Najednou je z manžela hulvát!

Anonymní
6.5.17 22:12

Najednou je z manžela hulvát!

Ahoj, nejdu se ani tak poradit, jako spíš vypsat a někomu to říct..
Jsme s manželem letos sedm let, dvě děti, spol. domov, psa, klasická rodina, nejsme na sobě finančně závislý, v příp. rozvodu.
Vůbec nemám tušení co se stalo, nebo jestli jsou pouze „erekce“ na slunci, jak říkala Škopková…ale to co předvádí manžel..je vážně dlouhodobě neúnosné.
Manžel má zhruba půl roku novou práci, obor: vyučen, takže i kolegové jsou jaksi chlapy s prořízlou pusou a leckdy klasický přisprostlý dělňoši.. :nevim:
Zhruba čtrnáct dní se manžel doma chová naprosto otřesně! Já teda s klidným svědomím můžu říct, že stejně vařim, stejně peru, stejně všechno.
Nikdy jsme neřešili pití, násilí, nějaké nevěry, nic takového, žádné podrazy, ale tohle asi už k řešení bude!

Abych vám to řekla úplně otevřeně - manžel si asi vzal do hlavy, že jsem jeho kolega z práce a to je samé „vole“ a „tyvole“ a „dop*ci“…včetně před dětma, což je pro mě nepřípustné!
Zašlo to tak daleko, že manžel je vážně hulvát!! Mezi lidmi, na návštěvě, kdokoli k nám přijde, NIKDY neřekne jediné sprosté slovo, zabouchnou se dveře od bytu a lavina! :poblion: :poblion:

Abych Vám popsala přímo situace:

Kdykoli během dne, když se oba bavíme, vedeme dialog úplně normálně a manžel se evidentně už bavit nechce, normálně mě okřikne slovy: Ticho, nebo Zmlkni.

Poprosím ho aby cokoli udělal, než třeba nakojím mladší, nebo si dojdu na wc, nebo cokoli, přijdu a není to hotové. Dnes např. složit gauč, když jsme se tam váleli u filmu. Jeho reakce je: Sklapni držku, ruce máš taky.

Když se mě on zeptá když mi pípne sms, nebo messenger, kdo mi píše a tak, přitom podívat se může, tak v pořádku. Když se zeptám já, asi už v podstatě na cokoli, jsem „dopdele stíhačka jak sině“ apod.

Konkrétně dneska našel v lednici Kostíka co prošel včera, velké drama. Ptá se kdo kupuje starý jogurty, tak mu říkám, že jsem ho asi koupila než prošel :D
Jeho reakce: Ty jsi vážně zasaný prase, tyvle. Doslova mi řekl, co stojíš a čumíš, chceš jí napálit?

Nejsem ženská co by si to nechala líbit, kolikrát na něj skutečně zařvu jako co mu šibe, at se uklidní apod. Nesčetněkrát jsem mu řekla, že se takto s námi bavit nebude!
Začal tak ale jednat i s naší šestiletou, a to jako přes tohle nejede vlak. Ničí jí život! Co ona si ponese za vzor??

Nikdy se takhle nechoval, a najednou tohle.. vážně nevím, jak mu vysvětlit že to zkrátka není normální.!!!
Opravdu jsem nad tím hodně přemýšlela i se snažila s ním o tom mluvit a tohle pro mě je důvod k rozvodu.

Vážně nevím. Všimla jsem si, že se i možná vyhybám hovoru s ním, nevšímám si ho a žiji si s dětmi.

Nevím, co si tím dokazuje, nebo co to má znamenat.

Dík za vyslechnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8138
6.5.17 22:16

To je hrozný.
Předpokládám, žes o tom s ním mluvila. Nic ti neřekl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16824
6.5.17 22:17

Tak to je hustý. Pokud v sobě neměl tohle chování a mluvení, tak se mi nějak nezdá, že začal až s příchodem nové práce. Je to divný.
Mně třeba by nevadilo poslouchat občas ty vole, ale sklapni, co jsi to koupila ty prase, tak to fakt ne. :cert: :cert: :cert:
Důkladně ho upozornit, že si to fakt nepřeješ, aby takhle mluvil, nic jiného asi nevymyslíš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
6.5.17 22:19

Tak to je opravdu zvláštní, takový obrat… Běžné rozhovory asi nikam nevedou a v tomto vychovávat děti… Na druhou stranu rozvedeš se, dostanete střídavou a budou s ním úplně samy, bez tvého dohledu? :think: Asi bych si zašla do Krizového centra, poradit se odborně. Ještě mě napadá, ale to už je asi scifi nádor na mozku nebo začátek psychické poruchy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
6.5.17 22:19

Jako co se mu děje v hlavě to nevím, něco takového jsem ještě neslyšela

ale asi bych si ho nahrála a pak to třeba pustila tchyni nebo mým rodičům, aby měl z ostudy kabát
kdyby nepřestal, tak mu říct, že se třeba rozvedeš, já bych to nensnela kvůli dětem, pokud jsi finančně nezávislá neměl by být problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
6.5.17 22:21

Nahrát na mobil a střádat. Uložit do PC a mít více záloh a pustit mu to s tím, ze pokud chce takto jednat se mnou a s dcerkou, bude použito u rozvodoveho řízeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
6.5.17 22:22

Ja teda vulgarni slova jako slovni vatu taky použiju k nelibosti jinych, ale toto je hodne agresivni vyjadrovani a trochu se mi z toho dela zle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24967
6.5.17 22:23

Je to hrozný…
Já tedy nechápu, že se takhle změnil během krátké doby.
Aby mi říkal, sklapni držku atd., na to bych dlouhodobě neměla nervy.
Je smutné, že to poslouchají i děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4887
6.5.17 22:23

To je teda strašný, taky by to pro mě byl důvod k rozchodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
6.5.17 22:26
@free333 píše:
Je to hrozný…
Já tedy nechápu, že se takhle změnil během krátké doby.
Aby mi říkal, sklapni držku atd., na to bych dlouhodobě neměla nervy.
Je smutné, že to poslouchají i děti.

já si to neumím představit ani krátkodobě :roll: kdyby mi toto řekl nebyly u toho děti, tak se asi neovládnu a taky mu něco od plic řeknu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3681
6.5.17 22:29

Asi se v praci skamaradil s nekym podobnyho razeni, chce zapadnout, mozna se mu to i zalibilo, prevzal jeho chovani za sve…Nebo je mozna nejaka nemoc?

Nevim co poradit, ty ho znas, co by s nim mohlo zatrast aby se probral?? Promluvu si zkousela, ohrazujes se… Poradnu? Sbalit sebe a deti at najde prazdnej byt? Aby mu doslo, ze muze skoncit taky sam?

A jako jo, kdyz nepujde do sebe, fakt je to na rozvod, to je jednani magora. Ne civilizovaneho cloveka.

Příspěvek upraven 06.05.17 v 22:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4391
6.5.17 22:30
@sediza píše:
Nahrát na mobil a střádat. Uložit do PC a mít více záloh a pustit mu to s tím, ze pokud chce takto jednat se mnou a s dcerkou, bude použito u rozvodoveho řízeni.

jo, to bych udělala. Dobrý nápad. Dlouhodobě bych tohle tedy nesnesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.17 22:31

Holky, vím, že to není normální, že je to šílenost. Mám z něj totiž pocit, že se cítí „jakože hrozně drsňácky“.. :nevim: :nevim:
Vážně netuším, nejhorší je, že se mi chce kolikrát tak smát, z toho co vyplodí..

• Nahlásit
  • Citovat
915
6.5.17 22:33

Tak to je drsny.. Ty hlasky ma dobry teda.. Do pr.dele stihacka jak sv.ine :lol: Pardon, ale proste me to rozesmalo :oops: Jinak k veci, jasne bych mu rekla at se hodi do klidu a takhle se mnou nemluvi… Musis se taky ozvat a nenechat si to libit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
6.5.17 22:38
@Anonymní píše:
Holky, vím, že to není normální, že je to šílenost. Mám z něj totiž pocit, že se cítí „jakože hrozně drsňácky“.. :nevim: :nevim:
Vážně netuším, nejhorší je, že se mi chce kolikrát tak smát, z toho co vyplodí..

no tak mu to řekni, že je směšný, buď taky drsná…jestli se mu nelíbí prošlý jogurt, tak ať jde příště nakoupit sám, není nic jednoduššího :nevim: :nevim:

manžel když jede na víkend s chlapama na kola, tak už se taky stalo, že se vrátil a ve zvýšené míře říkal ty vole - a když mi to řekl asi potřetí, tak jsem řekla ať kouká zklidnit hormon, že to nehodlám poslouchat a hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama