Najde se prima kamaradka z Brna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stihacka
Kecalka 339 příspěvků 21.01.19 14:36
Najde se prima kamaradka z Brna?

Ahoj, rada bych nasla nejakou fajn kamaradku s ditetem z Brna. Je mi 31 a mam 4 leteho klucinu. Pres tyden chodim do prace a syn do skolky. Tak mame cas bohuzel az odpoledne a nebo o vikendu. Radi chodime na hriste, do hernicek, na vylety… Bylo by fajn, kdyby to mela nektera stejne jako my :D

Reakce:
admin
Extra třída :D 11565 příspěvků 23.01.19 21:08

Dobrý den,

zkuste vyhledávání maminek, snad někoho najdete :-)

přeji hodně štěstí
hezký večer

Diana

Lamka7
Nováček 7 příspěvků 23.01.19 21:22

Ahoj, také bych ráda poznala fajn maminku:) Mezi svými kamarádkami jsem zatím jediná s dítětem, tak by bylo supr občas pokecat i s někým, kdo je v podobné životní fázi :D
Mojí ZouZou bude zanedlouho rok a bydlíme v Židenicích.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >