Reklama

Najít kamarádku Jablonec nad Nisou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 08.08.18 21:19
Najít kamarádku Jablonec nad Nisou

Ahojte holky chtěla bych najít kamarádku v Jablonci jelikož tu žádný kamarády nemám jen přítele a jeho kamarády ale chtěla bych aspoň na pokec zajít na zumbu dokavárny. Chtěla bych tu spravnackou kamarádku která řekne svůj názor a byla upřímná povídali si ovšem :) :)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 22:43

Jsem z Liberce, také někoho hledám..Kolik ti je? :srdce:

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 08:18
@Anonymní píše:
Jsem z Liberce, také někoho hledám..Kolik ti je? :srdce:

Ahoj je mi 19 ale na věku nezáleží i kdyby si byla starší tak ráda beru zkušenosti od starších.No kolik ti je, :hug: bylo by moc fajn tě poznat jsem takový blazinek a výborná cukrářka . Vecinou mám kluky kamarády :potlesk: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 09:05
@Domík 1 píše:
Ahoj je mi 19 ale na věku nezáleží i kdyby si byla starší tak ráda beru zkušenosti od starších.No kolik ti je, :hug: bylo by moc fajn tě poznat jsem takový blazinek a výborná cukrářka . Vecinou mám kluky kamarády :potlesk: :mavam:

No právě že jsem mladší o dost celkem???? je mi 14 jen, tak nevím :oops:

Domík 1
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 09:10
@Anonymní píše:
No právě že jsem mladší o dost celkem???? je mi 14 jen, tak nevím :oops:

Tak mi napiš do soukromých zpráv kdyby si chtěla ???? :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >