Reklama

Najednou přes den nespí a řve a řve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 21:41
Najednou přes den nespí a řve a řve

Mám dotaz. Naše 10 týdenní mimčo přestalo náhle přes den spát. Trvá to dva dny. Celý den je nerudné, uřvané. Neusne ani v kočáru, na ruce. Nejsem schopná je uchlácholit - uhoupat ani v náručí, kňourá, řve i když spolu ležíme v posteli. Ztichne jen při velmi razantní jízdě v kočáře nebo při houpání, kdy v tom kočáře vyloženě nadskakuje, ale neusne. Já už jsem z toho na palici a na nervy a navíc už ten řev přestávám vnímat. Dneska jsem dokonce za hlasitého řevu plnohodnotně usnula v posteli asi tak půl metru od řvouna, vzbudil mě až muž :( Že doma s tímto nic nezvládnu, nemusím asi zmiňovat. Co by to mohlo být? Mám s ním zajet k doktorovi (mylím si, že to nebude řešit)? Prdy to nejsou (při nich se viditelně kroutí a tlačí). Jinak kojím když si řekne, cca v 2,5 až 3 h intervalech, ale dneska chce tak po 1,5 h. Ještě mě napadá růstový spurt, ten už tu byl (3. týden), ale u toho byl sice krátký interval, ale mezi kojením byl normální klid a spánek.
Díky za rady.
Prosím anonym, stydím se za svou neschopnost.

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 24.07.18 21:45

Podle mě horko… Nebo období.. Malá měla taky

ZZloba89
Kecalka 294 příspěvků 24.07.18 21:56

Použít šátek by byl problém? U nás to vyřešilo spoustu věcí. Malá spala hezky, ale jen na ruce, nebo na mě v posteli, tím pádem taky jsem nemohla vůbec fungovat. S šátkem se situace během mžiku vyřešila. Hromada lidí říká že to brzdí vývoj… no od 10m chodí. Takže tak.
Nosím ještě teď když je nějaká bolístka/zuby. Je jí 18 měsíců

Xmichaelah
Povídálka 22 příspěvků 24.07.18 21:57

Jeeee, presne to jsem prozivala pred mesicem.. dokonce jsem malou dotahla k lekari. Zdrava.. pry to tak nektera miminka maji. Ja zrala na Bohnice, urvany jak blazen obe dve. Po 14 dnech jsem proste vstala s odhodlanim, ze den bude skvely a nedovolim ji plakat :) zadarilo se! Od te doby je to milionove miminko, co se usmiva.. jeste teda jsem v zoufalosti prestala jist vsechno mlecne a dokonce i bricho se zlepsilo.. nebo proste prekrocila magicky 3.mesic.. nevim, kazdopadne jednou to prejde. Pokud nema teplotu, pribira na vaze…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7708 příspěvků 24.07.18 21:58

A co zkusit šátek nebo nosítko - vhodné :) a spurt může být 3-6-9 týden, měsíc takže to klidně může být :) a ono to teplo jim asi nepřidá broučkům..

unuděná
Kelišová 5384 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 21:59

je vedro…me se taky blbe spi.. :nevim:
ale s tim hrkanim v kocaru…moje druhorozena byla taky takova drsnacka a ve veku tak ododdo 3m do 10m usinala zasadne jen pri brutalni jizde v kocaru a v zavinovacce (coz v lete fakt neslo) nebo v naruci,kdy jsem s ni hazela az hruza a prervavala jeji rev svym ssssss.Preslo to samo,ale bylo to narocne.

ZZloba89
Kecalka 294 příspěvků 24.07.18 22:04

Ohledně toho třesení v náruči či kočárku…https://w­ww.sancedetem­.cz/cs/hledam-pomoc/rodina-v-problemove-situaci/rizikove-chovani-dospeleho-k-diteti/treseni-kojencem-a-syndrom-treseneho-ditete.shtml

unuděná
Kelišová 5384 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 22:08
@ZZloba89 píše:
Ohledně toho třesení v náruči či kočárku…https://w­ww.sancedetem­.cz/cs/hledam-pomoc/rodina-v-problemove-situaci/rizikove-chovani-dospeleho-k-diteti/treseni-kojencem-a-syndrom-treseneho-ditete.shtml

no tak jasne,ze to musi mit urcitou miru,ale je dobre,zes to sem dala ;) nekteri lide se opravdu slepe ridi radami cizich lidi a nemysli ;) nase holcicka to milovala (ale nebylo to treseni,spis rychle houpani a hlavicka byla vzdy podeprena) a je uplne zdrava a spokojena ;)

nenivolnynick
Kecalka 468 příspěvků 24.07.18 22:15

Zkusila bych satek, nas zachránil.

Elen8
Extra třída :D 12978 příspěvků 24.07.18 22:25

Druhy den to stejne 5měsíční. Je to teda rvounek od narozeni, ale co predvadi od vcera je narez. Mlecne nejim uz xmesicu, břicho ho neboli u nej jeste mozna zuby…no takze jsem z asibricho přešla do fáze asizuby :zed:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 25.07.18 00:31

Jak máte doma? Nemůže mu být moc teplo?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 25.07.18 00:39

taky jsem to měla,v roce 2015,když se narodil a byly ty šílený vedra,nic nepomohlo,jen mírnější počasí…

Emma9697
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 25.07.18 00:42

Nenasadila jsi nahodou vigantol? U nas byl stejny stav po nasazeni vigantolu najednou se mi z hodneho spiciho miminka stalo nikdy nespici rvouci dite 8o

unuděná
Kelišová 5384 příspěvků 1 inzerát 25.07.18 07:58
@Danulinka16 píše:
taky jsem to měla,v roce 2015,když se narodil a byly ty šílený vedra,nic nepomohlo,jen mírnější počasí…

presne,nase se narodila na jare 2015 a to leto bylo peklo.jeste plne kojena,takze porad na prsu,u toho vzdy odpadla na par desitek minut a nanovo.Hrozny to bylo.a do toho triletak v obdobi vzdoru,se divim,ze jsem si nehodila masli :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama