Najde se vegetariánka z Ostravy +/- 20km?

574
8.9.20 21:08

Najde se vegetariánka z Ostravy +/- 20km?

Ahoj, hledám pro vztah ženu vegetariánku, která to má v hlavě srovnané a ví co chce. Je inteligentní, upřímná, věrná. Má vztah k dětem, přírodě, zahradě, zvířatům a k rodinnému životu. Zajímá se o duchovno. Já 45 let, vousatý motorkář, vysoký 177 cm/80kg, sympatický.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68
8.9.20 21:34

Jako, že ženu, která jí maso by jste nemohl nikdy milovat? je to jen dotaz, jsem zvědavá.. jen mi příjde, že jsou lidé už moc vybíraví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
9.9.20 16:32
@Anupriya píše:
Jako, že ženu, která jí maso by jste nemohl nikdy milovat? je to jen dotaz, jsem zvědavá.. jen mi příjde, že jsou lidé už moc vybíraví :D

Určitě bych miloval ženu která jí maso. Jen aby neměla spíš problém, že já nejím maso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
9.9.20 17:40

@PetaOV tak hodne stesti pri hledani preji :hug:
já osobně jsem něco jako vegetariánka, jím jen ryby.. manžel maso jí, ale zvyknul si i na moji stravu, ale dcera to je učiněný predátor a masožravec :D
hlavní je mít charakter :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
9.9.20 20:36

Možná si pletu přezdívku, ale nejsi ženatý?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
9.9.20 23:43
@Pajka2020 píše:
Možná si pletu přezdívku, ale nejsi ženatý?

nejsem ženatý a ani ve vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
9.9.20 23:44
@Anupriya píše:
@PetaOV tak hodne stesti pri hledani preji :hug:
já osobně jsem něco jako vegetariánka, jím jen ryby.. manžel maso jí, ale zvyknul si i na moji stravu, ale dcera to je učiněný predátor a masožravec :D
hlavní je mít charakter :srdce:

Přesně, důležitý je charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6004
9.9.20 23:49

Nejsem plus minus 20 kilaku z Ostravy a nehledam chlapa, pac chlapa mam, ale za to, ze nejis zvirata, ti klikam :srdce: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6004
9.9.20 23:57
@Anupriya píše:
Jako, že ženu, která jí maso by jste nemohl nikdy milovat? je to jen dotaz, jsem zvědavá.. jen mi příjde, že jsou lidé už moc vybíraví :D

To neni, ze nemilujes, ale zdviha se mi zaludek, jak si chlap nejakou zvireci mrtvolu prinese domu a babre se v tom v kuchyni a pak to neco uz jen vzhledove odpudive a mrtve chce jist! :mrgreen:

Ja chlapa nikdy do vegetarianstvi nenutila, on sam nejak od sebe ve vztahu se mnou prestal maso jist, ale nekdy ho jeste chytne rapel, zhruba 2 krat do roka a neco domu prinese a to ja se na to radeji nekoukam. :D

A bez humoru, je mi i lito toho zvirete, premyslim, co to bylo za zvire, jakej melo zivot a ted kousek z neho, neco mrtve lezi u nas v kuchyni… a tak nejak chapu, pokud vegetarian preferuje jako partnera vegetariana, to neni o tom, zeby ho nemohl milovat, jen asi chce radeji zdilet podobnej pohled i na zvireci svet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama