Najdu si někdy vůbec ideálního přítele?

Anonymní
7.5.16 18:15

Najdu si někdy vůbec ideálního přítele?

Asi je nadpis trochu vtipný. Ale je mi čerstvě 19 let, za tu dobu jsem potkala mnoho kluků, se kterými když jsem se začala bavit byli později nejlepší kamarádi s kterými jsem nic neměla. Za tu dobu jsem zažila dvě líbačky v trochu podnapilém stavu:-D(jinak bych to ani neudělala) a s nikým jsem zatím nespala. Lesba určitě nejsem. Jen nemám ráda, když jdu s klukem ven a hned po druhé schůzce to na mě hned zkouší a nebo většina mi příjde že se chce jen semnou vyspat :nevim:. Asi jsem moc náročná, nebo nevím, ostatní moje kamarádky spí s tolika kluky a já furt nic, s nikým jsem nechodila(možná kdysi dávno ty dětský lásky který se ani nedají počítat :D ) tak co je špatně? zamiluji se někdy :D? všichni kluci mi příjdou stejný:-D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1898
7.5.16 18:17

Ne. Ideálního nenajdeš nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
7.5.16 18:19
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
7.5.16 18:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.16 18:25

Když mi bylo 17, moje mladší kamarádky měli už minimálně se třema klukama sex, já pořád ne… hrozně jsem jim to záviděla, ale na jednu stranu jsem se bála nebo jsem to moc hrotila, doteď jsem měla 4 sexuální partnery ve 25 letech, z toho se třema to trvalo minimálně rok, jedno z toho manžel, se kterým se bohužel rozvádím (alkohol, automaty, sem tam facka ale to je jiná debata…), a nyní jsem ve stádiu tři měsíce bez sexu a asi mi bouchne hlava, nebo něco jiného :D :D říkám se že bych snad vo*ukala každýho :D

moje rada, nevaž se odvaž se, ale hlavně se chraň :)
„Hodný“ holky většinou všechno moc hrotí…
Nevíš o co přicházíš ;)
Omluvte anonym, přece jen jsem matka a učitelka a nemusí rodiče vidět co mi vše chce bouchat :D

• Citovat
  • Nahlásit
34554
7.5.16 18:26
@Anonymní píše:
Asi je nadpis trochu vtipný. Ale je mi čerstvě 19 let, za tu dobu jsem potkala mnoho kluků, se kterými když jsem se začala bavit byli později nejlepší kamarádi s kterými jsem nic neměla. Za tu dobu jsem zažila dvě líbačky v trochu podnapilém stavu:-D(jinak bych to ani neudělala) a s nikým jsem zatím nespala. Lesba určitě nejsem. Jen nemám ráda, když jdu s klukem ven a hned po druhé schůzce to na mě hned zkouší a nebo většina mi příjde že se chce jen semnou vyspat :nevim:. Asi jsem moc náročná, nebo nevím, ostatní moje kamarádky spí s tolika kluky a já furt nic, s nikým jsem nechodila(možná kdysi dávno ty dětský lásky který se ani nedají počítat :D ) tak co je špatně? zamiluji se někdy :D? všichni kluci mi příjdou stejný:-D

Téměř jistě se zamiluješ. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
7.5.16 18:33

Já jsem na tom byla podobně jako ty. První sex v 19, ale prvního kluka jsem potkala ve 22. Připadala jsem si jak mimozemšťan. Mám kamarádku, která ve svých 31 letech ještě s nikým nechodila. Každý jsme jiný. Uvidíš, že někoho brzy pockas. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Uju
6757
7.5.16 18:34

Ne, nenajdeš a upřimně s ideálním by byla asi nuda, ta věčná shoda by mi asi časem začala dost vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Liz
2054
7.5.16 18:35

Určitě najdeš… :lol: klikni na fotku, aby se Ti to zobrazilo :)

Příspěvek upraven 07.05.16 v 18:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
7.5.16 18:37

Není kam spěchat, uzivej si, bav se :-) manžela jsem poznala ve 21 letech a vědět, co vše mám před sebou, tak bych na něj počkala, z dřívějších vztahů a zkušenosti nelituji jen jednoho člověka, jinak vše byl velký omyl takový, že vědět to, tak nasadim pás cudnosti, srdce zamknu a o svatební noci jsem snad ještě panna :lol: :lol: :mrgreen: ten pravý někde čeká, jen hold u někoho přijde v 18 a u někoho ve 30..:-) bezpečně sbirej zkušenosti, on se objeví až na sebe budete připraveni :-)

Mimochodem, ideální princ neexistuje, jde o to ho milovat o s těma mouchama, taky nejsi perfektní.. a dokonalé věci jsou nudné a časem omrzi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2377
7.5.16 19:02

Najdu nekdy idealniho pritele? A propo…budes ty pro nekoho idealni pritelkyne? :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
7.5.16 19:22
  1. ideální přítel neexistuje.
  2. ty si stěžuješ, že kamarádky randí a a spí s kdekým a ty ne, přitom kdekomu dát nechceš. Takový trochu paradox. Myslím, že teda dobře děláš, že nedáš hned každému, ale na co si teda stěžuješ? :nevim: Máš přece co chceš. ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
7.5.16 19:23
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Taao
7.5.16 19:35

@Gina108 Jj, přesně, taky jsem záviděla spolužačkam. :D Přitom jsem se v 17 chovala jako stará panna a to zájem o me byl. :D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
5011
7.5.16 20:09

@lear :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

K původní otázce… Počkej, ono to nějak dopadne, není kam spěchat :-)
My byli s manželem nejdřív pár let kamarádi, než jsme se dali dohromady. Na první pohled on mě přišel divnej a já podle něj zas měla moc velký zadek :mrgreen: Ani se nikdo o nic nesnažil, kamarádili jsme se a pak se to jednou zvrtlo, jsme spolu 13 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat