Najde se tu někdo, kdo se vyzná v rodinném právu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klarka310
Nováček 8 příspěvků 03.03.17 13:40
Najde se tu někdo, kdo se vyzná v rodinném právu?

Ahoj,
je tu někdo, kdo má vystudovaná práva a zabývá se rodinným právem nebo v tomto oboru jakýmkoli způsobem pracuje a byl by ochotný mi něco říct k mé zapeklité situaci? Samozřejmě bych to řešila přes zprávy.

Děkuji :)

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10242 příspěvků 03.03.17 15:29

@klarka310 Obrať se na občanskou poradnu: Některé mají i telefonické infolinky, nebo dle místa bydliště i osobně. Třeba sem se dá zavolat http://www.spolcest.cz/…acni-hodiny/ (teda až v pondělí).

Jaaniickka
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 15:35

Mám vystudováno a před mateřskou jsem dělala na soudě, takže klidně se ptej :)

Barca_Funny
Povídálka 28 příspěvků 03.03.17 16:49

Ahoj, klidně napiš, i SZ…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Podivná praxe u Barnevernetu: Michalákové, které sebrali děti, tam dovolili pracovat

Eva Michaláková není způsobilá vychovávat vlastní děti, tak v květnu 2015... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >