Najdu tady příjemnou ženu 45-55 let z Brna a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daisuke
Nováček 6 příspěvků 03.11.18 19:19
Najdu tady příjemnou ženu 45-55 let z Brna a okolí?

Jsem čerstvě rozvedený, 50 let, 188 cm, 78kg, štíhlý, nekuřák, bydlím sám, někdy s dcerou (16). Jsem fanda hororů a scifi, ale podívám se i na jiné dobré filmy, doma nebo v kině. Rád chodím po horách a po kopcích, ale zase to nepřeháním :) Pokud jezdíš občas na kole nebo na inline bruslích, můžu se přidat. Hledám vztah spíš vážnější, dlouhodobý. V případě zájmu můžu poslat i nějaké fotky.

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3201 příspěvků 03.11.18 19:43

Tady je nějaká seznamka? :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 52305 příspěvků 03.11.18 20:17

@Enmamma ji je tu sekce on hledá ji,ona hledá jeho tak proč ne

Enmamma
Závislačka 3201 příspěvků 03.11.18 20:23
@Petra Z píše:
@Enmamma ji je tu sekce on hledá ji,ona hledá jeho tak proč ne

Tak jo, nevěděla jsem to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >