Najde se tady nejaky ucitel ZS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 17.08.10 11:36
Najde se tady nejaky ucitel ZS?

Ahoj, nastupuji ted po materske do prace a hned dostanu tridnictvi a to 6.tridu, musim nejak vyzdobit tridu, dat neco na nastenku atd. nemate nejaky napad co na tu nastenku dat??Neco zajimaveho atd. nejak nemam predstavu :think: dikz

Reakce:

fellix 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.10 11:48

A co je to za třídu.. mám tím na mysli, co se tam běžně učí - biologie, zeměpis… Nebo nemá žádné zaměření?

Já třidnictví neměla, ale co jsem tak koukala na nástěnky ostatních, tak většina tam měla nějaké téma, které sami učí - tzn. angličtinářka měla ve své třídě obrázky se slovíčky, chemikářka vzorečky, učitel Občanky tam měl známe osobnosti nebo třeba typologii osobnosti.

jinak, pokud ta nástěnka nemusí být hotová hned na začátku, tak to můžete pojmout jako tablo - třeba pro lepší seznámení - každé dítě přinese svou fotku a pár bodů ve kterých řekne něco o sobě.

Ale jsou to jen nápady. Jde tam dát cokoli, třeba značky a pravidla silničního provozu, nebo útržky z novin, co se stalo o prázdninách, popř. jaká výročí tento školní rok budou. Držím palce, ať to jde.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 17.08.10 11:49

Haha, promin…uplne se mi vybavilo, jak musime delat kazdy prazdniny ty pitomy nastenky a je to STRASNE dulezite…Udelala bych jednu tridnickou - misto na pravidla, ktera si spolecne vytvorite apod…a jinak se mi osvedcilo nastenky zrusit uplne. Stejne to nikoho nezajima. Povesila bych ty papirove „mapy“ s ucivem a pak bych se s detmi domluvila, co by se jim libilo a vytvareli jsme to spolu.

fellix 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.10 11:52
MadGirlNancy píše: ..a jinak se mi osvedcilo nastenky zrusit uplne. Stejne to nikoho nezajima.

No, nebo tak. :lol:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25222 příspěvků 17.08.10 12:18
MadGirlNancy píše:
Haha, promin…uplne se mi vybavilo, jak musime delat kazdy prazdniny ty pitomy nastenky a je to STRASNE dulezite…Udelala bych jednu tridnickou - misto na pravidla, ktera si spolecne vytvorite apod…a jinak se mi osvedcilo nastenky zrusit uplne. Stejne to nikoho nezajima. Povesila bych ty papirove „mapy“ s ucivem a pak bych se s detmi domluvila, co by se jim libilo a vytvareli jsme to spolu.

Přesně!Nástěnky jsou nejdůležitější, vždycky se to kontroluje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll: :roll:

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 17.08.10 12:22

Ahoj,
dávám na jednu nástěnku rozvrh hodin,vyčující,škol­ní řád,papír s třídní samosprávou(před­seda,pokladník,…) nevyplněný,dopisuji ho během září.
Na druhou nástěnku většinou hrady,zámky,kra­jinky.
Na magnetickou si dávám vzorce do matematiky a fyziky(předmě­ty,které učím).
Na tabuli pak mají seznam,co si přinést druhý den,číslo ke mě do kabinetu,do ředitelny,školní jídelny.
Většinou se dává ještě zemepisná mapa někam na háček.

Annýseček
Nováček 1 příspěvek 24.08.10 11:49

Mám přesně stejný problém. Úkol zní jasně: Vyzdobit nástěnku chemie. Ale jak? Nemám žádný nápad, který by mě nadchl. Poradí někdo? :cry:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >