Reklama

Najdou si i dobrý kámošky chlapa snů? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 19:27
Najdou si i dobrý kámošky "chlapa snů?"?:))

Žádné trápení, spíš jen tak porovnání, jestli to některá z vás měla taky tak. Takže…nejsem žádná modelka, ale ani ošklivka, myslím, že se chlapům líbím. Nemám s nimi problém, ale zároveň mi chybí smyslnost. Mám dost známých i pár velice dobrých přátel…pořád mám co dělat. Chybí mi smyslnost, jsem prostě taková ta dobrá kámoška. Takže vztah už se mi tak nějak delší dobu nedaří navázat. Čas od času o mně má někdo zájem, jsou to moc fajn kluci, ale přitažlivost je tam nula a já jim nechci nalhávat nějakou lásku. Já už mám tak nějak pocit, že je to scifi, aby se do mně zakoukal kluk, který by se mi líbil i vyzuálně.
Máte někdo podobný „příběh“? Jak dopadl? Já se děsně bojím " sňatku z rozumu":/ je mi 27.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 06.05.18 19:34

Ahoj, bereš HA?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 19:37
@růžový achát píše:
Ahoj, bereš HA?

Neberu.
Jsem prostě taková ta dobrá kámošma na pivo. Mně normálně i kluci berou samotnou na vejlety, kde jsme přes noc, a ani si nic nezkusí :mrgreen: i když by mi neuškodilo zhubnou a sama sobě se líbím, asi jsem pro chlapy asexuální. a když už na mně zkouší něco pěknej chlap, je zadanej a nebo mě fakt chce jen do postele.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 06.05.18 19:38
@Anonymní píše: Žádné trápení, spíš jen tak porovnání, jestli to některá z vás měla taky tak. Takže…nejsem žádná modelka, ale ani ošklivka, myslím, že se chlapům líbím. Nemám s nimi problém, ale zároveň mi chybí smyslnost. Mám dost známých i pár velice dobrých přátel…pořád mám co dělat. Chybí mi smyslnost, jsem prostě taková ta dobrá kámoška. Takže vztah už se mi tak nějak delší dobu nedaří navázat. Čas od času o mně má někdo zájem, jsou to moc fajn kluci, ale přitažlivost je tam nula a já jim nechci nalhávat nějakou lásku. Já už mám tak nějak pocit, že je to scifi, aby se do mně zakoukal kluk, který by se mi líbil i vyzuálně.
Máte někdo podobný „příběh“? Jak dopadl? Já se děsně bojím " sňatku z rozumu":/ je mi 27.

Tak se přestaň chovat jako kámoška :nevim:

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 06.05.18 19:39

Nevím jaky maš styl oblekání, možna bys mohla mít rezervy v celkovem dojmu, chovat se víc žensky a trochu osvěžit ženske zbraně ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.18 19:41
@Russet píše:
Tak se přestaň chovat jako kámoška :nevim:

Já vlastně ani nevím jak. Chovám se tak, jak jaem nestavená. Nejsem ani moc hodná, ani moc potvora. Těžko jít přes vlastní já, notabenr když nevíš jak.

Anonymní 

Stejný, chlapi mě nějak míjeli i když jsem si s nimi rozuměla. Občas někdo projevil zájem, ale u mě to nebylo nic než kamarádství. No a když se zakoukala já, tak buď nezájem nebo se z něj vyklubal ženác. Taky už jsem to skoro vzdavala. Ale našel se neženatý, normální, pracující, už tři roky manžel (i když občas na zabití), báječný otec našemu synovi. Takže nevzdávat, koukat okolo a věřit. Jo a kdybys chtěla vědět, kde jsem ho potkala - tak na jazykovém kurzu :mavam:
PS potkala jsem ho až v 35-letech

Anonymní 
@růžový achát píše:
Nevím jaky maš styl oblekání, možna bys mohla mít rezervy v celkovem dojmu, chovat se víc žensky a trochu osvěžit ženske zbraně ;)

Jak jsem již zmínila, nevím, co to znamená konkrètně.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 06.05.18 19:46
@Anonymní píše:
Já vlastně ani nevím jak. Chovám se tak, jak jaem nestavená. Nejsem ani moc hodná, ani moc potvora. Těžko jít přes vlastní já, notabenr když nevíš jak.

Tak nechoď s chlapama na pivo a nepřespávej s nimi v pokoji 8o Já když už jsem u někoho byla přes noc, tak to byl už regulérní vztah se vším. Kdo se mi nelíbil, s tím jsem nechodila na kafíčka a tak. Radši s kamarádkou.
Prostě bych za nima přestala lézt. Dělala trošku nedostupnou.

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 06.05.18 19:51

Možna jim moc dopředu vyklopíš jak to se sebou máš, nemají už co objevovat, žadne tajemství, kup si romanticky šaty, bílej svetr, jestli nemáš vyholenou pulku hlavy a modrej odstín vlasů tak dej do vlasů kytku, červenej lak na nehty k tomu něžnej prstýnek, odstraň naušnici z nosu a obočí pokud je máš :P, nožky obruš a nalakuj take, ohol si je znáš to… a malou koženou kabelku na dlouhem řemínku ;), pak jdi na vínko - nepij pivo a odhal rameno- mrkni dlouhou řasou a musí být tvuj :dance:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13382 příspěvků 06.05.18 19:52
@růžový achát píše:
Nevím jaky maš styl oblekání, možna bys mohla mít rezervy v celkovem dojmu, chovat se víc žensky a trochu osvěžit ženske zbraně ;)

Bude se chovat v tomhle módu jako slon v porcelánu, když je nastavena jinak.

Zakladatelko, nějaké chlapy přeci jen přitahuješ, takže úplně marná nejsi

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 06.05.18 19:57
@Mango_Lassi píše:
Bude se chovat v tomhle módu jako slon v porcelánu, když je nastavena jinak.Zakladatelko, nějaké chlapy přeci jen přitahuješ, takže úplně marná nejsi

Jestli u ní vítězí Anymus, tak ho musí trochu upozadit a ono to pofunguje.. i Fibingerova se stala ženou a mírne naznaky vidím už i u Drábové

Mango_Lassi
Extra třída :D 13382 příspěvků 06.05.18 20:05
@růžový achát píše:
Jestli u ní vítězí Anymus, tak ho musí trochu upozadit a ono to pofunguje.. i Fibingerova se stala ženou a mírne naznaky vidím už i u Drábové

Hele nevím. Kdybych se měla oblíct podle tvého návodu, tak si připadám jako největší pinda pod sluncem. Hadry musí trochu odrážet osobnost a když někdo holt není romantická víla, tak se to stejně pozná. Podle chování nebo způsobu mluvení a tak

růžový achát
Závislačka 4233 příspěvků 06.05.18 20:11
@Mango_Lassi píše:
Hele nevím. Kdybych se měla oblíct podle tvého návodu, tak si připadám jako největší pinda pod sluncem. Hadry musí trochu odrážet osobnost a když někdo holt není romantická víla, tak se to stejně pozná. Podle chování nebo způsobu mluvení a tak

Tak nevim jak vypadaš no, někdo si může oblect všechno, někdo i kdyby si vzal šaty od Matragi, tak mu to nepomůže. Kibicovat ovšem může úplně každý :P

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2362 příspěvků 06.05.18 20:12
@růžový achát píše:
Možna jim moc dopředu vyklopíš jak to se sebou máš, nemají už co objevovat, žadne tajemství, kup si romanticky šaty, bílej svetr, jestli nemáš vyholenou pulku hlavy a modrej odstín vlasů tak dej do vlasů kytku, červenej lak na nehty k tomu něžnej prstýnek, odstraň naušnici z nosu a obočí pokud je máš :P, nožky obruš a nalakuj take, ohol si je znáš to… a malou koženou kabelku na dlouhem řemínku ;), pak jdi na vínko - nepij pivo a odhal rameno- mrkni dlouhou řasou a musí být tvuj :dance:

No, mam vyholeny nejaky vlasy nad usima, chlastam pivo jak drevorubec a presto mi zenskost nechybi. Mam spis problem opacnej, chodim v 90% pripadu na pivo a bavit se jen s chlapama a spousta z nich to na me zkousi, ackoli ja to drzim v rovine kamaradstvi. Ona ta zenskost vychazi odjinud nez z obleceni a celkovyho stylu. Ja jsem stihla blondyna, oblikam se normalne a normalne se s chlapama bavim.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >