Reklama

Najde se tu někdo, kdo se vyzná v rodinném právu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klarka310
Nováček 8 příspěvků 03.03.17 13:40
Najde se tu někdo, kdo se vyzná v rodinném právu?

Ahoj,
je tu někdo, kdo má vystudovaná práva a zabývá se rodinným právem nebo v tomto oboru jakýmkoli způsobem pracuje a byl by ochotný mi něco říct k mé zapeklité situaci? Samozřejmě bych to řešila přes zprávy.

Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9974 příspěvků 03.03.17 15:29

@klarka310 Obrať se na občanskou poradnu: Některé mají i telefonické infolinky, nebo dle místa bydliště i osobně. Třeba sem se dá zavolat http://www.spolcest.cz/…acni-hodiny/ (teda až v pondělí).

Jaaniickka
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 15:35

Mám vystudováno a před mateřskou jsem dělala na soudě, takže klidně se ptej :)

Barca_Funny
Povídálka 28 příspěvků 03.03.17 16:49

Ahoj, klidně napiš, i SZ…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama