Najdu někdy vůbec přítele?

Anonymní
1.7.15 19:22

Najdu někdy vůbec přítele?

Ahoj holky,
táhne mi už na 24 a ještě jsem nepoznala vážný partnerský vztah. Je léto, všichni jsou kolem mě nějak spárování a já si připadám stále sama.

Bydlíme odlehle od města, asi 20 km a nemám auto, abych někam tolik jezdila. Všechny kamarádky tak nějak vypadly do světa nebo jsou už zadané a mám pocit, že všichni dobří chlapi jsou už zadaní.
Chodím do práce a 2× týdně jedu do fitka nebo na koupaliště sama, s nějakým klukem si občas poklábosím, vyměníme si čísla a dotáhnu to nanejvýš na první schůzku a to se koná tak 1× za tři měsíce.

Já se už začínám bát, že zůstanu dlouho sama. Prvního a posledního kluka jsem měla v 16 a to jsme spolu ještě ani nespali, protože mi po měsíci utekl za kamarádkou :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
1.7.15 19:24

Moc to hrotíš.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
1.7.15 19:27

Chce to klid, písni a pokecáme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.15 19:27

Jestli to není tím, že málo chodím do společnosti a hodně času sedím i doma a čtu si :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
22775
1.7.15 19:32
@Anonymní píše:
Jestli to není tím, že málo chodím do společnosti a hodně času sedím i doma a čtu si :nevim:

No tak domů ti asi ke gauči nedojde. Co nějaká seznamka na netu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.7.15 19:34
@Anonymní píše:
Jestli to není tím, že málo chodím do společnosti a hodně času sedím i doma a čtu si :nevim:

tak choď víc do společnosti.. ale prostě moc tlačíš na pilu, chlapi to vycítí.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.15 19:37
@martina.se píše:
tak choď víc do společnosti.. ale prostě moc tlačíš na pilu, chlapi to vycítí.. :think:

I když jdu mezi lidi a nějak se uvolním, prostě přepadne mě touha se seznamovat a už sama i oslovuji kluky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
56906
1.7.15 19:42
@Anonymní píše:
I když jdu mezi lidi a nějak se uvolním, prostě přepadne mě touha se seznamovat a už sama i oslovuji kluky. :)

to je sice pěkný, ale nesmí to být moc zoufalé :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
1.7.15 19:47

Chodíš do práce, z práce, do obchodu, do fitka, na internet, máš spoustu příležitostí, jak potkat fajn chlapa. Musíš ale přestat zoufat, ufňukanou ženskou nikdo chtít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.15 19:48

@martina.se

Já myslela, že jich víc budu mít, když budu chodit na společenské akce, zábavy, diskotéky.
A jak nepůsobit zoufale?

• Nahlásit
  • Citovat
56906
1.7.15 19:57
@Anonymní píše:
@martina.seJá myslela, že jich víc budu mít, když budu chodit na společenské akce, zábavy, diskotéky.
A jak nepůsobit zoufale?

prostě se na to hledání tolik neupínej :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
1.7.15 20:06

Já byla do 20 let naprosto nepolíbená. Taky jsem hodně seděla doma, jsem introvert takže i to seznamování bylo vždycky těžké…
Pak jsem si dala inzerát na seznamku a ozvalo se mi tolik chlapů, ze mi to trochu zvedlo sebevědomí :D 2 měsíce po tom jsem se seznámila s nynějším partnerem, vzali se a máme i dítko :)
Takže v klidu. Ten pravý se najde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
1.7.15 20:16
  1. Zkus internetové seznamky (rande, štěstí…).
  2. Upravdu u hledání nesmíš působit zoufale, chlapi nechtěj zoufalé ženské, takhle ti každý uteče.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
1.7.15 20:19

Nekrafej tady s námi, běž si na net pokecat s chlapama :mrgreen: Nemusíš tam nutně najít toho pravýho, ale vykecáša nebudeš pak vypadat jako ta zoufalka na tý diskotéce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
1.7.15 20:25

Buď ráda, že jsi na léto single, jé jak já ti tak trošku závidím, vzpomínám jak jsem bývala sama a užívala si léto, párty, diskotéky, zábavy a není to tak dávno :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama