Najde se tu žena, která chce s někým sdílet zážitky?

5806
5.1.20 12:08

Najde se tu žena, která chce s někým sdílet zážitky?

Zdravím všechny :kytka:
mám bráchu, co je už nějakou dobu sám. Je 4 rokem rozvedený, minulost má vyřešenou :)
Je mu 40let, je štíhlý a má syna ve střídavé péči. V jeho okolí neznám ani já, ani jeho kamarádi, nezadanou, sportovněji zaměřenou ženu. Nechce se mu prolézat seznamky. A proto mě požádal, abych se tu zkusila zeptat, jestli by se tu nějaká potencionální partnerka třeba nenašla. :kytka:

Nebrání se ani ženě s více dětmi, ani potencionálnímu dalšímu potomkovi. ;)

Ideálně středočeský kraj, Praha, ale i větší vzdálenost by nebyl problém. :D Žije v rodinném domě nedaleko sjezdovky, který zrekonstruoval. Nemá ani exekuce ani insolvenci. Jen doplácí hypotéku. Má stabilní zaměstnání.

Doplňující dotazy ráda zodpovím :kytka: Foto pošlu do SZ a v případě zájmu předám kontakt na bráchu. :)

Příspěvek upraven 05.01.20 v 12:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5.1.20 12:10

To zní jako chlap snu :potlesk: tak bacha ať někomu nenaleti, no pak že nejsou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5032
5.1.20 12:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
5.1.20 12:24
@Bubla Bůčková píše:
To zní jako chlap snu :potlesk: tak bacha ať někomu nenaleti, no pak že nejsou :kytka:

Děkuji za reakci :kytka: Taky si myslím, že brácha není k zahození. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
5.1.20 12:42
@Katy 7 píše:
Zdravím všechny :kytka:
mám bráchu, co je už nějakou dobu sám. Je 4 rokem rozvedený, minulost má vyřešenou :)
Je mu 40let, je štíhlý a má syna ve střídavé péči. V jeho okolí neznám ani já, ani jeho kamarádi, nezadanou, sportovněji zaměřenou ženu. Nechce se mu prolézat seznamky. A proto mě požádal, abych se tu zkusila zeptat, jestli by se tu nějaká potencionální partnerka třeba nenašla. :kytka:

Nebrání se ani ženě s více dětmi, ani potencionálnímu dalšímu potomkovi. ;)

Ideálně středočeský kraj, Praha, ale i větší vzdálenost by nebyl problém. :D Žije v rodinném domě nedaleko sjezdovky, který zrekonstruoval. Nemá ani exekuce ani insolvenci. Jen doplácí hypotéku. Má stabilní zaměstnání.

Doplňující dotazy ráda zodpovím :kytka: Foto pošlu do SZ a v případě zájmu předám kontakt na bráchu. :)

Příspěvek upraven 05.01.20 v 12:18

On si nějakou najde sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
5.1.20 12:53
@Russet píše:
On si nějakou najde sám.

Třeba ano. Ale když se jde někam pobavit, tak tam nejsou lidi. Všichni sedí doma, nebo na internetu. A zadané, co fňukají, že jim manžel nerozumí, to nechce. Nehodlá nikomu ničit vztah.
V práci dělají většinou chlapi, nebo důchodkyně.

Už jsem mu radila, že má jít na sjezdovku a sledovat, která žena přijede sama. :mrgreen: Ale co si budeme povídat. Na ženě s dětmi nepozná, jestli má doma manžela.
V obchoďáku taky nepozná jestli je žena zadaná. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
5.1.20 12:54
@Katy 7 píše:
Třeba ano. Ale když se jde někam pobavit, tak tam nejsou lidi. Všichni sedí doma, nebo na internetu. A zadané, co fňukají, že jim manžel nerozumí, to nechce. Nehodlá nikomu ničit vztah.
V práci dělají většinou chlapi, nebo důchodkyně.Už jsem mu radila, že má jít na sjezdovku a sledovat, která žena přijede sama. :mrgreen: Ale co si budeme povídat. Na ženě s dětmi nepozná, jestli má doma manžela.
V obchoďáku taky nepozná jestli je žena zadaná. :think:

Proč si ten inzerát nedá sám? Chlap, za kterého jedná akční sestra, důvěru nevzbuzuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
5.1.20 13:01
@Russet píše:
Proč si ten inzerát nedá sám? Chlap, za kterého jedná akční sestra, důvěru nevzbuzuje.

Spíš je to moje iniciativa. Já jsem prostě taková. :) Zeptala jsem se ho jestli by mu vadilo, kdybych to sem napsala a on se tomu nebránil. Co může ztratit, že? ;)
Ale, že by šel na emimi a sám tu zakládal diskuze, na to fakt není. Což chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
5.1.20 13:07
@Katy 7 píše:
Spíš je to moje iniciativa. Já jsem prostě taková. :) Zeptala jsem se ho jestli by mu vadilo, kdybych to sem napsala a on se tomu nebránil. Co může ztratit, že? ;)
Ale, že by šel na emimi a sám tu zakládal diskuze, na to fakt není. Což chápu.

Tak jestli chce vztah, na epipi bych asi taky nedávala inzerát. Ale jako chytrý a samostatný muž si snad poradí. Nebo si holt počká, ať na sjezdovce potká nezadanou ženu. Pohledem to nepozná, musel by vylézt z ulity, že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
5.1.20 13:12
@Russet píše:
Tak jestli chce vztah, na epipi bych asi taky nedávala inzerát. Ale jako chytrý a samostatný muž si snad poradí. Nebo si holt počká, ať na sjezdovce potká nezadanou ženu. Pohledem to nepozná, musel by vylézt z ulity, že.
:mrgreen: :lol: On není v žádné ulitě. Není to introvert, ani zapšklý chlap. :mrgreen:
Ale bylo mi hned jasné, že tu bude někdo rýpat. ;) Jak jinak.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27298
5.1.20 13:18
@Russet píše:
Tak jestli chce vztah, na epipi bych asi taky nedávala inzerát. Ale jako chytrý a samostatný muž si snad poradí. Nebo si holt počká, ať na sjezdovce potká nezadanou ženu. Pohledem to nepozná, musel by vylézt z ulity, že.

A ty jses tady od toho, abys lidem rikala kam si maji nebo nemaji davat inzeraty a jak se maji seznamovat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
5.1.20 13:26

Jak moc sportovně založenou ženu hledá??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
5.1.20 13:46
@Obeli píše:
Jak moc sportovně založenou ženu hledá??

Tak nějak normálně. Určitě by byl rád, kdyby ráda lyžovala, nebo se to chtěla naučit. Ale není to pro něj podmínkou.
Spíš prostě hledá ženu do nepohody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 13:59

@Katy 7
neříkej, že se tam teďko dá lyžovat. Je to spíše na kolo. A že se ptám. To chce fakt ještě ženu? Si myslím, že s chlapem se dá vyjít lépe. :mrgreen: A to před tím nedopadlo? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5806
5.1.20 14:06
@samá práce píše:
@Katy 7
neříkej, že se tam teďko dá lyžovat. Je to spíše na kolo. A že se ptám. To chce fakt ještě ženu? Si myslím, že s chlapem se dá vyjít lépe. :mrgreen: A to před tím nedopadlo? ;)

Ahoj :kytka: Se podívej na internet. Sjezdovka je narvaná k prasknutí a nedá se kde zaparkovat.
A chlapi jsou fajn, jako kamarádi. Ale lásku od nich fakt nečeká :mrgreen: :lol:

To před tím nedopadlo, z mnoha důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama