Najdu vůbec takového přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 12:03
Najdu vůbec takového přítele?

Je vůbec možné najít v dnešní společnosti muže, který nechce mít děti? Chtěla bych mít prostě jen vztah, přeci není prioritou každého vztahu mít za každou cenu dítě. Dávám radši přednost kariéře, cestování, makám na své postavě. Bohužel jsem měla přítele, kterej by o to dítě stál, ale já ne, takže jsem se s nim hned rozešla. Chybí mi ten sex, doteky, mazlení… Vidim ještě jako poslední možnost si najít nejspíš kamaráda s výhodama.
Prosím o zachování anonymu. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
7.straka
Kecalka 346 příspěvků 02.01.19 12:04

Nevím, kolik ti je, ale variantou by byl rozvedený, který už děti má. Ten bude rád, že po něm nic nechceš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 12:06

@7.straka 20.

Teris195
Stálice 67 příspěvků 02.01.19 12:07

Já myslím, že takový existuje… ale zálěží kolik ti je. Pokud jsi mladší, existuje možnost, že takového najde, ale po pár letech si to rozmyslí a dítě chtít bude. A nebo jak píše straka… rozvedeného s dítětem, který už o další nestojí, těch je fakt hodně.

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 02.01.19 12:08

Tak ve 20 to snad není vůbec žádný problém. Najdi si vrstevnika, naprostá většina z nich o děti ještě stát nebude. A za 10 let uvidíš, jak to budeš mít

dedrichov
Závislačka 3120 příspěvků 02.01.19 12:11
@Teris195 píše:
Já myslím, že takový existuje… ale zálěží kolik ti je. Pokud jsi mladší, existuje možnost, že takového najde, ale po pár letech si to rozmyslí a dítě chtít bude. A nebo jak píše straka… rozvedeného s dítětem, který už o další nestojí, těch je fakt hodně.

Tudy cesta asi nevede, protože když nechce vlastního potomka, těžko bude mít zájem scházet se/starat/bydlet/pe­čovat o cizí dítě.

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 02.01.19 12:12

Já jsem našla takového, co deti nechtel. Teda chtel, ale už velky. Tak mu vyhovovalo, ze mam 2leteho syna. Od začátku rikal ze žádný urvany mimino doma nechce. Takze kdyz ja zatouzila po druhém, bylo to pomalu na rozchod. Nakonec to teda kvuli me prezil a za 2tydnu budem3 mit neplánovaně treti. Vsichni z jeho okolí (hlavne exky) se diví, že on ma deti. Většina jeho vztahu prave na dětech ztroskotala. Takze urcite takovy chlapy jsou. Kdybych ja netlacila do ditete, tak on zadne nema. A takových je spousta :kytka:

Hroznej puberťák
Kelišová 5782 příspěvků 02.01.19 12:13
@Anonymní píše:
Je vůbec možné najít v dnešní společnosti muže, který nechce mít děti? Chtěla bych mít prostě jen vztah, přeci není prioritou každého vztahu mít za každou cenu dítě. Dávám radši přednost kariéře, cestování, makám na své postavě. Bohužel jsem měla přítele, kterej by o to dítě stál, ale já ne, takže jsem se s nim hned rozešla. Chybí mi ten sex, doteky, mazlení… Vidim ještě jako poslední možnost si najít nejspíš kamaráda s výhodama.
Prosím o zachování anonymu. Děkuji.

Ve 20 v pohodě, to ty děti v tomhle věku nebude chtít asi většina kluků, no a co bude za 10 let extra řešit nemusíš, to je dost možná nakonec budeš chtít i ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 12:14

@dedrichov Nedělá mi problém postarat se o cizí, jde o to, že nechci mít vlastní děti. To jsou dvě rozdílné věci.

Teris195
Stálice 67 příspěvků 02.01.19 12:14

@dedrichov Tak když je jí dvacet, tak tyhle typy ještě hledat nemusí, ale až bude starší tak jo. Jsou tátové, kteří své děti zas tak často nevídají nebo budou mít už starší. To by překousnout mohla :D

modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 02.01.19 12:19

Ve svém věku děti vůbec neřeš a užívej si. Za pár let pochopíš. :lol:

garnier
Kecalka 153 příspěvků 02.01.19 12:24

Nejak asi nechapu, proc ve dvaceti hledam server pro matky, jeste k tomu s nazvem emimino a pak tam jdu pro radu, jak najit nekoho, kdo nechce deti. Omlouvam se za blby komentar. Nemohla jsem si pomoct.

dedrichov
Závislačka 3120 příspěvků 02.01.19 12:26
@Anonymní píše:
@dedrichov Nedělá mi problém postarat se o cizí, jde o to, že nechci mít vlastní děti. To jsou dvě rozdílné věci.

ve 20 jsem též nechtěla. A naopak bych řekla, že těch kluků/mužů, co děti nechtějí je dost.

Lulina999
Kecalka 188 příspěvků 02.01.19 12:31

Pár chlapů, kteří nikdy nechtějí mít děti, znám. Ale to od pohledu asi na nikom nezjistíš a těžko se budeš ptát „Ahoj, jsem Jana, chceš mít někdy děti?“…

Celina
Závislačka 3913 příspěvků 02.01.19 12:34

@garnier napadlo mě totéž :potlesk: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >