Najde se tu bezdětná kamaradka z Olomouce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moona86
Nováček 3 příspěvky 08.04.18 13:17
Najde se tu bezdetna kamaradka z Olomouce?

Ahoj holky, je mi 32 let, jsem bez partnera a bez dětí. Ráda bych si našla kamarádku v podobné situaci, která by zašla se mnou sem tam pobavit, do fitka..Samotné mě to nebaví a mý přátele mají už jiné zájmy. Jsem z Olomouce. Děkuji za jakoukoliv odezvu.

Reklama

Reakce:

mrav
Echt Kelišová 8817 příspěvků 08.04.18 13:51

Ahoj, píšeš to špatně a myslím si, že jsi na špatné adrese. Toto je portál o těhotenství a dětech a jsou tu maminky i otcové z celé republiky. Aby jsi našla někoho zrovna z Olomouce se mi zdá málo pravděpodobné, byt z okolí OL mám rodinu. Daleko schůdnější by bylo napsat do soukromé skupiny- tedy vyhledat maminky z Olomouce a napsat tam.

Moona86
Nováček 3 příspěvky 08.04.18 14:01

Aha, dekuji, teprve se s tim seznamuji:-)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 08.04.18 15:06
@mrav píše:
Ahoj, píšeš to špatně a myslím si, že jsi na špatné adrese. Toto je portál o těhotenství a dětech a jsou tu maminky i otcové z celé republiky. Aby jsi našla někoho zrovna z Olomouce se mi zdá málo pravděpodobné.

A taky je tu spousta těch, co se o dítě teprve snaží, a spousta lidí se vztahovými problémy, po rozchodech apod. ;)
A mně se, se vší úctou, zase zdá málo pravděpodobné, že bys znala všechny obyvatele Olomouce a měla přehled, kolik je mezi nimi bezdětných holčin. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Kila navíc ani celulitida na molu nevadí, ukázala přehlídka plavek

Krása nemá jiné měřítko než spokojenost ženy samotné. Právě ta se odráží ve... číst dále >

Reklama