Najdu ženu na sex?

7
8.8.21 01:19

Najdu ženu na sex?

Ahoj, už jsem tu psal před časem a bohužel bez úspěchu. Hledám ženu, která by měla zájem o kluka na pravidelný sex. Panic nejsem, avšak chci se naučit pořádně orální sex. Krátce o mě… Mám 18 let, vyšší a hubenou postavu. Poprosil bych vše diskrétně.

OLOMOUCKÝ KRAJ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
647
8.8.21 04:08

To běž spíš na tinder, tady se ti nikdo do fronty stavět nebude 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35666
8.8.21 07:13
@Marek-OL píše:
Ahoj, už jsem tu psal před časem a bohužel bez úspěchu. Hledám ženu, která by měla zájem o kluka na pravidelný sex. Panic nejsem, avšak chci se naučit pořádně orální sex. Krátce o mě… Mám 18 let, vyšší a hubenou postavu. Poprosil bych vše diskrétně.OLOMOUCKÝ KRAJ

Dojímá mě, že mladý nevyskákaný kluk otevře internet, vidí Emimino a napíše tam inzerát na orální sex. Tak teda hodně štěstí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3358
8.8.21 08:54

To jsi si spletl stránky chlapče :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
8.8.21 09:24

Na webu o těhotenství, dětech, rodině apod. hledá 18letý mladíček orál?

No, všechno je možné, dejme mu šanci, třeba se najde nějaká, která ráda zajíčka zaučí, i když tomu moc nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
8.8.21 09:25

To mi připomíná:
Slecno, umim dobře lizat a jsem diskrétní. Tak si vyliz prd.el a nikomu to neříkej. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23746
8.8.21 10:11
@milami píše:
Na webu o těhotenství, dětech, rodině apod. hledá 18letý mladíček orál?No, všechno je možné, dejme mu šanci, třeba se najde nějaká, která ráda zajíčka zaučí, i když tomu moc nevěřím.

Je tady i sekce - seznámení. Emimino už dávno není jen o lahvičkách a kašičkách. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
8.8.21 10:30
@Klopotkova píše:
Je tady i sekce - seznámení. Emimino už dávno není jen o lahvičkách a kašičkách. :mavam:

To samozřejmě vím, Klopčo, ale jde o to, kdo sem hlavně chodí. Myslím, že cílová skupina nebudou učitelky sexu, které chtějí zaučovat koloušky.

Ty už jsi mu odepsala? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23746
8.8.21 12:13
@milami píše:
To samozřejmě vím, Klopčo, ale jde o to, kdo sem hlavně chodí. Myslím, že cílová skupina nebudou učitelky sexu, které chtějí zaučovat koloušky.Ty už jsi mu odepsala? :-)

Ne. Nejsem učitelka sexu a nejsem na mladší. A taky nejdu s každým joudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
8.8.21 12:37
@Klopotkova píše:
Ne. Nejsem učitelka sexu a nejsem na mladší. A taky nejdu s každým joudou.

My tě tady přece známe. Taky jsi psala něco ve smyslu, že jdeš s každým, kdo má zájem.
Nic ve zlém :)
Tak bude muset Marek hledat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66752
8.8.21 12:41
@Marek-OL píše:
Ahoj, už jsem tu psal před časem a bohužel bez úspěchu. Hledám ženu, která by měla zájem o kluka na pravidelný sex. Panic nejsem, avšak chci se naučit pořádně orální sex. Krátce o mě… Mám 18 let, vyšší a hubenou postavu. Poprosil bych vše diskrétně.OLOMOUCKÝ KRAJ

když se budes snažit, tak třeba jo.
Nebo cekat, ze ti naskáčou samy do postele, jenom proto, ze ty chces?
Co nabizis v tech 18.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23746
8.8.21 12:44
@milami píše:
My tě tady přece známe. Taky jsi psala něco ve smyslu, že jdeš s každým, kdo má zájem.
Nic ve zlém :)
Tak bude muset Marek hledat dál.

Akce, že jdu s každým, již vypršela. V současnosti nejdu ani za prachy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
8.8.21 12:57

@Klopotkova
To tě musel některý z pánů hodně naštvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23746
8.8.21 14:24
@milami píše:
@Klopotkova
@milami píše:
@Klopotkova
n

8o Nenaštval mě nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
9.8.21 16:49

Zakladateli jsi na dobrém portále, jen se špatným inzerátem. Spíše napiš elaborát o tom jak jsi zničený, jak jsi měl těžké a trýznivé dětství a prostě že potřebuješ zachránit… a zachránkyně se tady najdou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat