Najít si vážný vztah

Anonymní
21.4.21 21:49

Najít si vážný vztah

Ahoj :),
je mi 28, vždycky jsem se soustředila spíše na kariéru než vztahy a nikdy jsem s nikým dlouho nebyla a neměla vážnější vztah. Nyní se snažím už tak 2 roky najít někoho s kým bych ráda zůstala a měla třeba děti, jen pořád nikdo nepřichází. Zkusila jsem snad už všechno včetně seznamky a přijde mi, že v okolí nikdo nezadaný a zároveň trochu „můj typ“ není. Pár schůzek proběhlo, ale nikdy se z toho nestal vztah. Začínám mít pocit, že mi ujíždí vlak, všechny kamarádky už děti mají a já se bojím, že to nestihnu. Kdy jste potkali lásku a za jak dlouho jste pak měli děti?
Díky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.21 22:29

Já potkala lásku v 19, ve 24 se vdala, ve 27 rozvedla, pak jsem měla kratší také neúspěšný vztah, nějaká rande a teď je mi 30 a už mám zase lásku, děti ještě ne. Nestresuj :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1062
21.4.21 23:05
@Anonymní píše:
je mi 28, vždycky jsem se soustředila spíše na kariéru než vztahy a nikdy jsem s nikým dlouho nebyla a neměla vážnější vztah. Nyní se snažím už tak 2 roky najít někoho s kým bych ráda zůstala a měla třeba děti, jen pořád nikdo nepřichází. Zkusila jsem snad už všechno včetně seznamky a přijde mi, že v okolí nikdo nezadaný a zároveň trochu „můj typ“ není. Pár schůzek proběhlo, ale nikdy se z toho nestal vztah. Začínám mít pocit, že mi ujíždí vlak, všechny kamarádky už děti mají a já se bojím, že to nestihnu. Kdy jste potkali lásku a za jak dlouho jste pak měli děti?
Díky :)

Netyka se mne to, jsem starsi rocnik, zadny vazny vztah nehledajici… ale jsem zvedavy. Strasne zvedavy.

Je ti 28… jak stary ma byt tvuj partner pro vazny vztah a zalozeni rodiny, pokud jsem tvemu dotazu spravne rozumel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
22.4.21 02:09

Já jsem teda měla spíš dlouhodobé vztahy, ale ten poslední skončil, když mi bylo 25. Trvalo skoro 2 roky než jsem zase našla někoho na dlouhodobý vztah. A pak jsem na Tinderu objevila partnera, se kterým vše fungovalo od první věty. Po roce mě požádal o ruku, po 2 letech jsme zrekonstruovali byt a teď je to už rok od svatby a snad se brzy povede i to mimčo… takže nezoufej, určitě někoho objevíš chce to jen usilovně hledat :hug: co tak pozoruju ve svém okolí, tak jestli chceš chlapa na ženění a zakládání rodiny tak hledej ty co mají po 30 :lol: chlapům to často do té třicítky nějak nedochází a mají pocit, že si musí ještě užívat (obzvlášť ti s vysokou). Naopak po té třicítce mám pocit že jsou právě oni co začínají o svatbě, dětech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
22.4.21 05:51
@Anonymní píše:
Díky :)

Dobre rano, rad zajdu s tebou na prochazku…napis mi prosim do vzkazu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
22.4.21 06:10

Mám tu zkušenost, že čím víc člověk chce, tím spíš to nepřichází. V dnešní době to hodně lidem vyšlo na seznamkách, já znám ale jen zajiskření v běžném životě a vždy k tomu přišel člověk jak slepý k houslím, ani nevěděl jak, když to absolutně nečekal :lol:. Máš ještě spoustu času, tak se tím nestresuj. Znám lidi co dlouho nic, najednou bum a láska, do roka svatba a byli v očekávání :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
22.4.21 06:40

Průměrný věk prvorodičky je ještě nad tebou, takže ti vlak neujíždí, jen kamarádky jsou napřed.
Já jsem nikdy jsem nikoho nehledala, nepřišlo mi to k ničemu. Pak jsem se jen tak nudila na seznamce a bác :lol:
Nainstaluj si pár aplikací, a bav se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat