Reklama

Najdu chlapa jenom na síti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 22:14
Najdu chlapa jenom na síti

Ahoj, parto, nejdu za vámi se srdcebolem, ale spíš pro radu. Ne že bych se trápila, ale chtěla bych rozklíčovat, proč je o mne jako o ženu nevalný zájem. Předem se omlouvám za anonym, ale je to dost osobní a pro někoho rozklíčovatelné.
Vím, že kvalitní vztah si nevydrndám. Ale chtěla bych aspoň občas randit, muže poznávat a vidět, buď se to vyvine nebo ne. Předesílám, že momentálně nehledám hned úplně budoucího manžela a otce dětí, ale také nestojím o přátelství s výhodou. Ráda bych potkala někoho, s kým bychom se vzájemně přitahovaly a měli se rádi, ten zbytek by přišel podle toho, jak by se nám spolubylo. Jenže chlapi na mně tak nějak neberou. Pár let zpět jsem „klidnou vodu“ řešila čeřila seznamkami, a ne úplně neúspěšně, byly z toho dva vztahy (neřešme kvalitu, ta byla různá) a jedno jakési cosi, kde jsme si nakonec oba uvědomili, že vlastně chceme něco jiného. A i jiná setkání měla pozitivní odezvu, ale zájem nebyl z mé strany.
Starou osvědčenou věc jsem chtěla zkusit i po dlouhé době, kdy se z hlediska chlapů nic neděje. Ale je to bída, buď jsou tam děsní fňukači, a když už ten chlap vypadá jakž takž, tak se hned ptají po sexu, anebo to dlouho netrvá (dlouhodobější pozorování. Žalost, úpadek, seznamky mám dost (minimálně na dlouhou dobu).
Což mě právě nutí se zamyslet nad tím, proč o mně není zájem. Nečekám, že mě chlapi budou zastavovat na ulici apod. To se teda ani neděje. Nejsem žádná ledová královna, jsem k lidem dost otevřená a pozitivní, ale myslím, že ne ranařka. Žádná modelka, ale občas se mi stane, že se na mně chlapi v MHD zakoukají. Pět kilo dole by mi slušelo víc, ale žádná tragédie. Prostě jsem fajn holka do nepohody, myslím, se zájmy a nemalým počtem známých. Za poslední rok jsem potkala tolik nových lidí, že už mám dočasně nových kolektivů dost:) a stejně vše začíná a končí povrchním fajn rozhovorem anebo nakonec líčením nešťastných lásek (z jeho strany). Poslední pletka vznikla tedy naturálně, jako asi jediná v mém životě, vztah z toho nebyl, ale bolel mě ze všech mých známostí nejvíc. Jinak je mi 27, už téměř dva roky single, za ty dva roky jsem měla jen jedno rande s klukem, který to zkoušel na všechny.
Kde dělám chybu?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13448 příspěvků 02.01.18 22:18

Řekla bych, že je to normální. Zůstaň na síti, každá nemůže být lvice salonů

Uživatel je onlineGabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 02.01.18 22:19

Asi to chceš až moc.Zkus chodit na akce se známými a určitě se nějakej solidní chlap objeví

quinsley
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 02.01.18 22:20

Nehledej. Dělej to co tě baví a naplňuje, plň si své sny, pečuj o svoje tělo i ducha. A někde mezitím se jednou někdo najde.
Občas pomůže vyjít ze své komfortní zóny a zkusit nějakou úplně novou věc, koníček, zážitek a prijdes zase mezi jiné lidi, kde se může ON (tvého srdce šampión) vyskytnout :D
Hodně štěstí.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 02.01.18 22:21

Příspěvek jsem nečetl, jen nadpis… ale, nejsi pavouk?

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 02.01.18 22:21

Těžko říct, to bych tě musela vidět a zažít, ale z toho jak píšeš na mě působíš trochu „mužsky“, hrsně, nevím ani proč…

Jinak, co se týče seznamování, dobré ohlasy jsou na toto:
http://akcepronezadane.cz/
 https://www.libusekonopova.cz/

Hodně štěstí :kytka:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 02.01.18 22:24

Ja vzdycky nasla chlapa az kdyz jsem ho prestala hledat :lol: rekla jsem si, ze na ne kaslu a zacala jsem se bavit, davat si zivot do poradku a najednou se vzdycky objevili :kytka:

taketik
Závislačka 3492 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 22:27

Nehledat - naucit se zit s pocitem ze si single najit si na tom vyhody uzivat zivota a on se nekdy nekdo najde kdo za to bude stat :) Na netu v dnesni dobe na seznamkach podle me hlavne sedi chlapy co maji doma babu a hledaji milenku.. uzivej ze se nemusis nikomu podrizovat, si pan sveho casu a hlavne netlacit na pilu

Ms.Ragdoll
Závislačka 2548 příspěvků 02.01.18 22:52

A nejsi permanentně zamračená? Ono to zní asi divně, ale hodně lidí se prostě mračí, vypadají nepřístupně a studeně i když to tak třeba vůbec není. :nevim:

Jsou lidé, co mají jen takový obličej, a pak jsou i tací, co se tak tvaří podvědomě…Na druhé to pak působí odtažitě, namyšleně… Prostě nezáříš, jseš jak zhasnutá žárovka. Myslím tím, že i když jsi sympatická a mluvíš třeba mile, netváříš se tak, tím vysíláš zmatený signály a ten protějšek na to reaguje tak, že prostě nereaguje, chápěš :) :nevim:

Možná by nebylo od věci se na to teď prostě vykašlat a zaměřit se jen a jen na sebe, dělat si radost, cestovat, začít s něčím, co jsi vždycky chtěla zkusit a nezkusila, protože kdy jindy než právě teď… Zní to jako klišé, ale opravdu je to tak, že až budeš fakt spokojená hlavně ty sama se sebou, s tím jak žiješ a nebudeš ponořená do hledání toho vztahu, bude ti to fuk, tak se najednou rozsvítíš, ta spokojenost z tebe bude cejtit na kilometry a ty chlapy to přitáhne samo. Fakt to tak je ;):hug:

Příspěvek upraven 02.01.18 v 23:03

emmimmi
Stálice 57 příspěvků 02.01.18 22:54

Nevim, dnes je to asi normalni, vetsinou jsou chlapi bud chovanim jako decka, homosexualove, nepouzitelni, nebo je zajima jen kde co otrkat. Kdyz uz je jakz takz, tak se hlavne nechce vazat a nebo hleda o 10 a vice let mladsi nebo ma velke naroky - zen je dost a tak si vybira, no hrozne, nechapu. Takze logicky zena hleda muze k sobe a pokud nezacnes okolo dvaceti, tak okolo triceti uz nejsou. A dnes jsou muzi velmi zhnili, musis si ho ulovit sama a jit s naroky dolu, nebo nenajdes.

Klopotkova
Echt Kelišová 7561 příspěvků 02.01.18 23:38

Pokud hledáš vztah, tak tady jsou muži, kteří též hledají, nejsou to žádní grázlové, sice neznám osobně, ale doporučuji @Detsa, @PetrBk :andel: :srdce: :andel:

franzkfk
Stálice 77 příspěvků 02.01.18 23:52
@Anonymní píše:
Ahoj, parto, nejdu za vámi se srdcebolem, ale spíš pro radu. Ne že bych se trápila, ale chtěla bych rozklíčovat, proč je o mne jako o ženu nevalný zájem. Předem se omlouvám za anonym, ale je to dost osobní a pro někoho rozklíčovatelné.
Vím, že kvalitní vztah si nevydrndám. Ale chtěla bych aspoň občas randit, muže poznávat a vidět, buď se to vyvine nebo ne. Předesílám, že momentálně nehledám hned úplně budoucího manžela a otce dětí, ale také nestojím o přátelství s výhodou. Ráda bych potkala někoho, s kým bychom se vzájemně přitahovaly a měli se rádi, ten zbytek by přišel podle toho, jak by se nám spolubylo. Jenže chlapi na mně tak nějak neberou. Pár let zpět jsem „klidnou vodu“ řešila čeřila seznamkami, a ne úplně neúspěšně, byly z toho dva vztahy (neřešme kvalitu, ta byla různá) a jedno jakési cosi, kde jsme si nakonec oba uvědomili, že vlastně chceme něco jiného. A i jiná setkání měla pozitivní odezvu, ale zájem nebyl z mé strany.
Starou osvědčenou věc jsem chtěla zkusit i po dlouhé době, kdy se z hlediska chlapů nic neděje. Ale je to bída, buď jsou tam děsní fňukači, a když už ten chlap vypadá jakž takž, tak se hned ptají po sexu, anebo to dlouho netrvá (dlouhodobější pozorování. Žalost, úpadek, seznamky mám dost (minimálně na dlouhou dobu).
Což mě právě nutí se zamyslet nad tím, proč o mně není zájem. Nečekám, že mě chlapi budou zastavovat na ulici apod. To se teda ani neděje. Nejsem žádná ledová královna, jsem k lidem dost otevřená a pozitivní, ale myslím, že ne ranařka. Žádná modelka, ale občas se mi stane, že se na mně chlapi v MHD zakoukají. Pět kilo dole by mi slušelo víc, ale žádná tragédie. Prostě jsem fajn holka do nepohody, myslím, se zájmy a nemalým počtem známých. Za poslední rok jsem potkala tolik nových lidí, že už mám dočasně nových kolektivů dost:) a stejně vše začíná a končí povrchním fajn rozhovorem anebo nakonec líčením nešťastných lásek (z jeho strany). Poslední pletka vznikla tedy naturálně, jako asi jediná v mém životě, vztah z toho nebyl, ale bolel mě ze všech mých známostí nejvíc. Jinak je mi 27, už téměř dva roky single, za ty dva roky jsem měla jen jedno rande s klukem, který to zkoušel na všechny.
Kde dělám chybu?

Na online seznamkách se objevují spíše lidé, kteří mají za sebou trauma ze vztahu. Tudíž často se jedná o tzv. rebound vztah. To znamená, že ti lidé nejsou schopni hlubšího vztahu. Není to pravidlem, ale spíše jde o nevyrovnané osoby které si stanovily, že „teď“ je ta vhodná doba na vztah, ačkoliv to takto nefunguje. Není to ovšem pravidlem, jen bych rád zdůraznil, že z psychologického hlediska se jedná spíše o labilní jedince.

Rád bych se Vás zeptal, zda-li znáte Meyers-Briggs typologický test. Jedná se o osobnostní test. Mám pocit, že jste pravděpodobně typ, kterých je zrovna málo (INTJ, ENTJ či INTJ - to jsou ty typy) a zvláště žen. Tady posílám odkaz na českou verzi testu https://www.16personalities.com/…bnostni-test Ovšem tato anglická verze je mnohem přesnější, tak pokud umíte anglicky či chcete použít překladač http://www.humanmetrics.com/…/jtypes2.asp

Podle výsledku se pohneme dál, pokud chcete.

Příspěvek upraven 03.01.18 v 08:00

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 3 inzeráty 02.01.18 23:54

Na seznamkach to chce cas a taky sama aktivne vyhledavat a oslovovat. Jeden kamarad mi rikal, ze peknym holkam tam ani nepise protoze maji stovky odpovedi a on by zapadl (neni to zrovna krasavec). Jinak jak pisou holky, uzivej si svobodneho zivota, delej co te bavi a netlac na pilu a on se nekdo objevi. Drzim palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 00:06

@franzkfk “BOJOVNÍK” (ENFP-A). Ten popis na mně sedí dost:))

Detsa
Extra třída :D 10691 příspěvků 03.01.18 00:14

@Klopotkova Noo, kam si mě to pozvala :roll: :P.

Zakladatelko, já mám podobný zkušenosti ze seznamek. Já jsem tam byl docela dlouho a nakonec jsem musel utéct :roll:. Nesmíš si to brát osobně. Někomu to vyjde, někomu ne. Fakt je to jen boj se štěstím. Bohužel je to často plný lidí, co tam hledají jen krátkodobu zábavu a nebo se rozmyslí na poslední chvíli. Za tímhle účelem je dobrá placená seznamka - můžeš zkusit. Mám to docela prolezlé a hledal jsem vážný vztah, tak kdybys chtěla, můžu ti nějaký doporučit, které stojí za to a které ne. Přecejenom tím, že to je placené, to odflitruje většinu těch lidí, co to nemyslí vážně. Kdyžtak se mi ozvi do soukromých zpráv, kdybys chtěla. Nebo tady mi jen odpověz, nechám na tobě ;).

Jinak co tě čtu, tak určitě nemůžu říct, že bys na mě působila špatně. Naopak na mě působíš dobře ze psaní. Myslím, žes jen neměla štěstí na to :kytka:.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >