Najde se tu bezdětná kamaradka z Olomouce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moona86
Nováček 3 příspěvky 08.04.18 13:17
Najde se tu bezdetna kamaradka z Olomouce?

Ahoj holky, je mi 32 let, jsem bez partnera a bez dětí. Ráda bych si našla kamarádku v podobné situaci, která by zašla se mnou sem tam pobavit, do fitka..Samotné mě to nebaví a mý přátele mají už jiné zájmy. Jsem z Olomouce. Děkuji za jakoukoliv odezvu.

Reakce:
mrav
Neúnavná pisatelka 19764 příspěvků 08.04.18 13:51

Ahoj, píšeš to špatně a myslím si, že jsi na špatné adrese. Toto je portál o těhotenství a dětech a jsou tu maminky i otcové z celé republiky. Aby jsi našla někoho zrovna z Olomouce se mi zdá málo pravděpodobné, byt z okolí OL mám rodinu. Daleko schůdnější by bylo napsat do soukromé skupiny- tedy vyhledat maminky z Olomouce a napsat tam.

Moona86
Nováček 3 příspěvky 08.04.18 14:01

Aha, dekuji, teprve se s tim seznamuji:-)

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 08.04.18 15:06
@mrav píše:
Ahoj, píšeš to špatně a myslím si, že jsi na špatné adrese. Toto je portál o těhotenství a dětech a jsou tu maminky i otcové z celé republiky. Aby jsi našla někoho zrovna z Olomouce se mi zdá málo pravděpodobné.

A taky je tu spousta těch, co se o dítě teprve snaží, a spousta lidí se vztahovými problémy, po rozchodech apod. ;)
A mně se, se vší úctou, zase zdá málo pravděpodobné, že bys znala všechny obyvatele Olomouce a měla přehled, kolik je mezi nimi bezdětných holčin. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >