Najednou anovulačni cykly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 05:12
Najednou Anovulačni cykly

Ahoj, od cervence jsem vysadila ha a pote mi podle mereni bt probihala ovulace bohuzel otehotnet se nepovedlo, ale posledni sva mesice mam zniceho nic anovulacni cykly a bt mam strasne nizkou kolem 36.2 predtim jsem mivala i 36.8 a ted vubec nestoupa.. nevite nekdo priciny proc by se najednou takhle objevila anovalace popr. Jak ji znovu nastartovat? Mam strach jestli se mi treba nemohlo objevit PCO, ale kdyzbjsem predtim ovulovala tak nevim jestli je to mozne. Uz beru inositol pyridoxin a listovku a kapu jerab ptaci a porad nic uz sem zoufala. :( Dekuju za reakce

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kristyn.g
Závislačka 2970 příspěvků 13.12.18 06:49

a nezhubla jsi nebo nepřibrala? Nebo stres? co navštívit doktorku?

Janli
Kelišová 6871 příspěvků 13.12.18 07:17

To se někdy stává.

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 13.12.18 07:42

Ahoj ,ja vysasila HA minuly rok v dubnu ..V Listopadu me doktor řekl, ze mam PCO a v lednu,ze mam anovulacni cykly…V unoru jsem zacla na 3 mesice brat Clostik ten nezabral ..A i kdyz jsem MS mela nepravidelnou ,cykly treba 40 dni tak jsem otehotnela jsen v 10tt ..Jedina rada co muzu dat ..Je vypnout,neupinat se na miminko a resit jine veci ..Hodně jsem se uplna a do října nam to nešlo. Byla jsem protivna,zla a nechtela jsem nic jineho resit..Vypla jsem myslenky na mimi,neupinala jsem se na to a ejhle zabralo to ..Mooc drzim palce :)

89Luca
Kecalka 329 příspěvků 13.12.18 08:45
@Kopretina111 píše:
Ahoj ,ja vysasila HA minuly rok v dubnu ..V Listopadu me doktor řekl, ze mam PCO a v lednu,ze mam anovulacni cykly…V unoru jsem zacla na 3 mesice brat Clostik ten nezabral ..A i kdyz jsem MS mela nepravidelnou ,cykly treba 40 dni tak jsem otehotnela jsen v 10tt ..Jedina rada co muzu dat ..Je vypnout,neupinat se na miminko a resit jine veci ..Hodně jsem se uplna a do října nam to nešlo. Byla jsem protivna,zla a nechtela jsem nic jineho resit..Vypla jsem myslenky na mimi,neupinala jsem se na to a ejhle zabralo to ..Mooc drzim palce :)

A poradíš mi jak se ti to povedlo - vypnout a nemyslet na miminko? Já si ty myšlenky zakázala a snažím dělat všechno možný abych na to nemyslela ae nejde mi to…

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 13.12.18 11:02

@89Luca Hodně jsem se věnovala věcem co me baví..Je to určitě těžké na to nemyslet,ale rekni si ,ze i tobe se to jednou povede a budes mit to po čem nejvic touzis :) …Verim,ze je tezke na to nemyslet ..Ja rok jsem byla na to silene upnuta ..Neslo mi nic ,brecela jsem ,bala se ,v praci se mi nedarilo ..V lete jsem si řekla DOST!Zacla jsem si uzivat,vylety s pritelem .Objednala jsem si listky na koncert na pristi rok. Noo a tenhle rok v rijnu me v praci nastvaly ..Tak jsem si rekla zacnu s tim neco delat ..Objednala jsem nas na kliniku na kompletni vysetreni a konzultaci ..A mezi tim jak jsem vypla se nam zadarilo a klinika byla zbytecna …

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 13.12.18 11:08

@89Luca Mas vyšetření za sebou?Mas potvrzene,ze mas PCO a anovulacni cykly?Jak je to s MS po vysazeni HA ? ..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 11:47

Ahoj diky moc za reakce ;) snazim se na to nemyslet, ale je to opravdu tezke tak mozna az bude po tom stresu pred vanocema tak to pujde lip jen se fakt bojim abych nemela PCO. Myslite ze by to mohlo byt ono kdyz sem po vysazeni ovu mela a ted najednou nic?

89Luca
Kecalka 329 příspěvků 13.12.18 11:56
@Kopretina111 píše:
@89Luca Mas vyšetření za sebou?Mas potvrzene,ze mas PCO a anovulacni cykly?Jak je to s MS po vysazeni HA ? ..

Nemám nic potvrzeno, jen to chceme už dlouho, byla jsem na ultrazvuku s delohou tam je vše v pořádku, pak jsem měla problém s prsy tak mě poslala na sono a vše v pohodě, krev taky v pořádku, prej je to v hlavě…

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 13.12.18 14:10

Neboj se PCO mam i ja a otehotnela jsem po roce a pul …

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 13.12.18 14:22

@89Luca Neboj pokud jsi v pořádku tak se to povede ;) …

89Luca
Kecalka 329 příspěvků 13.12.18 17:19
@Kopretina111 píše:
@89Luca Neboj pokud jsi v pořádku tak se to povede ;)

Já vím že nám brání pouze má hlava, i manžel absolvoval spermiogram a prý ho má lepší jak kdejaký 20 lety klucik, proto mě štve že jediné problém je moje hlava… Škoda že na to nejsou nějaký prasky :zed:

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 13.12.18 19:14

@89Luca Jak dlouho se snazite??Opravdu zkus vypnout..Je to tezke ,ale divej i me se to povedlo po roce a pul ..A to jsem mela problem PCO a anovulacni cykly ..Nechtěla jsem poslouchat řeči typu ( vypni myslenky na mimi,soustred se na neco jineho atd…) .Ale zvlastni zkusenosti vim,ze ostatni meli pravdu…Cely veceri jsem pobrecela bala jsem se ,ze deti mit nebudu…A ten strach je normálni…Hodne mi i pomahalo ,ze jsem si hladila brisko a rikala si,ze se to povede za kazdou cenu :) ..Zkus kapicky Estrozin ;) ..Kamaradce po 2 letech snazeni pomohli hned prvni mesic a me upravil trochu cyklus ,chodila MS bez injekce :) …

89Luca
Kecalka 329 příspěvků 20.12.18 16:56
@Kopretina111 píše:
@89Luca Jak dlouho se snazite??Opravdu zkus vypnout..Je to tezke ,ale divej i me se to povedlo po roce a pul ..A to jsem mela problem PCO a anovulacni cykly ..Nechtěla jsem poslouchat řeči typu ( vypni myslenky na mimi,soustred se na neco jineho atd…) .Ale zvlastni zkusenosti vim,ze ostatni meli pravdu…Cely veceri jsem pobrecela bala jsem se ,ze deti mit nebudu…A ten strach je normálni…Hodne mi i pomahalo ,ze jsem si hladila brisko a rikala si,ze se to povede za kazdou cenu :) ..Zkus kapicky Estrozin ;) ..Kamaradce po 2 letech snazeni pomohli hned prvni mesic a me upravil trochu cyklus ,chodila MS bez injekce :)

Relativně krátce teď je to 5 měsíc co nic… Doktorka sama mi říkala že to chce chvilku čas než se tělo probere po hormonech, MS naskočila hned po vysazeni, zda i ovulace, to nejspíš asi ještě ne, protože už bych dávno pochodovala s břichem, jelikož manžel má spermiogram lepší jak kde jaký 20 lety kluk

Kopretina111
Stálice 93 příspěvků 20.12.18 17:12

@89Luca tak doktorka ma pravdu chce to cas nez telo se vzpamatuje po hormonech..A pokud mas ovu ci ne to ti dr zjisti podle UTZ..A neznamena,ze kdyby si uz mela ovulace,ze musis byt hned tehotna.Muj muz ma take kvalitni spermie a otehotnela jsem az rok a pul po vysazeni HA..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >