Najednou nekomunikuje tolik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 18:03
Najednou nekomunikuje tolik

Ahoj, vzhledem k mému okolí prosím o anonynitu. Mám půl roku přítele. On byl ten, kdo koho uhnal, vyvolával kontakt, zval…

Nebylo mu cízi mi psát i z práce, celý den. Ráno SMS na dobré ráno, mezitím nějaké smsky, večer na dobrou noc. Když jsem se neozvala měla jsem několik zpráv. Klidně o ničem, jen smajlíky…

Teď je doma (zdědil velké peníze a doma bude) a já vidím ten rozdíl. Na mobilu skoro není, neozve se sám. Jakmile napíšu já, ozve se. Někdy ihned, někdy za čas.

A mě to chybí. Nevím jak mu to dát najevo? Prostě bylo to milé a těšilo mě to. Teď mám pocit co je doma, že se prostě nenudí, a proto nepíše. A nebo ho nezajímám???

Uvažuji, že na pár dní odlozim mobil ohledně něj: čili žádné psáni, volání a vyptávání se kdy se uvidíme. Ale jak dlouho to vydržím? Nevím.

Když jsem to dělala vždy se ozval on, maximálně jeden den bylo ticho. :nevim: Zezacatku byl on ten, kdo se chtěl neustále vidět, zval mě. Buď jsem odmítala nebo přijala. Teď jsem to spíš já, kdo plánuje, ale on vždy přijme… Nevím co to znamená. Jak se chovat??? Jsem zamilovaná až po uši

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Sue2008
Kecalka 311 příspěvků 05.03.19 18:15

On asi moc dobře ví, že jsi zamilovaná. Oni ti chlapi zleniví, když tě mají jistou. Normálně si udělej svoje plány, ideálně s kamoškou na víkend, ať nevymeknes a vydrž. Pokud se neozve, tak nejspíš za to ani nestál :nevim:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 05.03.19 18:16

Ideálně bych to s nim probrala a řekla mu to, tak jak to píšeš tady. Vis, moc nerozumím tomu, proč když jsi zamilovaná, tak proč to neproberes. Půl roku už je dost, tak jestli jste partneři, tak byste takové věci měli umět probrat.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 05.03.19 18:19

Nebyl by první ani poslední, komu získání většího množství peněz změnilo náhled na život :nevim: Třeba ztratil zájem tě uhánět, chce si užívat života a oslňovat kočky. Ono je to nakonec celkem jednoduchý. Píše ti= má zájem, nepíše ti= nemá zájem. Taktiku dělání nedostupné zkusit můžeš, ale pravděpodobně to dopadne tak, že už si nenapíšete nikdy nic.

Lalelale
Závislačka 4128 příspěvků 05.03.19 18:20

Pokud pozoruješ rozdíl přesně od okamžiku, kdy zdědil majetek, tak třeba truchlí po člověku, po kterém dědil, a zkrátka je doma sám a dává se dohromady?

ivašot.
Echt Kelišová 7519 příspěvků 05.03.19 18:23
@Lalelale píše:
Pokud pozoruješ rozdíl přesně od okamžiku, kdy zdědil majetek, tak třeba truchlí po člověku, po kterém dědil, a zkrátka je doma sám a dává se dohromady?

No tak od úmrtí do projednání dědictví uběhne většinou dost dlouhá doba.

terien
Extra třída :D 10745 příspěvků 05.03.19 18:27

Po svých zkušenostech bych se na něj vybodla. V tom smyslu, že žádné psaní a kdy se uvidíme, kdy se sejdeme, jak se máš,… Jestli tě chce, ať si tě vybojuje, že to umí už víš. Pokud jeho „zájem“ bude pořád stejný, tak adios amigos.

karkarka
Závislačka 3492 příspěvků 05.03.19 18:29

Zdedil penize,tak bude asi chtit nabalit nejakou mladou kocicku.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 05.03.19 18:41

A nemůže to třeba být tím, že si např. koupil nějakou PC hru a paří? Chlapi vždycky nebývají úplně rafinovaní, třeba dělá něco, do čeho je ponořený a proto nepíše..

Bandii
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 05.03.19 18:49
@Anonymní píše:
Ahoj, vzhledem k mému okolí prosím o anonynitu. Mám půl roku přítele. On byl ten, kdo koho uhnal, vyvolával kontakt, zval…

Nebylo mu cízi mi psát i z práce, celý den. Ráno SMS na dobré ráno, mezitím nějaké smsky, večer na dobrou noc. Když jsem se neozvala měla jsem několik zpráv. Klidně o ničem, jen smajlíky…

Teď je doma (zdědil velké peníze a doma bude) a já vidím ten rozdíl. Na mobilu skoro není, neozve se sám. Jakmile napíšu já, ozve se. Někdy ihned, někdy za čas.

A mě to chybí. Nevím jak mu to dát najevo? Prostě bylo to milé a těšilo mě to. Teď mám pocit co je doma, že se prostě nenudí, a proto nepíše. A nebo ho nezajímám???

Uvažuji, že na pár dní odlozim mobil ohledně něj: čili žádné psáni, volání a vyptávání se kdy se uvidíme. Ale jak dlouho to vydržím? Nevím.

Když jsem to dělala vždy se ozval on, maximálně jeden den bylo ticho. :nevim: Zezacatku byl on ten, kdo se chtěl neustále vidět, zval mě. Buď jsem odmítala nebo přijala. Teď jsem to spíš já, kdo plánuje, ale on vždy přijme… Nevím co to znamená. Jak se chovat??? Jsem zamilovaná až po uši

Má prachy, tak si může nabalit lepší.

mary.27
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 05.03.19 18:57

Tak ono dělat nedobytnou moc dlouho také není to pravé ořechové. Jestli nemá spíše pocit, že tě dobýval ale nedobyl… ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 19:04

Jinak v tom není. To vím. Pořád je do a a buď kouká na televizi nebo spí.

Jak říkám ozvu se - on odpoví. Teď jsme se viděli před pár dny a ptal se kam zajdeme?? Čili navrhl další setkání. Ale!!!jak píšu komunikace přes mobil co je doma je dost jinde...... Žádný dobré ráno/noc, žádný vtípky, jen tak smajlíky, jak se máš, co děláš...... A že se mohl přetrhnout. Teď nic. A mě to najednou chybí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 19:05

A nevím jak mi to říct nebo naznačit??? Aby to nevyznělo jako vyčítání

karkarka
Závislačka 3492 příspěvků 05.03.19 19:08
@Anonymní píše:
A nevím jak mi to říct nebo naznačit??? Aby to nevyznělo jako vyčítání

Nic.neuhanej ho.kdyz bude mit zajem,at se snazi.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8824 příspěvků 05.03.19 19:10

A byla jsi tak zamilovaná i před zděděním nebo se z záhadného důvodu ta tvoje láska zintenzivnila až teď ? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama