Najednou nechce jíst pevnou stravu

267
6.8.13 08:28

Najednou nechce jist pevnou stravu

Ahoj holky, muj osmimecni chlapecek mi prestal nejak jist pevnou stravu. Nevim jestli to ma souvislost se zmenou prostredi, jelikoz jsme se minuly tyden vratili po 3 tydenni dovolene a od te doby mame problem. Jestli mi dvakrat otevre dobrovolne pusu tak je to hodne, sedim u nej treba 3/4 hodiny nez do nej ruznymi triky dostanu aspon pulku porce. Vim, ze nektere to tak mate mozna porad, ale je to neco pro moje nervy, kdyz vim, ze mi vzdycky jedl vsechno a v pohode. Doma mu varim a za posledni tyden jen vyhazuju. Cim to muze byt? Zuby? Ta zmena prostredi nebo je jen rozptyleny? Dekuji za reakce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10705
6.8.13 08:56

Může to být cokoli. Změna prostředí, moc horko (tak nemá chuť na jídlo) klidně i zuby. U dětí se většinou věci všelijak mění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
6.8.13 08:58

Mladší mi to taky dělá. Vždycky to jsou zuby. Týden dva je to peklo, skoro nechce jíst ze lžičky, ale z vidličky nebo kus jídla do ruky je ok. Jen toho takhle sní o dost míň, ale aspoň něco. U osmiměsíčního mimina jsem to řešila mlíkem, protože to bylo jediné, co chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
6.8.13 09:05

@Wink dcera má 8 měsíců dělala uplně to samé, po 3 dnech jsem přišla na to že jí roste zub..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2627
6.8.13 10:51

Muze to byt i nejaka pocinajici viroza-to jsme ted meli pro zmenu zade my. Nejdriv nejedl, pak se osypal a teploty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
6.8.13 11:58

Hmmm tak asi za tim budou ty zuby. On totiz ve svych 8,5 mesicich nema jeste ani jeden, tak jestli mu ted porostou nejak najednou… To bude radost :D :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama