Najde se tady zdravotní laborantka z povolání?

25.10.20 08:53

Najde se tady zdravotní laborantka z povolání? ????

Ahoj, najde se tady nějaká holčina co pracuje (nebo je teď na mateřské) jako zdravotní laborantka? Měla bych nějaké dotazy, ohledně práce a vzdělání…mám vystudovaného zdravotního laboranta Bc. A již tři roky pracuji jako laborantka pro vědecký výzkum…musím se ale přiznat, že bych raději do nemocnice…tak bych se chtěla zeptat někoho z praxe-jake má zkušenosti, popř. i plat, jaká je možnost dodělání si specializace. Pokud se někdo ozve budu ráda😉.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.10.20 12:51

Já jsem laborantka :mavam: Pracuji v nemocnici a mám 2 kolegyně které jsou Bc. zdravotní laborantky. Plat mám cca 28 tisíc hrubého bez služeb (MS kraj). Co ještě potřebuješ vědět?

• Citovat
  • Nahlásit
25.10.20 21:22

:mavam:
Jeee ahoj, dík že jsi se ozvala…mohly bysme dát rozhovor soukromě😉??
Nevim jestli to teda tady jde…
Chci se vlastně zeptat jak je to s práci pod odborným dohledem? Byly nějaké kredity, registrace-vím že se to rušilo…a taky by mě zajímalo, zda si jako Bc můžu udělat specializací v oboru nebo musím dodělat Mgr. a až poté specializace, o čemž uvažuji také. Protože by to v případě práce v nemocnici šlo i kombinovaně…
Asi mne zajímá hodně věcí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 05:36

Jsi na Facebooku? Přidej se do skupiny Zdravotní laboranti, tam ti se vším poradí. Já se v tom zas tak nevyznám. Pokud máš tu odbornost podle Z.96/2004 sb., tak je to bez dohledu podle mě. A atestaci si můžeš udělat, dělá se v Brně na NCONZO. Vysokoškolskou atestaci v Praze na IPVZ dělat nemůžeš, tam musíš mít VŠ.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama