Najdu ji?

237
19.4.21 20:17

Najdu ji?

Přišel jsem z procházky. Venku bylo ještě teplo, tak jsem si sedl na houpačku a začal se lehce houpat. Zaposlouchal jsem se do ticha a do zpěvů ptáků, kteří laškovali v korunách stromů. V tu chvíli jsem ucítil, jak se o mé rameno opřela dívka. Chvíli jsme tam jen tak seděli a pak jsem se otočil a byla pryč. Od té doby ji hledám… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31852
19.4.21 20:52

Už to nehul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
19.4.21 20:54
@Petr-33 píše:
Přišel jsem z procházky. Venku bylo ještě teplo, tak jsem si sedl na houpačku a začal se lehce houpat. Zaposlouchal jsem se do ticha a do zpěvů ptáků, kteří laškovali v korunách stromů. V tu chvíli jsem ucítil, jak se o mé rameno opřela dívka. Chvíli jsme tam jen tak seděli a pak jsem se otočil a byla pryč. Od té doby ji hledám… :srdce:

Asi duch, ona si najde tebe, neboj :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12899
19.4.21 21:32
@Petr-33 píše:
Přišel jsem z procházky. Venku bylo ještě teplo, tak jsem si sedl na houpačku a začal se lehce houpat. Zaposlouchal jsem se do ticha a do zpěvů ptáků, kteří laškovali v korunách stromů. V tu chvíli jsem ucítil, jak se o mé rameno opřela dívka. Chvíli jsme tam jen tak seděli a pak jsem se otočil a byla pryč. Od té doby ji hledám… :srdce:

To byla ta s kosou. Jde si pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5260
19.4.21 21:43
@Prof. Farnsworth píše:
To byla ta s kosou. Jde si pro tebe.
:mrgreen:
Pod plachetkou?
Hlas - vichřice podoba? :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2226
19.4.21 21:58

@Kaktusanda @Prof. Farnsworth @bigl Ježiš, vy mu dáváte… :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
19.4.21 22:39

Jestli je ti v téhle sibérii večer teplo, tak se nedivím, že se ti zjevujou ženský. To jsou halucinace jak prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
19.4.21 22:51
@fera21 píše:
Jestli je ti v téhle sibérii večer teplo, tak se nedivím, že se ti zjevujou ženský. To jsou halucinace jak prase.

Jako zima mi nebyla. Z procházky jsem byl rozehřátý. A fakt, bylo ticho, jen zpívali ptáci… Samo, neseděl jsem tam hodinu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat