spackova
Nováček 3 příspěvky 02.01.17 16:28

Ahoj tak nezajdem na tu procházku, akorát Sofinka je trochu nachlazena, tak s ní nechci moc cestovat, tak jestli by jsi nechtěla přijet do Bohunice…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama