Reklama

Najednounechce být v postýlce a ani v ní usínat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 07.09.09 21:27
Najednounechce být v postýlce a ani v ní usínat

Začala jsem mít veliký problém. Můj 11.měsíční syn od pátku pláče, když ho dám do postýlky.Když potřebuju něco udělat,nebo jít na záchod tak ho dám do postýlky, aby se mu něco nestalo.Přes den pláče míň,ale večer před usnutí hrozně vyvádí. Je unavenej chce se mu spát,ale řve.Pláče i v mí náruči.Nepomůže ani ukolebavka. Prosím poraďte.Díky

Reklama

Reakce:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.09.09 22:08

Ahoj, nevim, jestli poradím. Nestalo se mu třeba něco? Nějaký uraz? Nebo se muže bát právě toho, že odcházíš na chvili pryč a on se tam bojí sám. Nebo možná zoubky? To jsou děti plačtivější, choulostivější… Jednim takovým obdobím jsme si prošli a po jejich vyklubání je parada ho uspávat.
Ještě me napadlo, jestli ho nedáváš do postýlky přetaženého. To už se mi párkrát vymstilo a Domik brečel klidně i hodinu a bylo na něm vidět, jak moc chce spát. Takže ho dávám po známkách zívání, mnutí očiček a malého pobrekávání.

juma
Kecalka 354 příspěvků 07.09.09 22:43

Naše dcerka se taky den ze dne „sekla“ a začala dělat hrozný virvál, když jsem ji chtěli dát do postýlky. Byla tedy o něco starší, než váš klučík. Do té doby usínala v pohodě sama, bez rozsvíceného světla. Absolutně jsme netušili, co za tím může být. Dokonce pak začala šílet už když jsme ji svlékali na koupání, prala se, když jsme ji chtěli oblíct pyžamo. Aby vůbec usnula, museli jsme vedle ní ležet v posteli a držet ji za ruku. No a díky tomu jsme přišli na to, co ji nejspíš vyděsilo. Chůvička, která byla přepnuta do režimu, že má jen přenášet zvuky od ní, tj. vysílač, se nějak „porouchala“ a chvílemi se náhodně chovala jako přijímač, tzn. dcerka slyšela, jak plače v okolí nějaké jiné dítě. Chůvičku jsme odstranili a byla hned klidnější. Pak nám ale trvalo dost dlouho jí opět „naučit“ na samostatné usínání. Taková ptákovina a jak nám zavařila. :wink:
To jen taková perlička, že příčiny fakt mohou být různé. Držím palce, ať je brzy líp.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.09 08:09

Já mám doma to samé a také nevím, co s tím. Syn od 3 měsíců řve večer před usnutím tak, až se z toho zalyká. Přes den není problém, když ho potřebuju na chvilku odložit, tak mu tam dám do postýlky hračku a v pohodě. Přes den usíná v kočárku. Položím ho a odcházím, nehoupu. Usne sám. Večer je to ale děs. Snažím se ho ukládat nepřetaženého, ale málokdy to pomůže. Teď tedy to bude spíš kvůli zoubkům, ale pevně doufám, že ho to přejde. Jako malinký usínal sám.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >