Najednou necitim nic

175
3.6.20 07:46

Najednou necitim nic

Ahoj holky. Jako druhorodicka jsem začala cítit mimi už v tom 17.tt , ale bylo to takové převalovani. Teď už týden necitim nic. Jsem v 18 tt…a já nevím. Mám se bát, nebo to mám nechat být. Čekat ještě 14 dní, než bude kontrola, tak se asi zblázním. Zase si říkám, kdyby se něco stalo, tak krvacim, nebo mě aspoň bolí břicho ne? A to jsem si říkala, jak nebudu pri druhém plasit. :-) Spíš je mi divne, že už jsem to cítila a teď už týden jako když utne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
624
3.6.20 07:55

Přesně, jak já. Při druhém, že budu v pohodě a nic neřešit :-) a v tom 17 a 18tt jsem to měla podobně a necítila nic klidně i 14 dní. Plašila jsem, volala jsem doktorovi a on, ať se zase uklidním :-) a vše bylo ok. Teď jsem 28tt a teprv je cítím každý den a to už si je hlídám, abych každý den cítila. A to se musím často soustředit. Nijak aktivní není mi přijde. I na ultrazvuku vždy říkají, že je takový spavý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
3.6.20 08:01

A byly to v tom 17tt fakt pohyby ditete? To je podle me brzo. Jsem 20tt, druhorodicka a citim je par dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
3.6.20 08:04

A co si pořídit Angel sound? Myslím, že se dá i půjčit. Budeš klidnější když uslyšíš tlouct srdíčko kdykoli tě přepadne strach, že je třeba něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
3.6.20 08:05

Ahoj, já čekám 3 a plaším strašně :oops:
Naštěstí mi manžel koupil angelsounds tak vždy když nemám dobrý pocit přiložím a vždy najdu :srdce: během chvilky :lol: tak jsem hned klidnější. Nyní jsem 33tt a budí se tak 5-10× za den :lol:

Já byt tebou asi bych někam zajela :oops: protože se mi to zdá docela dlouho. Ale jak pise Katka je to úplně normální :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
3.6.20 08:18

Pravidne pohyby se sleduji az od 28tt, takhle brzy nemusi…nerikali ti, kde mas placentu? Jestli vepredu, tak to umi dost tlumit. Ja treba mela prvni dite line a citila jsem ho fakt malo, i pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2230
3.6.20 08:22

@ašímanaj také čekám druhé a cítím prd. Cca před 3 týdny jsem cítila nějaké šimrání v břiše a teď už zase ne. Mám placentu v předu. Doktor říkal, že je to zatím v pořádku. Tlumí se to tou placentou. Pro svůj klid jsem si koupila Angelsounds.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
3.6.20 08:30
@eva.pass píše:
A byly to v tom 17tt fakt pohyby ditete? To je podle me brzo. Jsem 20tt, druhorodicka a citim je par dni

Proč by ne. Já měla pohyby jako prvorodicka od 18tt, a ve 20tt šli krásně vidět přes břicho.. Dokonce i dr se smál když ho na utz ve 20tt nakopla do sondy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
3.6.20 09:02

Já jsem při druhém cítila pohyby uz v 17 tt. Jsem hodně hubená, takže jsem už viděla i boulicky. Ale každý den ne. To až tak kolem 24 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
3.6.20 09:20

@eva.pass

Možná, že to bylo tvrdnuti bricha. Prostě počkám těch 14 dní. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
3.6.20 09:23

@beruska9 vepředu mám placentu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu